Treść opublikowana przez wojtekce
-
Corsa 2.0 16v 150 KM
znajomy do tego silnika wkręcił turbo i uzyskał 240 PS to było coś [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 21:20_________________________________________________ aha trzeba było zrobić skrzynke na filtr stożkowy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jadę niezależnie od pogody na shellu w Warszowicach o 18-tej biorę parasol
-
[B5 1Z] nie PALI zimny, WINA MECHANIKA???
odłącz kable od świec weź miernik i spr oporność na każdej świecy i wszystko bedziesz wiedział
-
[B5 AFN] do 2000 -2500 obr. idzie jak burza a potem opada z sił
kierowniczka turbiny do czyszczenia zacina się natomiast olej w układzie dolotowym to sie zdarza i nie zawsze oznacza że turbo kwalifikuje się od razu do wymiany
-
[B5 AJM] Nietypowe falowanie na obrotach
ta że słyszałeś pasek rozrządu to na pewno za duże naprężenie natomiast do falowania obr to bym spr ustawienie kąta wtrysku
-
[B5 AHU] Kody klimatronika - nie grzeje . Problem u mnie rozwiązany!
chyba masz krótki obieg na nagrzewnicy(zatkana)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:witamy na forum[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:52_________________________________________________xandmar a jak do piątku dojdziesz do siebie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to się zbiera niezła ekipa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dzisiaj nie dam rade pracuje do 18-tej i nie wyrobie
-
[B5 AFN] Prośba o diagnozę
nigdy tam nie byłem nie wiem jakie maja ceny
-
[B5 AFN] Prośba o diagnozę
jak tego nie robiłeś to sam może lepiej nie próbuj podjedź tam:http://www.sserwis.pl/start_pl.php?kategoria=ofirmie_pl słyszałem ze jest ok
-
[B5 1Z] nie PALI zimny, WINA MECHANIKA???
a sprawdzał ktoś świece żarowe ???
-
[B5 AFN] Prośba o diagnozę
ja to robiłem sam więc nic mnie to nie kosztowało :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mysle ze mówimy o piątku
-
[B5 ARG] Dziwne bulgotanie tak jak by z deski rozdzielczej
kup w ASO G12 i dolej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym jechał jak będą chętni
-
[B5 AFN] Prośba o diagnozę
miałem podobny objaw wyczyszczone turbo i teraz jest oki
-
[ALL B5] czerwona lala! chwale sie i jestem dumny!
ładna ładna ale ta instalacja gazowa mógł się ktoś bardziej postarac :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Prośba o diagnozę
kierowniczka turbiny do czyszczenia :>
-
[B5 AFN] Po wymianie przegubu słychać dziwne dzwięki, inne niż wcześniej
nie ma takiej opcji że smar się nie rozprowadził
-
[B5 AFN] Problem z ABS-em ciąg dalszy
miałem kiedyś identyczny problem w vectrze pierścień (koronka) na przegubie pęknięta to co wyżej wspomina kolega Pablo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
weźmiesz parasol
-
[B5 ADR] wymiana oleju
sprawdź ciśnienie oleju
-
[B6 AVF] piski paska
może rolka napinacza padła
-
[B5 1Z] Czarny dym z rury wydechowej
powinny być wyraźne