Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sk baton

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sk baton

  1. To grzej smiało
  2. A na tył ?? klape od A6
  3. Bierzesz kątówke i tniesz ja w dwóch miejscach jak przechodzi popukaj młotkiem jak nie idzie to tylko palnik ale osłoń mijsca narazone na spalenie mokra szmatą
  4. Widziałem wczoraj świerzo pomalowana A6 cena 4000 zł - kolor kawa z mlekiem metalic
  5. Spróbować pastę do polerowania BOOL koszt 22 zika w sklepach z lakierami używaja ja lakiernicy i warto przepucować ją całe auto
  6. Powiem tak że kolektor jest z żeliwa dało by rade pospawać elektrodą do spawania żeliwa , ale nie masz gwarancji bo napewno będzie pękać bo jest przegrzane i wystepują wysokie temperatury i naprężenia co innego spawanie spawanie materiału (żeliwa) gdzie nie ma temp. A 6 miesięczna gwarancja :grin:szkoda roboty i nerwów.
  7. sk baton odpowiedział(a) na al31 temat w Układ Jezdny
    Trza wymienić górne
  8. sk baton odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    i jak rozładowany jest aku
  9. sk baton odpowiedział(a) na al31 temat w Układ Jezdny
    Z tego co ja wiem to stare na złom a nowe montaż prosze uzupełnić profil
  10. Tak może urywają się te po regeneracji . 19 Maj 2007, 20:33 [/size]_________________________________________________Więc po wymianie górnych wachaczy . wzieliśmy sie za dolne (bananasy) i problem zniknał zero skrzypienia i zero pukania dodam że ciężko szło ze śrubami masakra. [br]Dopisany: 21 Maj 2007, 21:07 _________________________________________________Mogę polecić warsztat nie daleko Szczecina proszę uzupełnic profil
  11. jak juz wcześniej pisałem najlepiej jest sie wcześniej zaopatrzyć po uprzednim zdiagnozowaniu wahaczy, wiem że wsiurskie warsztaty zbieraja te gnaty i klepia młotkiem i wsadzaja do naszych
  12. Ja popuściłem nakrętke polałem penetrantem, uderzyłem młotkiem :mrgreen: pare razy w klucz (nasadka, na szczęście nakrętka z kołnierzem), znów penetrant, uderzanie etc.... Śrub niestety nowych nie miałem, więc... :mrgreen: ( kątówa odpadła ) Jak zauważyłem śruby to nie jest jakieś cudo tylko troche lepsze o najzwyklejszych ( twardość 8.8, a nie były w żaden sposób wyrobione) więc... popracują jeszcze troche przy nowych wahaczach... Jeśli ktoś poradziłby mi w jaki sposób poradził sobie z wybiciem sworzni ( bez użycia narzędzi tnących :razz: ) wahaczy dolnych byłbym niezmiernie wdzięczny. Niestety ale w najbliższym czasie czeka mnie ich wymiana ( a na stożku ciężko mają puścić ). ps. wyciągnięcie amortyzatora nie jst żadnym problemem - trzy śruby (dostęp od silnika) puszczają bez problemu, jedna śruba przy dolnym wahaczu ( zew) też nie była zaporą do nie przebycia ... Zgadzam się niech nikt nie spodziewa sie że to miła robota , a przy tym palnik i kątówka do śruby górnych wahaczy ja miałem tak z jednej strony
  13. sk baton odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja montowałem sam osłone pod skrzynie i płaskownik wykonałem sam w kształcie z i oczywiście powiercony dodam że nie pasuje właśnie otwór tuż pod skrzynią i z lewej tylnej strony [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 20:19 _________________________________________________dodam że miałem ją od wew.strony powleczona pianka wygłuszajaca i podejrzewam że ona jest od VW B5
  14. O przepustnicy już było i ja też to przerobiłem , błędy tylko wagiem
  15. No cóz ja byłem dziś u brata mechanika z wymianą rozrządu i wszystkich pasków , odrazu robiliśmy zawieszenie . wymiana była 2 wahacze górne lewa str. i pawa górna tył . ale jeszcze jeszcze cos popukuje , za tydzien wymieniamy dolne jest owiele szybciej . dodam że do wymiany górnych z prawej strony użyty został palnik i młot udarowy do wyjęcia śruby . [br]Dopisany: 19 Maj 2007, 20:16 _________________________________________________Regeneracja wahaczy - na czym polega . Jak ktoś wymienia niech sobie wcześniej kupi oczywiście po diagnozie . a regeneracja polega na oklepaniu główki młotkiem można to wyczuć ręką . a trwałość jest jakieś 4 do 5 tyś .
  16. podczas hamowania tarcze jak wiadomo sie grzeją i piasta też jeżeli były słabo dokręcone to śruby mogły nawet całkiem się odkręcic
  17. A ja dzisiaj zrobiłem małe psik na prawy zawias i ustało skrzypienie dodam że to było tylko psik :eek: ale i tak mam zamiar to dokładnie sprawdzić i napewni będzie do wymiany.
  18. ja nie chce kombinowac , tylko bede musiał bratu zapłacic za robotę wstępnie się umuwiłem na sobote co wyniknie opiszę [ Dodano: 05-05-2007, 22:09 ] dodam że tylko na wymiane rozrządu a dziś wyszły skrzypce [ Dodano: 05-05-2007, 22:11 ] ponadto i tak musze mu na rece patrzeć bo sam jesem mechanikiem ale maszyn kablowych
  19. Czyli co ze skrzypieniem popsikać środkiem smarnym w aerozolu? A jak mam w planie wyjazd około 2000 km to co?? psikac ?? najpierw ogledziny dokładne..
  20. Moim zdaniem dzwon
  21. Ja natomiast tez myłem auto i po tygodniu tez zaczęło skrzypiec po stronie pasażera z przodu , będe wymieniał rozrzad to zagladne ale podejrzewam że to dolny wachacz. :confused: [ Dodano: 05-05-2007, 17:12 ] A wóde 40 to ja moge wykompac auto albo sie napic [ Dodano: 05-05-2007, 17:14 ] dodam jeszcze ze wcześniej były na nie dużych dziurach słyszalne stuki ale głuche i tylko przy małych predkościach.
  22. sk baton odpowiedział(a) na rapens1 temat w Audi A4 B5
    Zobaczysz kwadratową skośna puszke z plastiku jak chcesz wymienić to wkoło sa spinki metalowe i musisz odczepić wlot powietrza
  23. Ja tez mam radio sony z windą chetnie bym wywalił to padło na złom
  24. Nie zapomnij wyjąc wtyczki 3 światła stopu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.