Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
Eee gadanie - ja zapierniczam na swoich 18" 225/40 aż furczy i nigdy się nic nie stało Na ten sezon chyba założę 235/40, żeby troszkę było mniej twardo. 17" byś kupił, to po pewnym czasie naprawdę było by Ci za mało.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
A jednak jednak
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Skodzina była klienta galerki, a nie "nasza", więc prawa nie miała się filmować Niestety nie ma na filmie Ferrari, które usilnie kręciło się po parkingu, szukając miejsca na naszym spocie - nie wpuściliśmy padalca :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Wpadaj wpadaj, jeśli będziemy wiedzieć, to na pewno wspomożemy :> A i zawsze to nowa twarz będzie do spotów Pewnie w weekend jak pogoda dopisze znów się coś zorganizuje, więc zapraszam
-
[ALL] Jakie dobrać ET Felgi do B6 ?
To raczej też zależność szerokości felgi, a w mniejszym stopniu średnicy Przy 8" szerokości można śmiało założyć ET35 - ET30 albo będzie na zero, albo minimalnie wystawać poza obrys.
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
:polew: Przyzwyczaisz się, nauczysz się slalomem jeździć po niektórych ulicach i będzie dobrze. Ja jak założyłem pierwszy raz 18" i 225/40 oponki, to nie czułem różnicy, stopniowo jednak coraz bardziej rzucało, bo zachwyt mijał Ogólnie mi się dobrze jeździ an takim rozmiarze, bo od dziecka nauczony byłem wozić się twardymi autami. Moja żona i mała córa, jak założyłem zimowe 15" 195/65" narzekały, że buja, jak na łajbie Minusem jest fakt, że po jakimś czasie zaczną trzeszczeć tworzywa wewnątrz :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Domino - zawsze możesz liczyć na miejscóweczkę A my na wsparcie duchowe liczymy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ciiii mam % od sprzedaży za reklamę A tak całkiem poważnie, to właśnie jestem na etapie szukania czegoś, więc dziadygę podrzuciłem
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A proszę bardzo - mi chodziło o aukcje tegoż Pana: http://allegro.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=11111662[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 21:15_________________________________________________Ma naprawdę niektóre ładne, ale się i ceni
-
[B6 AVF] BRD + program by Aligator
Czyli w sumie po założeniu BRD i korekcie wyszły finalne parametry? Bardzo ładny przyrost jeśli tak - 60Nm Chyba się skuszę na większą dmuchawkę chyba
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Pany - a ja mam pytanko Kto w Legnicy najlepiej robi polerkę auta - pewny, sprawdzony i solidny? Oczywiście Czerwony Kościół i Łukasz w grę wchodzą, tylko z racji zawalenia robotą szukam kogoś jeszcze.
-
Znaczenie ET Felgi
Najlepiej będzie 8" szerokości i ET35. Oryginalnie wszędzie jest ET43 i szerokość zależna od modelu.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
wiedziałem,ze nie zapomnisz :kox: :kox: A ja słyszałem, że ktoś tam gadał, żeby temu exportowemu nie wysyłać A poważnie, to nawet specjalnie dla Ciebie będzie filmik w reżyserii kristofa Miejmy nadzieję, że nie zmiesza go z jakim homemade fikołem
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jak mi drogi nie zamkną, to podjadę również albo podejdę, bo daleko to raczej nie mam
-
[ALL B6] Jaki maksymalny rozmiar opon na felgi 18''
