Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. Poszaleliście ;d Keżor nie zapomnij dzis o 17'' ;p
  2. łeee już myslalem ze mam rywali do gry Ale do 1000 moge pomóc ;d
  3. W 1000 na kurniku pędzicie ? Chętnie dołącze PS :
  4. jeszcze nic nie wiem konkretnego muszę podjąć decyzje czy toczyć się z tą usterką do mojego speca do żor czy tu w okolicy do warsztatu. nie ukrywam że jak to coś w silniku to lepież żeby do żor jechać, piotr na v6 tdi zna się jak mało kto. nie wiem czy to rolka czy turbo czy wałki . piszczy niewiadomo skąd rozrząd wygląda wydaje mi się że rolka na alternatorze bo dziwnie się zachowuje - delikatnie drga na boki :gwizdanie: najważniejsze że mocy nie stracił jutro do jakiegoś speca /jak się zdecyduje/ i może będe wiedział coś więcej. napewno do końca tyg bez samochodu [br] Jak chcesz to mam dobrego gościa od dieseli w Bytomiu.
  5. http://www.autokrata.pl/artykul/le-przykrci-koo-8010 daje rade ;d
  6. z rana
  7. nuffka sztuka ;]
  8. Eeee tam, srebrny nie oddaje takiego efektu jak czerwony paseczek.
  9. Jade dzisiaj po Chorzowie, koło parkingu i... prawie sie zatrzymałem. Lukam czy sie przewidziało a tu RS6 w avancie ;] O M G
  10. jest troche zima , jak chcesz to Ci przywioze 17ke i se założysz i zobaczysz czy Ci pasi [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 11:53_________________________________________________ ja też szukam i tez sie zastanawiam to przywioze dwie Dziękować :notworthy:
  11. Pytanie - we wtorek przyjedzie ktos na conajmniej 17'' ? Musze do cholery podjąć decyzje co do rozmiaru felunku
  12. Jaki Radzionków, ja nie Cider Ja bardziej ze strony Lasu który sie łączy z Stolarzowicami.
  13. Nieee, koło Reala w Bytomiu. A Ty z jakiej Rudy ? Bo na orzegowie codziennie bywam ;p
  14. to przyjedź na spot , będziesz mial wtedy spór z samym sobą czy 17" czy 18" co do auto to z tego co zauważyłem to chyba 4ka jest za wysoko względem A , czy mi sie wydaje ? no i ogólnie fajny seryjny polift dużo nie potrzeba żeby za***iście wyglądał Ten boczek miał zachaczony (jeszcze widać ślady, jakiś ułom go robił - na wiosne idzie do poprawki i potem na polerke). A co do felgi, to jak byś widział w jakiej okolicy mieszkam to byś se wachał nad 16 ;d
  15. To je ono !
  16. Narazie wybieram się na Katowickie, ale pewno również i was odwiedzę w SG A co do felg, to właśnie mam spór z samym sobą czy 16'' czy 17'' ;p
  17. Ja również kibluje ;]
  18. kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie: a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie: Ja abstynent ;d Do tego kuponów chyba mam jeszcze pare ;d
  19. To nie mam po co wpadać jak nie m kto stawiać Postaram sie urwać wcześniej z roboty i wkońcu waś odwiedzić ;d Chce obgadać sprawe felg;p bo problemos dużos madafakos ;]
  20. Witajcie, mam pytanie - do której siedzicie na spotach, bo nie moge sie wybrać nigdy bo w "spotowe dni" kibluje w robocie do 20, to może sie troche spóźnie Ale wkońcu dojade
  21. Hehe, ja jestem zdania że jak nie byłem nigdy na spocie (#$%#$% praca) to dlaczego mam zakładać klubowe ramki ? Załatwie se wolne, to bede sie bujał na klubowych ^^ A co do oznaczeń to czemu aż tak przeszadzają ?
  22. AUDI A4 1.9 TDI 110ps (AFN) WYPOSAŻENIE : - 4 AIR-BAG - 2 elektryczne szyby - 2 elektryczne lusterka - Kierownica z S4 - ABS - climatronic - regulacja foteli - regulacja kierownicy - podłokietnik przedni oraz tylny - składana tylna kanapa - drewniane wykończenie wnętrza - granatowa tapicerka welurowa MODY : - Podgrzewane lusterka PLANY : - Doprowadzenie lakieru do porządku (polerka + poprawki) - Felga Ronal 17'' S4 - Chip - Pełny FIS FOTO : Niestety tylko robione telefonem pod koniec wakacji
  23. W sumie nie chciałem pakować gwintu , ale jak mam troche więcej dołożyć to hm... A jaki polecacie ? Widziałem paru na gwincie FK i są zadowoleni, a może jednak coś innego ?
  24. Jest jeszcze koncepcja zeby kupic 16'' ... ale z tego co czytalem forum to duzo byl osób anty 16'' A co do zawiasu to nie chce terenówki, starczą sprężynki -40 ? Tego tematu nie umiem znaleźć, pomożesz ?
  25. Witam. Sezon zimowy powoli (jak cholera:P) ale jednak, niedługo się będzie kończył, a że moje obecne felgi dostały nowe gumy zimowe, to trzeba by sie zaopatrzyć w jakieś nowe kapcie letnie. Ogólnie temat miał być prosty, miały to być tematowe felgi od esy, ale .. No właśnie ale czy może lepiej poszukać czegoś innego ? Mam na wydanie ok 2000 (felgi + gumy). I jest jeszcze jeden problem, mianowicie zawias - czy będę musiał w niego ingerować bardzo ? Rozmawiałem z bratem i mówił że prawdopodobnie wystarczą same sprężyny, ale to tylko sugestia. Pomożecie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.