Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. +1 # Zdjęcie 3 (34%, 430 Głosów)
  2. Z tego co widać na zdjęciach jest tam windows CE 6.0 tak ze najwyzej postawisz tam automape, ale vaga niestety nie ;(
  3. Sratata pogoogluj:) A co do tematu - to w konfiguracji znajdź coś takiego jak Guest Net - odznacz i po sprawie
  4. Jak na klimie pokazuje 90 stopni to tyle jest, czyli termostat jest ok.
  5. Zobacz z boku - jest taki pstryczek, smignij go w drugą stronę
  6. http://www.prevensis.pl/ Miałem od nich szkolenie i gościu który robi szkolenia ma mega wiedze na ten temat. Zadzwoń na komórkę i spytaj co i jak, raczej Ci pomoże - był wporządku. Pozdrawiam
  7. 4D0 953 513 P lub 4D0 953 513 M
  8. Nie ma jak odkopać 3 letni wątek ;d
  9. keżor, kumpel też zadupiał Chorzowską i na bok go. Myślał że wideo-dziwki a tu puścili psa, przetrzepali go jak Ciebie i miłego dnia. Tak że nie pierwszy nie ostatni raz
  10. Zawsze wyskakuje błąd/ostrzeżenie ze cos sie z AIR Bagami moze stac, klikaj ze ok i tyle.
  11. The best in my life is DIESEL drive !
  12. Można, ale nie wiem czy własnie 2 tygodnie, czy miesiąc - dzwoń/pytaj/googluj.
  13. jak nie masz klimy - to bedziesz musial kupic czujnik ktory idzie na przedni pas.
  14. @pawelor : http://www.allegro.pl/item1082681861_wlacznik_przelacznik_zespolony_audi_a4_gwar.html @krzyniek : 4D0 953 513 P do polifta bez problemu podejdzie ? Znalazłem za 100zł.
  15. Co ty gadasz, wczoraj oglądałem bo szukam tempomatu to jest tego od zarypania.
  16. 1:0 La viva Espaniol ;d
  17. zaraz meczyk ;p
  18. @Krolu - to jak , da rade ? szczerze - nie, myślałem, że to jakaś pierdółka... bo moje części idą listem a to na pewno się nie zmieści.. jak bo ty była jakaś wtyczka, kostka klamka itp. to by dało radę i nie było by problemu ... Luźno - widocznie trza będzie zamówić z alledrogo pisz do gościa..http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/teeree-u5276.html ma całego anglika na części POdobno angliki maja jakies inne mocowanie wycieraczek - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wycieraczki_angliaeuropa-t140600.0.html CHyba ze nie ;d Ja tez zostaje ;p
  19. @Krolu - to jak , da rade ? szczerze - nie, myślałem, że to jakaś pierdółka... bo moje części idą listem a to na pewno się nie zmieści.. jak bo ty była jakaś wtyczka, kostka klamka itp. to by dało radę i nie było by problemu ... Luźno - widocznie trza będzie zamówić z alledrogo
  20. @Krolu - to jak , da rade ?
  21. A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać.. Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek na przedwczoraj ;d a to są inne do polifta? No sa troche inne, miałem w łapie po i przed i sa inaczej wyginane ;p @stanley - dlatego nie jade jeszcze do aso tylko pisze na forum ;d
  22. A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać.. Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek na przedwczoraj ;d
  23. Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d
  24. Czy były jakieś różnice, czy można śmiało przeszczepić takie wycieraczki z Angola do Europejczyka ? Czy może tylko były zamienione stronami ? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.