Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sk baton

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sk baton

  1. Co o tym sadzicie jak by to wygladało ?? http://moto.allegro.pl/item248323603_chrom_listwa_klapa_bagaz_audi_a4_opel_astra_omega.html
  2. sk baton odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Trza zapytac tych co kupili
  3. sk baton odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tak ale mozna sie spodziewać że jakiś otwór może nie pasić -prywaciarska robota
  4. http://www.allegro.pl/item240902757_phonocar_yellow_2740_woofer_gratisy_kielce.html A co o tym myslicie jak by to grało
  5. A jak oni je regenerują ? oklepują główki młotkiem i zakładaja
  6. Tuleje tył belki na bank do wymiany
  7. to podaj strone popatrze
  8. Hm masz takie same fele ? 5 ramienne? powiem ci że wymiar to 57mm z deklami będzie kłopot. widziałem tylko nalepki
  9. Z radiem sony też mam podobny problem , przednie głośniki sa ok. a tył jakby za słaby sygnał . w radio ma wyjścia 4x52watt
  10. Kto to wogóle montował ?
  11. No dobra a wymiana co ile ?? raz na rok mysle
  12. Mogę dać ci nr. telefonu[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 07:07 _________________________________________________A z tego co opisałeś poszła ci poduszka ta gazowa . Jeżeli sie myle to jedż do serwisu
  13. Moze wymień olej . jak nie pomoże to nadaje się na śmietnik .
  14. Równierz pisałem że w warsztatach oszukuja moze mechanicy pomylili się mieli przygotowane wachacze po tak zwanej regeneracji chodzi o te górne i wiem że tak robia
  15. żadne czarne ,zielone : Tylko ori. albo ledy clear biało czerwone
  16. Volvo bezpieczniejsze :grin:serio mocne auta chodzi o czołowe zdezenia
  17. ja kupiłem w sklepie 3 elektrodowe 1 szt 22zł.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2007, 20:45 _________________________________________________też ngk
  18. A może ten z powiadomieniem??[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 20:13 _________________________________________________jestem na niego też napalony
  19. Nie zakładam gazu , ale wymieniłem świece i myśle że problem chyba z głowy
  20. Jednakowej długosci jest w brud a dlaczego ??? że pasuja do wiekszości aut .
  21. Ja w swojej :audi:mam podobnie ale przy 3000 obrotach lekkie szarpnięcie czasami ale nie zawsze to jest, tak podobne jak by sie przełaczał na lpg :sad:ale nie mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.