Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a my do zielonej góry [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:34_________________________________________________ np. umyc i nie tylko[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:34_________________________________________________trzeba pare modów zrobic :shocked:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________Madas fura zrobiona juz
  2. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i oki ,chyba będziemy musieli znowu zrobić wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:oj by sie działo wlasnie chcialem to proponowac. byle pogody znormalnialy ja jestem zawsze za :good:
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jeszcze troche i będzie cieplej i trzeba będzie się za auto zabrac,dodać mu uroku trochu :notworthy:
  4. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i oki ,chyba będziemy musieli znowu zrobić wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:oj by sie działo
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no spociki, coraz lepiej po 8 do 10 aut prawie zawsze powoli sie rozkreca.
  6. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no siema chłopaki co tam u was
  7. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a może pod makro podjedziemy :shocked: :mysli: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:17_________________________________________________ ja moge wziac aparat no problemo
  8. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kużwa te recaro sa za***iste ale gotówa ,brak jej ,a szkoda :mysli: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________Nowak lampki już doszły [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________co to za cisza w eterze dzisiaj wszyscy posnęli czy co :polew:
  9. no nie wiem czy w ta stronę bo u nas na orlenie było po 3.33 a nazajutrz rano skoczyło na 3.48 :thumbdown:
  10. panowie oto pierwszy zakup http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html
  11. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzięki stary :hi:
  12. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    spot na 12 ponieważ chcieliśmy aby raz chociaz krótki mógł dojechać na niego a nie tylko praca ,praca, ale jeszcze będziemy gadac na ten temat napewno :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 09:59_________________________________________________pany gdzie u was mieści sie firma EVO-CAR bo tam handlują i mogą założyc mi końcówki ULTERA
  13. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ghost Dog zawiecha będzie na niedzielny spot założona :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:czy nie dasz rady
  14. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    przykro mi nie wiem a Nowak [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:53_________________________________________________a te końcówki u was w zielonej dostane gdzies :gwizdanie:
  15. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dobra pany a teraz powiedzcie mi do tego s-line to jakie miały być końcówki ULTERA 90mm.,dobrze kojarze i gdzie je dostane powiedzcie :mysli: [br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:43_________________________________________________ myśl,myśl :mysli:
  16. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no stary jak dla mnie ekstra[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________ :good:
  17. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    z przodem to nie teraz bo sie troche juz wypłukałem w tym miesiącu ale będzie napewno :good:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 22:30_________________________________________________Nowak co tak po cichu siedzisz nie bój sie stary :polew:
  18. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html panowie zakupiłem jednak s-line ,od gościa i jutro albo pojutrze będzie,ale rzecz jasna nie za tą kasę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :hi:co wy na to
  19. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kużwa sam już nie wiem ale chyba 2 ,od s-line też mi sie podoba
  20. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a powiedz mi ten pierwszy to co to ma być z tymi kratkami ,czy żle by wyglądał
  21. :mysli: :mysli: pomyśle ale dzięki
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    za tydzień to chyba wszyscy fury doprowadza do porzadku po zimowych mrozach arktycznych, przelot nie był taki zły ,przecież browara se strzeliłem u krótkiego :polew: :tongue4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:51_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item521870867_audi_a4_avant_zderzak_tyl_z_nakladka_tuning.html co wy na to szczerze[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html albo to[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item517894573_audi_a4_s_line_01_04r_8e0_kompletny_zderzak_tyl.html albo to ocena który[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________ stary a ty co zgubiłeś sie dzisiaj :polew:
  23. same dobre rzeczy u nas się dzieją .... region wciąż się rozwija ...zdrowie dopisuje..... furki sprawne..... kobity gorące......ogólnie to że u was kobity gorące to chyba skaś to znam :tongue4: :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. pany co tam u was :mysli:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 20:40_________________________________________________może jak będzie cieplej zrobimy wspólny spocik :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. no stary jestem pod wrażeniem ,mega fura :notworthy: :hi: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 20:37_________________________________________________przyleć nią kiedys do zielonej góry na spocik,dużo bym dał by ja luknąc na żywo,no chyba że ja wdepne do was do poznania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.