Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. No to instalujesz http://windows7forum.pl/tajna-bron-w...al-t-1413.html I śmiga wszystko
  2. Dzięki !
  3. Witam, mam pytanie - jak rozebrać dolną część deski rozdzielczej, tzn tą część pod kierownicą bo coś mi tam lata i mnie już coś strzela więc trza to zrobić. Jakiś opisik ? Dziękuje i pozdrawiam
  4. Tłumik - daj tylko fifki w lustro i będzie piknie Na nasze bytomskie drogi 16'' wystarcza ;]
  5. Ciężko będzie udowodnić że to tamten mechanik dał d*py a nie ten u którego robiłeś filtry ...
  6. wywal te chromy, a tak good Do zobaczenia na mieście
  7. Narazie do d.. bo u nas jest ojro, a gdzie indziej w dolarach, a przeliczaja 1:1 więc kappa ;/
  8. Fifiński odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Total Video Converter 3.71 polecam
  9. Kowi, tylko że to juz stary system ... 7 nie ma aż takich wymgań sprzętowych, a masz pełny support + wygląd ....
  10. Oponka z poprzedniego roku Conti PREMIUMCONTACT 2 , akurat prawy przód dupnoł tak że kupie nową dzięki!
  11. Witam, wczoraj najechałem na coś dużego co rozwaliło mi opone i pogięło felgę, ale to drugie da się naprawić. Problem się pojawia z oponą gdyż mialem komplet Conti Premiumcontact 2, teraz pytanie czy szukać na pałe jakiejś używki czy lepiej kupić jakieś 2 szt inne, jak radzicie ? Pzdrawiam
  12. Korzystaj na przyszłość ze strony http://vaglog.rtnet.pl/, zrobiłem to za Ciebie : Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/faanatyk_58561.html Grupy: 007,011,013 - http://vaglog.rtnet.pl/faanatyk_58562.html Ale musisz dać komplet logów. Tak że do poprawy będzie.
  13. http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1805170477.html Czyli brać ten ?
  14. No kur... może dodam ankietę czy wahler czy org, bo zdania są 50 / 50 i już sam nie wiem ;/
  15. Witam, Niestety mój silnik jest mocno niedogrzany, bo max temp to 70'C więc muszę zakupić termostat. Pytanie - czy lepiej zamiennik (whiler?) czy lepiej oryginalny z aso ? I jeśli ktoś kupował to jaki koszt do AFN ? Dzięki i pozdrawiam
  16. Musisz przelecieć cały zakres obrotów - ja w manualu klepie do 4.5k obrotów więc ci się skrzynia nie rozleci ;p Jak potrzebujesz inny kabelek to daj znać na pw w jakiej dzielnicy kato mieszkasz
  17. na drugim czy na trzecim ? trzecim
  18. Pisałem że warunki spartańskie - sam robiłem logi, bez pasażera na obwodnicy - więc i tak że się udało Jak wymienię termostat, filtry, olej, przeczyszczę przepływkę to dam komplecik logów.
  19. Filtr powietrza idzie w tym tygodniu do zmiany, zmieniany 10k km temu. Po zmianie termostatu pewno zrobić wszystko jeszcze raz ? Czy coś jeszcze robić od razu ?
  20. Dynamiczne w spartańskich warunkach: Log (0 - 008) Log (1 - 000) Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (4 - 001) Log (5 - 010) Log (6 - 011) I dodatkowo tutaj przegazowałem auto, ale końcówka loga może być do kitu - astra wyjechała ;/ Log (0 - 003)
  21. Niestety narazie pada więc dynamiczne jak się tylko wypogodzi, a co sądzicie o tym ? BS Log (000) Log (003) Log (004) Log (011) Statyczne: Log (000) Log (001) Log (003) Log (004) Log (007) Log (013) Dzięki z góry Ps - jak logować dynamiczne - można jakoś grupami, czy wszystko pojedynczo ?
  22. Log (0 - 005,008,008) Log (1 - 001,003,011,001,003,011) Na pewno termostat do wymiany, a jak reszta ? Dzięki !
  23. Szyba! Piknie Oby Ci tego nie przysmażyli ;d
  24. Masz na wlepce w bagażniku. Bez problemu, kpl ok 1 tysia ;] Zrób zdjęcie zmieniarce to będzie wiadomo do jakiego radia podchodzi. Pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.