Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. co tak myślimy kolego :mysli:
  2. Adas i starach przed przemową :polew: :polew: niemożliwe.... ale może prawdziwe :polew: [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:29_________________________________________________a coś tak czuje że zaraz mi sie oberwie :gwizdanie: :gwizdanie: :bicz:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:29_________________________________________________ale cisza się zrobiła ,wszyscy chyba czekaja na przemówienie :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. ciekawe może sie wystraszył że nie podoła :polew: :laghing2: :laghing2:
  4. orędzie do narodu :polew:
  5. cosik te czytanie mu chyba nie idzie, może nie w tym języku :polew:
  6. i pan Adam zaraz przemówi :notworthy: :polew:
  7. no właśnie i chyba nadrabia zaległości :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:15_________________________________________________siemka Tetis
  8. bo mam komputerowe zajecie dla mnie obojętnie która drogą grunt to dojechac w miare swobodnie :good: dokladnie... mi tylko chodzi zeby ta jazda byla powyzej 100km/h bo zasnac bedzie mozna... ja tam się drogą nie przejmuje, i tak będzie fajnie :kox: ja jestem przekonana,że nie tylko droga :kox: cały wyjazd zapowiada sie ciekawie :dance2: i o to chodzi :good: :notworthy: po to jedziemy żeby było zaj,,,,,,,,,,,cie :kox: [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:11_________________________________________________ma być wesoło od wyjazdu do powrotu :tongue4: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 23:11_________________________________________________kolego Madas witamy wieczorkiem :cool1:
  9. okladnie... mi tylko chodzi zeby ta jazda byla powyzej 100km/h bo zasnac bedzie mozna... -------mam nadzieje że te 100km/h to minimum bo wolniej nie lubie jeżdzić, a szybko zawsze :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. dla mnie obojętnie która drogą grunt to dojechac w miare swobodnie :good:
  11. przez wroclaw o wiele lepsza trasa i bardziej płynna, mozna tylko sam wrocław minąc, skrecając w trzebnicy i wyjechać na A4 i pożniej już do samego Karkowa autostardą. tez obstawialem ta trase... ale biorac pod uwage ze zabieramy po drodze Kaliszakow chyba trzeba bedzie wybrac ta 2 opcje...i tak Zielona dobija do Poznania... Zielona ,wszyscy się wykruszyli już chyba i coś mi sie wydaje ,że zostałem tylko ja i będę ruszał z wami z Poznania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. toż to wiosna , :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. wielkie dzieki trza będzie cosik zapodac :hi:
  14. no właśnie odnośnie CB muszę sobie sprawić bo jakimś trafem nie mam, a jaki zestaw polecacie, żeby był praktyczny :mysli:
  15. wiesz...klada nacisk na bezpieczenstwo... od tablicy "fotoradar" do miejsca w ktorym stoi... pod warunkiem ze na CB nikt nie powie ze jest pusty a to sie zgadza ale u nas to nie jest policja tylko statyści, bo oprócz zatrzymania rowerzysty pod wpływem to nic więcej nie potrafia, a jacy napuszeni są przy tym :polew:
  16. a co do radarów to jak dla mnie jest ich troche za dużo ,cholipa żadnej swobody podróżowania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. czy już wszystkich stróżów prawa pogięło jak tak dalej pójdzie to za pare lat trzeba będzie mieć papier na pasażerów jadących z tobą
  18. o widzę że niedługo wszyscy sami przyjadą i trzeba będzzie jakieś panie po drodze zagarnąć, :polew:
  19. z tego co widze to xenon tylko ori wchodzi w gre,bo po co się narażać :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:31_________________________________________________o sorki zapomniałem witam wszystkich :hi:
  20. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nowak zaślepka pasuje dzieki wielkie :good:
  21. o to sie popisał [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 19:39_________________________________________________co to wszystkich wywiało :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. i o to chodzi -super fura jakieś mody w planie
  23. wentyl odpowiedział(a) na Ivo temat w Audi A4/S4 B6
    ekstra furka stary-gratulacje :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.