Treść opublikowana przez Fifiński
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
+1 # Zdjęcie 3 (34%, 430 Głosów)
-
[ALL] Czy VAG zadziała na takim cudzie ?
Z tego co widać na zdjęciach jest tam windows CE 6.0 tak ze najwyzej postawisz tam automape, ale vaga niestety nie ;(
-
Konfiguracja TP-Link W8901G potrzebna pomoc
Sratata pogoogluj:) A co do tematu - to w konfiguracji znajdź coś takiego jak Guest Net - odznacz i po sprawie
-
[B5 AJM] Pytanie odnośnie licznika
Jak na klimie pokazuje 90 stopni to tyle jest, czyli termostat jest ok.
-
[ALL] Zablokowana karta micro sd
Zobacz z boku - jest taki pstryczek, smignij go w drugą stronę
-
[ALL] Proszę o poradę z dziedziny Prawa Pracy.
http://www.prevensis.pl/ Miałem od nich szkolenie i gościu który robi szkolenia ma mega wiedze na ten temat. Zadzwoń na komórkę i spytaj co i jak, raczej Ci pomoże - był wporządku. Pozdrawiam
-
Montaż tempomatu A4 B5
4D0 953 513 P lub 4D0 953 513 M
-
[A4 B5 1.9 Di AFF] Moje pierwsze Audi
Nie ma jak odkopać 3 letni wątek ;d
-
Spoty Katowice i okolice
keżor, kumpel też zadupiał Chorzowską i na bok go. Myślał że wideo-dziwki a tu puścili psa, przetrzepali go jak Ciebie i miłego dnia. Tak że nie pierwszy nie ostatni raz
-
[ALL B6] Podpinanie VAG na włączonym silniku - czy można ?
Zawsze wyskakuje błąd/ostrzeżenie ze cos sie z AIR Bagami moze stac, klikaj ze ok i tyle.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
The best in my life is DIESEL drive !
-
Netia - ostrzegam !!
Można, ale nie wiem czy własnie 2 tygodnie, czy miesiąc - dzwoń/pytaj/googluj.
-
[ALL B5] Wyświetlacz temperatury w zegarach- pytanko...
jak nie masz klimy - to bedziesz musial kupic czujnik ktory idzie na przedni pas.
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
@pawelor : http://www.allegro.pl/item1082681861_wlacznik_przelacznik_zespolony_audi_a4_gwar.html @krzyniek : 4D0 953 513 P do polifta bez problemu podejdzie ? Znalazłem za 100zł.
-
[B5 AFN] Manetka sterowania FIS
Co ty gadasz, wczoraj oglądałem bo szukam tempomatu to jest tego od zarypania.
-
Spoty Katowice i okolice
1:0 La viva Espaniol ;d
-
Spoty Katowice i okolice
zaraz meczyk ;p
-
Spoty Katowice i okolice
@Krolu - to jak , da rade ? szczerze - nie, myślałem, że to jakaś pierdółka... bo moje części idą listem a to na pewno się nie zmieści.. jak bo ty była jakaś wtyczka, kostka klamka itp. to by dało radę i nie było by problemu ... Luźno - widocznie trza będzie zamówić z alledrogo pisz do gościa..http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/teeree-u5276.html ma całego anglika na części POdobno angliki maja jakies inne mocowanie wycieraczek - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wycieraczki_angliaeuropa-t140600.0.html CHyba ze nie ;d Ja tez zostaje ;p
-
Spoty Katowice i okolice
@Krolu - to jak , da rade ? szczerze - nie, myślałem, że to jakaś pierdółka... bo moje części idą listem a to na pewno się nie zmieści.. jak bo ty była jakaś wtyczka, kostka klamka itp. to by dało radę i nie było by problemu ... Luźno - widocznie trza będzie zamówić z alledrogo
-
Spoty Katowice i okolice
@Krolu - to jak , da rade ?
-
Spoty Katowice i okolice
A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać.. Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek na przedwczoraj ;d a to są inne do polifta? No sa troche inne, miałem w łapie po i przed i sa inaczej wyginane ;p @stanley - dlatego nie jade jeszcze do aso tylko pisze na forum ;d
-
Spoty Katowice i okolice
A co bo ja czekam na kilka części i jeszcze nie są wysłane więc możesz się dopisać.. Do polifta potrzebuje ramiona wycieraczek na przedwczoraj ;d
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiecie może gdzie na szrocie dostane polifta b5 ? potrzebuje pare tajli a za paczki z allegro zapłace majątek ;d
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL B5] Wycieraczki ANGLIA/EUROPA
Czy były jakieś różnice, czy można śmiało przeszczepić takie wycieraczki z Angola do Europejczyka ? Czy może tylko były zamienione stronami ? Pozdrawiam - [ALL B5] Wycieraczki ANGLIA/EUROPA