Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

verus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez verus

  1. no przecież wrzuciłem
  2. No na ostatnich 4 zdjęciach na 2 się lekko uśmiecha, może nie suszy zębów ale jednak Zastraszam je przed sesją i dlatego takie spięte W życiu nie byłem na kursie, warsztatach, szkoleniach etc. Dostałem raz książkę ale znudziła mi się po przeczytaniu spisu treści Bierz aparat i rób zdjęcia - to jest nauka.
  3. A co ? Bierzesz ślub ? :> Paula.
  4. Niestety żeby mieć komfort na wszechobecnych dziurach to najlepiej mieć 15' i balon z profilem 65
  5. U mnie poleciała przekładnia głównie z powodu zawieszenia. Tylko to był zawias jak beton
  6. Miałem taką zawiechę ( na oko wygląda tak samo ) W briefie mam wbite A4/S4 a kod 1BE. Takie same amory Monroe były montowane w S4. Do nich ktoś dołożył springi Weitec. Tutaj trochę na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7582.15 Jeśli chodzi o właściwości jezdne to był bolid
  7. Jeszcze kilka fotek Klaudii, więcej nie będzie ...
  8. Do 300zł niestety nie zaszalejsz, jedyny w tej cenie to Sony 18-55 f/3.5-5.6 lub Sigma 18-50 f/3.5-5.6
  9. stanley, mówisz, masz
  10. Jasne ;-) i lecimy dalej z tą panią
  11. Od czasu do czasu biorę aparat do ręki, a że forum zdecydowanie męskie, więc mam nadzieję, zdjęcia się spodobają :-) Proszę o nie wklejanie konkurencyjnych zdjęć pobranych z serwisów pornograficznych etc. Chciałbym pokazywać tutaj tylko swoje zdjęcia. Na początek ...
  12. Stary VW, olej opałowy i jedziemy tanio
  13. Zabawa będzie na wiosnę jak z dróg zrobią się sitka.
  14. Dzisiaj rano w radiu słyszałem dyskusję na ten temat. Wniosek był taki, iż po nowym roku cena paliwa w granicach 5zł/l będzie normą. Spowodują to między innymi wyższy VAT oraz kilka innych czynników związanych z machiną administracyjno-państwowo-mafijną. Niestety nie są to wróżby czy przepowiednie ale realna rzeczywistość, która już jest na niektórych stacjach. Wczoraj w Krakowie widziałem ON za 4,67.
  15. verus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak będzie wojna to pierdyknie raz a porządnie a my nawet nie zdążymy forum włączyć żeby coś o tym napisać. Obyśmy nie dożyli, chociaż wątpię w to coraz bardziej. Globalny reset przy obecnym napięciu to konieczność. A potem karuzela kręci się dalej... Kto ma blade pojęcie o historii ten wie...
  16. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10636487
  17. Auto stoi na 1BA. Ori felga 17 cali ET43. Ogólnie wygląda jak traktor :-) Wcześniej było mocno obniżone, wygląd i trakcja były świetne, jednak w miejscu gdzie mieszkam jazda była dosyć uciążliwa. Chciałbym założyć teraz 18 cali i nie obniżać spowrotem zawiechy, czyli lekko polepszyć wygląd, trochę pogorszyć komfort ale żeby auto dalej jeździło po dziurach i koleinach :-) ( widziałem taką kombinację na forum w dziale "moja A4" i po zdjęciach było całkiem ok ) Pytanie głównie jakie ET przyjąć aby felga dobrze była wpasowana w nadkole ? Na allegro znalazłem np. takie : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-kola-felgi-alufelgi-oryginal-s-line-i1314840277.html Czy z ET 20 nie będzie za bardzo wystawać ? Jeśli ktoś jeździ na takiej kombinacji, proszę o kilka słów/fotek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.