Treść opublikowana przez verus
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
no przecież wrzuciłem
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
No na ostatnich 4 zdjęciach na 2 się lekko uśmiecha, może nie suszy zębów ale jednak Zastraszam je przed sesją i dlatego takie spięte W życiu nie byłem na kursie, warsztatach, szkoleniach etc. Dostałem raz książkę ale znudziła mi się po przeczytaniu spisu treści Bierz aparat i rób zdjęcia - to jest nauka.
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Jeszcze ciepłe
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
A co ? Bierzesz ślub ? :> Paula.
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Mówisz i masz
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Nowe fotki zimowe
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
Niestety żeby mieć komfort na wszechobecnych dziurach to najlepiej mieć 15' i balon z profilem 65
-
[ALL] Twardość zawieszenia, a jego trwałość
U mnie poleciała przekładnia głównie z powodu zawieszenia. Tylko to był zawias jak beton
-
[ALL B7] 1BE z zielonymi sprężynami?
Miałem taką zawiechę ( na oko wygląda tak samo ) W briefie mam wbite A4/S4 a kod 1BE. Takie same amory Monroe były montowane w S4. Do nich ktoś dołożył springi Weitec. Tutaj trochę na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7582.15 Jeśli chodzi o właściwości jezdne to był bolid
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Na zimowo...
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Tak
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Jeszcze kilka fotek Klaudii, więcej nie będzie ...
-
Jaki obiektyw do Sony Alfa 330?
Do 300zł niestety nie zaszalejsz, jedyny w tej cenie to Sony 18-55 f/3.5-5.6 lub Sigma 18-50 f/3.5-5.6
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
stanley, mówisz, masz
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Jasne ;-) i lecimy dalej z tą panią
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Nie
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Daję więcej
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Od czasu do czasu biorę aparat do ręki, a że forum zdecydowanie męskie, więc mam nadzieję, zdjęcia się spodobają :-) Proszę o nie wklejanie konkurencyjnych zdjęć pobranych z serwisów pornograficznych etc. Chciałbym pokazywać tutaj tylko swoje zdjęcia. Na początek ...
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Stary VW, olej opałowy i jedziemy tanio
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
Zabawa będzie na wiosnę jak z dróg zrobią się sitka.
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Teraz nie straszą.
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Dzisiaj rano w radiu słyszałem dyskusję na ten temat. Wniosek był taki, iż po nowym roku cena paliwa w granicach 5zł/l będzie normą. Spowodują to między innymi wyższy VAT oraz kilka innych czynników związanych z machiną administracyjno-państwowo-mafijną. Niestety nie są to wróżby czy przepowiednie ale realna rzeczywistość, która już jest na niektórych stacjach. Wczoraj w Krakowie widziałem ON za 4,67.
-
III wojna światowa??
Jak będzie wojna to pierdyknie raz a porządnie a my nawet nie zdążymy forum włączyć żeby coś o tym napisać. Obyśmy nie dożyli, chociaż wątpię w to coraz bardziej. Globalny reset przy obecnym napięciu to konieczność. A potem karuzela kręci się dalej... Kto ma blade pojęcie o historii ten wie...
-
Ile w tym prawdy ?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10636487
-
[ALL B6] Które 18-stki przy seryjnym zawieszeniu ?
Auto stoi na 1BA. Ori felga 17 cali ET43. Ogólnie wygląda jak traktor :-) Wcześniej było mocno obniżone, wygląd i trakcja były świetne, jednak w miejscu gdzie mieszkam jazda była dosyć uciążliwa. Chciałbym założyć teraz 18 cali i nie obniżać spowrotem zawiechy, czyli lekko polepszyć wygląd, trochę pogorszyć komfort ale żeby auto dalej jeździło po dziurach i koleinach :-) ( widziałem taką kombinację na forum w dziale "moja A4" i po zdjęciach było całkiem ok ) Pytanie głównie jakie ET przyjąć aby felga dobrze była wpasowana w nadkole ? Na allegro znalazłem np. takie : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-kola-felgi-alufelgi-oryginal-s-line-i1314840277.html Czy z ET 20 nie będzie za bardzo wystawać ? Jeśli ktoś jeździ na takiej kombinacji, proszę o kilka słów/fotek.