Treść opublikowana przez sk baton
-
Pytanie w/s ubezpieczonego mieszkania
Mieszkam w bloku i właśnie kończy sie docieplenie budynku i od tygodnia na ścianie pojawił się grzyb nie tylko u mnie ale prawie u wszystkich mieszkańców parteru czy jest mozliwośc ubiegania sie o odszkodowanie ??? [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 10:50_________________________________________________Widze ze nie ma madrych na forum dzieki za pomoc jutro sobie podzwonię
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
Takie złodziejki sa robione komputerowo jak klucze do zamków z wygladu pasuje klucz a tu lipa , zamów sobie u jakiegoś frezera 4 śruby zp. z pieciokątnym łbem a nic nie wbijesz :decayed:sam mam takie .[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 17:23_________________________________________________Oczywiście klucz tez :>
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
Ja kupiłem zwykłą polerke z wibrujaca głowicą w castoramie 3 lata temu za 60zł. i jestem zadowolony ,a te po wyzej wyglądaj a na szlifierko polerkę dwa w jednym dla mnie to narzędzie to szlifierka [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 17:09_________________________________________________Nadaje się również do polerowania stali np.nierdzewki itp. a nie lakieru to jest moje zdanie
-
[B5 AEB] Odstraszacz zwierząt w samochodzie
A ostatnio na tvn turbo pokazali w jakimś aucie zawieszoną pończoche a w niej kostke domestosa
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Ja wkoło plastik podważyłem plastikowym nozykiem i nic sie nie urwało a co do zimnych lutów musiałem użyć lupy i rzeczywiście były mikropeknięcia na nóżkach od taśmycałość złozyłem i wszystko
-
"Wspaniałe" pomysły na usprawenienie życia w Polsce
A ja myśle aby temat zamknąc , ponieważ jakis madry z wiejskiej podprowadzi pomysł z forum i bedzie przesrane
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
http://www.newmixes.com/tag/club-life Mozna posłuchać i ściagnac. :>
-
[B5 ADR] Czy po wymianie wahaczy muszę jechać np. na geometrię ?
Na ustawienie zbierzności jedzie po wumianie koncówek a nie wachaczy
-
[B5 ADP] Faluje na wolnym biegu
A mi sie wydaje że to 1,6 ;tak maja :>
-
[ALL B7] Ostateczne rozstrzygnięcie - ja się poddaję, potrzebna pomoc
3 :>
-
[B5 ADP] spalanie ADP
Mi spala po mieście około 10 , trasa 7 max 8
-
[B5 ADP] Problem przy wymianie oleju
Sa w sprzedaży zestawy naprawcze do gwintów tylko trza miec wymiar otworu, albo przegwintować na wiekszy i wytoczyć nowa zaslepke i przegwintować - (to bedzie taniej)
-
[ALL] Przestroga dla osób wymieniających rozrząd
Hm Kolega miał podobny przypadek tylko ze w Volvo mało tego sam jest mechanikiem :decayed:radzi aby o połowe skrócic przebieg od do wymiany ze wzgledu na podróby pasków rolek itp.
-
[B5 ADP] Założyłem felgi 17"x8,5" ET 30 do mojej a4 i mam pytanie
Napewno auto będzie sie kulać jak walec koła do takiego silnika to max 205 i do tego szkoda zawieszenia
-
[B5 APT] Pisk spod maski
Jak paski to wszystkie wymień rolke napinacza alernatora możesz kupic osobno albo razem z napinaczem i do tego rolke paska klimy jak masz klime. Ja jestem też po takim zabiegu i ch.. wie co piszczy może pompa wody albo łozysko na alternatorze .
-
[ALL B5] demontaż schowka na kasety
Z tego co pamietam to normalnie sie wyciaga do góry :decayed:gdzieś było to opisane
-
[B5 APT] Pisk spod maski
tak tylko pasek do wymiany został tylko 1 rozrzadu jest taka opcja ?? aby pasek zebaty po 3000km piszczał ? moim zdaniem, tak :
-
[B5 APT] Pisk spod maski
No poczekam se do wiosny i wymienie rozrząd bo niechce mi się teraz z przodem wyjezdzac bo za zimno i jeszcze cos moze zgnoje
-
[B5 APT] Pisk spod maski
ja tez nie wiem pisk dochodzi z tylnej cześci silnika może pompa przy wymianie paska zpsikałem zajzajerem typu wd 40 pompa nie cieknie wszystko gicio mimo to .. alternator sprawdzony przy wymianie pasków , ale łozyska powinny chuczeć może sie myle
-
[B5 APT] Pisk spod maski
pompa nie jest na rozrządzie
-
[B5 APT] Pisk spod maski
podejrzewałem pasek pompy wody dla pewnosci wymiana była wszystkich pasków i rolek oprócz rozrządu . paski continentala ale odgłos dochodzi tylnej czesci silnika może sie myle??
-
[B5 APT] Pisk spod maski
dzisiaj tak samo odpaliłem auto z wcisnietym sprzęgle jest pisk pusciłem sprzęgło jest ciut głosniejszy ale po jakies 1 minucie silnik pracuje cicho , co to jest???
-
[B5 APT] Pisk spod maski
Umnie jest to samo piszczy jak silnik jest zimny auto po wymianie pasków i napinaczy sprawdzone wszystkie kółka i dalej piszczy :kox:podejżewam że coś na sprzęgle
-
[ALL B5] Zablokowane radio beta cc
to odłącz aku
-
[ALL B5] Odnowienie obudów lusterek zewnętrznych
Lepiej zdemontować i dać do polakierowania lub jak kto woli kupić nakładki ale nie te za 50 zł :decayed:a poza tym jestem ciekaw jak zdemontowac obudowy tak na przyszłosc :>