Treść opublikowana przez Kezmo
-
[ALL B5] Maksymalny przebieg....
Witam wszystkich klubowiczów... Moje pytanie do was tym razem dotyczy maksymalnego przebiegu silnika 2.6 V6. Jakie przebiegi wykręcają te silniki? Mam na myśli oczywiście bezproblemowa jazdę... Na chwile obecną mój silnik sprawuje się bdb, a ma przejechane 260 tys. Chciałbym wiedziec jak długo jeszcze będę cieszył sie bezawaryjnością silnika...Dodam, że silnik użytkowany i serwisowany jest właściwie..... Może znjdziemy B5 2.6 z największym przebiegiem....? Pozdrawiam
-
Stożkowy filtr powietrza w A4 2.6
Wsadziłem już ten filtr.... Rzeczywiście silnik pracuje głośniej , ale tylko przy 2,5-3,5 tyś obr , na niskich obrotach nie ma różnicy.Przepływkę włożyłem w rurę doprowadzającą powietrze z filtra i jest ok... Koledzy poprawiła się praca silnika. Silnik pracuje jakby lżej. Płynnie przyspiesza w całym zakresie obrotów, jakby dostał drugi oddech..... Jeżeli chodzi o osiągi to rzeczywiście zobaczyłaby to może hamownia.... , bo ja nie widzę różnicy. Jednak jazda przyjemniejsza.....Pozdrawiam Radi dzięki za pomoc....
-
Stożkowy filtr powietrza w A4 2.6
Radi napisz coś więcej o montażu tego filtra. chodzi mi dokładniej o ten czujnik....
-
Stożkowy filtr powietrza w A4 2.6
Witam wszystkich.... Poruszam się A4 2.6. Zamierzam zdemontować standardowy filtr powietrza i zastąpić go stożkowym.... Poprzednio poruszałem się autem z silnikiem 1.8T i zmiana filtra na stożkowy była strzałem w 10.... Jak będzie przy silniku 2.6 V6? Może któryś z was porusza się A4 2.6 z takim filtrem? Czekam na wasze opinie... Pozdrawiam.
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Bardzo ładne autko..... Koła max 17 Na 18 ciężko sie jeździ. Wierz mi.... No i przydałoby sie zatankować kolego....... Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
Ok. Myślę, że to rozwieje wasze wątpliwości koledzy bo widzę, że powstała tu ciekawa dyskusja..... Pozdrawiam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77a71feed0b81cb2.html
-
[B5 ARG] Palaca sie kontrolka ABS i hamulca recznego
U mnie były to czujniki z tyłu... Swieciła mi się kontrolka abs i ręczny...
-
[B5 ABC] 2.6 V6 problem jaki olej
Cześć. Wlej Mobila 10 W /40. Będzie bezpiecznie,nawet jeśli jeździł na mineralnym. Ja go leję i jestem zadowolony. Mam ten sam silnik i pracuje dobrze na tym oleju. Mam przejechane 250 tyś i pasuje mu ten olej. To czy będzie ci brał olej to już indywidualna sprawa każdego silnika, ale po pierwszej zmianie zaglądaj do silnika co 1000 km i sprawdzaj poziom... Nie kupuj oleju z beczki, często jest kiepskiej jakości albo podrabiany a naprawa tego silnika do tanich nie należy...Kup w oryginalnym opakowaniu. Wejdzie ci 5L. Pozdrawiam
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
Ładna... wygląda na zadbaną... Ja jeżdżę na 18-tkach i różnie z tym bywa. Szczerze mówiąc rzadko rozkoszuję się jazdą, a raczej traktuję ulice jak tor przeszkód. Zawiecha jak uważasz....wiesz jakie mamy drogi Ja zostałbym przy oryginale. Poza tym wszystko na miejscu. Pokusiłbym się nawet o założenie opon o wyższym profilu żeby wypełnic nadkola, ale zostałbym przy 16-tkach...W skali 1-5 daję 4,5 ( za brak skóry..... ) Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
Zauważyłem...
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
Wydech oryginał, skóra też .... zostanie tak jak jest. Może kiedyś lampy z tyłu, ale nie śpieszy mi się z tym. Jedyna rzecz, która mnie ostatnio kusi to białe zegary...
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
1995 rok, 2.6 v6, skórka, elektryka, grzane fotele, klima itd. Oprócz kół 100 % oryginał....
-
[B5 AFN] Czy to normalne działanie ABS ?
jokerrrr mam podobny problem i też o nim napisałem... jak znajdziesz przyczynę to daj znać. Pozdrawiam
-
[ALL] Problem z ABS-em...
Witam wszystkich...Pojawił się w moim aucie problem z abs-em. Polega on na tym, że w ostatniej fazie hamowania kiedy auto już prawie stoi odzywa się ABS. Dzieje się to kiedy mam delikatnie wciśnięty pedał hamulca.Przy dość mocnym hamowaniu do zera ta sytuacja nie występuje, tylko przy bardzo delikatnym dohamowaniu i kedy auto już prawie stoi w miejscu.... Klocki, tarcze, płyn - ok. Prawdopodobnie do wymiany czujniki z tyłu. Czy to wina czujników? A może pompa lub urządzenie sterujące ABS-em? Pomóżcie... Nie wiem gdzie zacząć szukać przyczyny.
-
[B5 ABC]Szukam przyczyny...
płyn mam niedawno wymienieniony i jest poziom. sprawdzę ten czujnik za popielniczką.... z góry dziękuję Pozdrawiam
-
[B5 ABC]Szukam przyczyny...
Witam wszystkich... Mam problem z kontrolką od hamulca ręcznego. Niedawno zapaliła się i nie wiem dlaczego nie gaśnie. Mechanizm przy tylnych kołach sprawdziłem i jest ok, linki też. Elektryk rozłożył ręce po diagnostyce komputerowej... Pomóżcie. Czy jest jakiś czujnik, ewentualnie gdzie, który zapala tą kontrolkę? prosze używac prefiksów przy zakladaniu tematu.poprawione
-
[ALL B5] Nie codzienny problem w A4 :(
Witaj. Ja zacząłbym od sprawdzenia podłogi... Może auto było bite w tył i jest gdzieś uszkodzona podłoga.... zdejmij wykładzinę i obejrzyj dobrze blachy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim posiadaczom Audi.... Jestem posiadaczem Audi a4 2.6 Chętnie porozmawiam z wami na każdy temat dotyczący naszych samochodów... Pozdrowienia z Poznania