Treść opublikowana przez sk baton
-
[ALL B5] Zablokowane radio beta cc
jest gdzieś było to juz na forum nalezy poczekac chyba 2 godz ? nie pamietam i wcisnac fm i dx aż ukaze się 1000 i wpisać kod jeżeli nie prawidłowo to niech ktos mnie poprawi
-
[ALL B5] Przewody klimatyzacji
Ten sam problem u kumpla w passacie podjezdzał pod krawęznik przetarł wąż . przyjechał na warsztat i mówi że że powietrze z koła schodzi
-
[B5 ADP] Rurka zamiast złącza elastycznego
Strzeli napewno aby nie kolektor [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 21:12 _________________________________________________a jak masz kata to to pęknie ci kat na stozku 100%
-
[ALL B5] Zawieszenie A4 B5 z VW Passata B5/B6
Dokładnie z tryłu passat ma sprężyny
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
No to temat close
-
[B5 ADP] Rurka zamiast złącza elastycznego
Czyli masz wydech na sztywno upierdzieli ci sie wydech gdzies przy tłumiku i bedzie znowu spawacz [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 19:48 _________________________________________________A na sztywno to robia paproki odbierz kase i przyjedż do Szczecina i bedzie ori.
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
Mimo że opis jest na forum opisze bo jestem swiezo po wymianie 2 szt. górnych prawa strona . Kolumne trza odkrecic całkiem ale. przed : odkrecamy śrubę z mocowania ( nadkole ) luzujesz srube z kolumny a jak ci sie uda wyjać z poluzowaniem to powodzenia mi koles odkrecał całą i lekko wygioł do siebie wybił śruby u mnie lekko wyszły . ale widziałem na własne oczy przypadek że trza było grzać palnikiem jażmo mocowania te nad kolem :decayed:tak mówie ta śruba moze wyjsć lekko ale ... jak nie wyjdzie to trzeba urzyć palnika do podgrzania ale uważać owinąć rurki i inne pierdoły szmatami zmoczone wodą [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 19:36 _________________________________________________zbierznosci sie nie ustawia
-
[B5 ABC] Wahacze górne - luzy
To już możesz psikać jakimś zajzajerem śruby szczególnie tą nad kołem
-
[B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
mógłbyś zapodać typ łożyska
-
[B5 AFN] Wymiana plecionki
Poprostu zanim zaczniesz robic bierz sówmiarę i zmierz potem do sklepu moto i kup i szukaj gościa który ci to wspawa
-
[ALL] Gdzie w Radomiu wyciąć kata ??
kilo 200 zł. no około
-
[B5 AFN] Wymiana plecionki
Anakonda kosztuje jakieś 70 zeta + robota
-
Czym polerować kanały dolotowe i wylotowe ??
A ja słyszałem że polerują :decayed:i że daje nawet efekty w postaci mocy a czy to prawda :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 21:54 _________________________________________________A czym polerować trza wykombinować jakąś szczotke druciana czu tam druciaka jak tam zwał . zamocować na wiertarę i heja puzniej jakąś szmatę na drucie + pasta i na połysk a jak sprawdzić ? światłowód i kamera
-
[B5 ADP] Pytanie o visco
U mnie jest że mogę zakrećić przy zimnym silniku czesto to robie jak sprawdzam płyny , a wiem że załacza mi sie przy załaczeniu klimy
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
Jeżeli nie ufasz to odkręcaj i na skup z nią :>
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
to widać jak sie spawa i trza odpowiednio podchodzic i mieć kase na materiały które nie są tanie
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
widziałbym przy napoinie 1 warstwy jak się łączy z felerna fela
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
dlatego spawanie alu to wyższa szkoła jazdy podobnie jest z żeliwem
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
Pęnięć nie widać bo zostało spolerowne dlatego trzeba być przy regeneracji
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
Ja osobiście w tej sytuacji musiałbym bys przy tej naprawie i widzieć jak został ubytek napawany a jak bedziesz jeżdził na tej feli to nie bij krawężników
-
[B5 AGB] Spawana alu felga, a max upalanie
Jeżeli fela była spawana w argonie to musi być ok co do elektrod to mam watpliwości i zależy od fachowca . Najpierw trza było mu dać 2 puszki po piwie do spawania jak to zrobi to :th:
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
:>nie musisz
-
[B5 ADR] Składane siedzenia
Ja mam 96r i też składane siedzenia i podłokietniki
-
[B5 AFN] Regulator napięcia - jak go wyjąć ?
jak kto woli
-
[B5 AFN] Regulator napięcia - jak go wyjąć ?
Musisz zdemontować alternator inaczej nie zrobisz . sprawdzisz szczotki i łożyska a regulator kupisz nowy