Wszystko jest uwarunkowane posiadaną gotówką - rozumiem to doskonale, ale szczerze powiedziawszy wolałbym za te same pieniądze kupić komplet markowych używek w eleganckim stanie. Jakoś bezpieczeństwo chyba bardziej do mnie przemawia niż chęć posiadania nowej opony Różnica w cenie nie wynika niestety jedynie z taniej, chińskiej siły roboczej, ale w większości z materiałów, własności, itp. Założysz i tak co zechcesz, ale warto czasem posłuchać kogoś z boku. Tak samo jest z Nankangiem NS2 - wiem, wiem, zaraz odezwą się użytkownicy, którym nic nie przeszkadza, bla bla bla. Prawda jest taka, że większość jest chwalona na suchej, a niezbyt pochlebne opinie zbiera na mokrej nawierzchni. Jeden raz w życiu jeździłem na praktycznie najlepszym modelu Wanli (bo na nich kupiłem Cuprę) i nigdy w życiu świadomie czegoś takiego nie założę Podana przez Ciebie Minerwa pojawia się na samiutkim początku listy allegro, gdy sortujesz opony w tym rozmiarze wg ceny.... :gwizdanie: Podobna sytuacja ma się do sprzedawanych aut - na początkach są zawsze "igiełki i okazje"
-
[ALL B6] Jaki maksymalny rozmiar opon na felgi 18''
kolega chce mieć duże kółko i jednocześnie troszkę komfortu Do B6 już na forum ludzie wkładali 225/45 i nawet nie wyglądało najgorzej Inną sprawą jest posiadanie wielgachnego balona
-
[ALL B6] Jaki maksymalny rozmiar opon na felgi 18''
Jeśli chodzi Ci o szerokość, to 235 to max przy ET do 35. 245 jest stosowane w A6C6, gdzie jest więcej miejsca, poza tym do B6 się nie nadaje - zamuli auto na max i manewrowanie tym pontonem raczej przysporzy Ci urwania głowy niż komfortu. Jeśli chodzi o profil, to na seryjnym zawieszeniu nie słyszałem, żeby ktoś ktoś zakładał większy niż to podane przez Ciebie 225/45 - i tak ma na średnicy o 14,5 mm więcej niż pokazane na moim zdjęciu 235/40
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Zwyczajnie zdrowe podejście do auta A ja nie wiedzieć czemu coraz częściej zatrzymuję się przy szukaniu auta na 530d
-
[ALL B6] 235/40 18" przy obniżeniu -30/35 mm
Już nie RS6, ale parametry nadal te same, czyli 18x8" ET43. Czyli rozumiem, że śmiało można kupować 235/40 Fly - w razie czego Ty dostaniesz dwie a Wandej kolejne dwie Jest wyczuwalna różnica w komforcie między 225/40 a 235/40 ?
-
[ALL B6] 235/40 18" przy obniżeniu -30/35 mm
Właśnie sobie profilaktycznie sprawdzałem i wynika mi, że podany przez Ciebie rozmiar jest o 2mm na średnicy większy niż 235/40 18" - skoro dawałeś radę, to na 18" też powinno być ok myślę A na przedniej osi, przy zjeżdżaniu z krawężników na przykład nie tarło Ci nic, albo też na szybkich, ostrych zakrętach??
-
[ALL B6] Jaki maksymalny rozmiar opon na felgi 18''
Ja na 225/40 zjeździłem 2 sezony po strasznych dziurawcach i nic się nie działo 235/40 chcę założyć na ten sezon, a w poprzednim myślałem właśnie o 225/45. Komfort na nich jest bardziej odczuwalny niż na 225/40 - bez 2 zdań, ale przy bardziej obniżonym zawieszeniu obawiał bym się o tarcie na przedniej osi. Właśnie zastanawiam się, czy na 235/40 nie będzie już obdzierać na szybkich skrętach, bo różnica jednak jest: po lewej: 225/40 po prawej: 235/40
-
pytanie o biznes dla biologa
BHP jakieś można chyba po biologii, czy się mylę?
-
pytanie o biznes dla biologa
Zakład rozpłodu ludzi i zwierząt
-
[B6 AVF] Wykres z hamowni
No mi się też wydaje, że 153PS "max power" a coś jakby 273 ft/lbs "mas torque", czyli jakieś 370Nm :gwizdanie:
-
[ALL B6] 235/40 18" przy obniżeniu -30/35 mm
Witam. Szybkie pytanko, bo chcę zamawiać oponki. Sprawa wygląda tak, że mam auto posadzone na sprężynach H&R -30/35 mm (zależy jak się układają) i do tego amorki KONI Sport dość twardo zestrojone). Zeszły sezon jeździłem na oponach 225/40 a na ten planuję kupić 235/40, gdyż 2szt. dobrych mam u siebie. Czy ktoś z Was ma takie zestawienie u siebie - oczywiście chodzi mi o zakres obniżenia, a nie model sprężyn, czy amorów, przy takich oponach, bo nie wiem, czy nic nie będzie tarło, np. podczas szybkich skrętów, czy zjeżdżaniu z krawężników. Sprawa pili mnie nieco, więc jeśli ktoś ma pomocne info, to poproszę o PW, lub odpowiedź tutaj. Pozdrawiam KOval[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 13:21_________________________________________________Oponki różnią się wysokością dość znacznie, więc stąd moje pytania.