Treść opublikowana przez Piasek k-6
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
No proszę same samochody marzeń)
-
[ALL B7] 2.0TDI BLB
Myśle ze do wizualu to obowiązkowo felgi 17" ale czytałem na forum ze 18" super wyglądają, właśnie zastanawiam się czy przypadkiem nie za duży prześwit będzie pod spodem???
-
[ALL B7] 2.0TDI BLB
Witam:) Chciałem wam przedstawić swoją Niunie na która teraz aktualnie zarabiam i wydaje pieniążki:) Jest to Audi a4 2.0 TDI(140KM) BLB Wyposażenie standard czyli : -ABS,ESP -6 airbag -4*elektryczne szyby -2 elektryczne lusterka -Multi. kierownica -duża Navi RNS-e -Bluetooth -2 strefowa klima. -i światłą przeciwmgielne Niestety brak w nim Alufelg(jestem w trakcie poszukiwań ) ale niestety dałem się wykołować bo byłem tak zaaferowany kupnem samochodu ze nawet sie nie zapytałem co z nimi no ale cóż było mineło:/ I mam zamiar w niedługim czasie odwiedzić warsztat Rogalotti aby troszkę podnieść Koników w Srebrnej Niuni :> Wiem że to nie jest jakieś wypasiony samochód, ja i tak jestem z niego dumny i bardzo zadowolony. a oto zdjęcia ze środka i z zewnątrz, proszę o opinie i rady co byście zmienili/dodali aby mu dodać więcej uroku: Pozdrawiam Piasek K-6 Było tak jak widzicie na górze a teraz jest tak jak widzicie na dole Czyli Felgi "17" ET 45 oraz opony Pirelli Pzero 225/45 R17 Programu niestety nie zrobiłem Kryzys na swiecie wiec i w moim budżecie domowym, zrobie innym razem :> Pozostało wiec tylko przyciemnienie szybek i mysle ze będzie git :> Pozdrawiam Piasek k-6
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek A4 2.0 TDI ( 140 ) Avant S-line + nowe fotki :)
Furka kozak:)Gratulacje:) Dziwne ze brak xenonu gdy sa miejsca na spryskiwacze m... no ale zóz skoro tak mowisz tzn ze musi tak być Kolor samochodziku zaje.... a fele to chyba bym wybral te czarno-grafitowe super Fura :DD
-
[all b7]Rozrząd warszawa
Witam Koledzy. Powiedzcie mi proszę jaki polecacie serwis samochodowy w warszawie.Potrzebuje wymienić rozrząd plus jakieś usterki jeśli wyjdą w czasie roboty.Oczywiście chodzi również o taki serwis który wykazuje się pełnym profesjonalizmem a i zarazem z przystępną ceną Za pomoc z góry dziękuje P.S jeżeli ktoś ostatnio wymieniał jak może to niech również napisze w jakich kosztach można się zamknąć
-
[ALL] Jakie felgi
ja mam zwykłe stalówki(16'')w swojej b7 (bo na zimę t o szkoda ich niszczyć)ale .. przymierzam się do kupna alusów(17") w zimę bo słyszałem ze można zawsze taniej kupić niż w sezonie:)
-
[ALL B7] [ALL B7] Wymontowanie tylnej lampy. Wymiana żarówki.
Sympatyczny kolego ,wykręcasz śrubę a następnie musisz wypchnąć lampę w stronę zewnętrzna (lewa lampa w lewa stronę a nie do siebie ponieważ jest na gumowym zabezpieczeniu).Troszkę za pierwszym razem się pomęczysz ale do opanowania, tez za pierwszym razem się męczyłem ale praktyka czyni mistrza :>
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
JA też bym bardzo prosił o info jak to zrobić:DDD
-
[B7 BLB] Jakie pompowtryski mogę założyć ?
Proponuje pozostać przy oryginalnych pompowtryskach szkoda kasy na dalsze zabawy z programem itd. (Popieram Flyer) Jak na razie mam szczęście bo nic się nie dzieje z tych rzeczy co opisujecie, w mojej Niuni jak na te chwile wszystko ładnie hula:) ale żebym nie wykrakał
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Wielkie dzieki:)Dobrze ze zrobiłes fotke bo okazuje sie ze takiego mleczka używam w pracy:D to przyniosę sobie troszke:DD Pozdrawiam:)
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Jak możesz zapodaj nazwę tego cudeńka to bym z miła chęcią zakupił dla mojej pociechy:D a reprymenda zawsze się przyda, w końcu nowicjusz(czyli ja) musi się naramować
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Sorry moja wina:)źle zrozumiałem temat i wstawiłem opis swojego samochodu w profil jednego z kolegów:)))Poprawie się i wstawie niedlugo opis swojego sam. co do autka ładny kolorek tylko małe pytanko jak z utrzymaniem czystości z zewnątrz, czarny kolor troszkę widać na samochodzie:/i czy myjesz go na myjni automatycznej czy na ręcznej, słyszałem ze na automatycznej po pewnym czasie widać dużo rys na karoserii i ponoć kolorek zaczyna matowiec po pewnym czasie:/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Warszawa] Witam wszystkich fanów i posiadaczy Audi A4. Od tygodnia jestem właścicielem Audi A4 Avant 2,0TDI 140PS. Pozdrawiam, Krystian.