Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. Ma ktoś numery miski olejowej na taką z dziureczką na czujnik ? Czujnik mam, ale sobie fruwa w powietrzu 038 103 601 N <- znalazłem takie ale pokazuje mi google że to do A3 ? Dzięki !
  2. Wszystko w idealnym porządku
  3. Witam, Od jakiegoś czasu zaczęły mi ciężko wchodzić biegi - lecz jest to niejednoznaczne. Np. po odpaleniu auta wchodzi bez jakiejkolwiek siły - idealnie. Jadę - mija kilka minut i już czasem ( nie ma jakiejś powtarzalności) ciężko. Największy problem jest przy wstecznym - na siłę to 2 rękami trzeba, wtedy wbije go. Pomyślałem że już po prostu albo dwumas albo sprzęgło się skończyło - lecz dlaczego by tak miało być skoro nie zawsze tak jest. Popróbowałem - sprawdzam czy idzie wbić wsteczny - idzie mega ciężko. Wtedy pompuje sprzęgło tak 2-3 razy i jak ręką odjął - idealnie. Co to może być ? Mam zapowietrzone sprzęgło ? J
  4. Dzieki, ogólnie ciężko z takim programem u ludzi dobrej woli - każdy myśli że albo jakis robak, albo że bitcoiny chce kopać bądź cokolwiek, ehh.
  5. Ehh a spróbuj na innej maszynie ? (wspominałeś że masz)
  6. Co znaczy nie śmiga ? nie uruchamia sie ? .net jest ?
  7. ~10 sekund to średni wynik. Najlepsze karty graficzne które testowałem schodziły do 1.9 - 1.7 sekundy ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- Generalnie procesor ma być odciążony? Pytam bo mogę zapuścić teraz ale mam też uruchomioną wirtualną maszynę. Najlepiej jak by wszystko było w idle Ogólnie wpierw algorytm oblicza się na procesorze ( metoda sekwencyjna ) a następnie metodą gpgpu na k. graficznej
  8. Dobry wynik z tym GTX'em Ktoś jeszcze ?
  9. Czasem czipset nie chce puścić ;/ Ale dzięki za fatyge chociaż. Zapraszam następnych
  10. Świetnie, a dokładniejszy model tej 7tysiączki ?
  11. Dzieki wielkie, zapraszam następnych
  12. Dostałem info już, dzięki - a jaka k. graficzna dokładnie ? Tzn jaki radeon
  13. Witam, jestem na ukończeniu studiów magisterskich z informatyki. Piszę pracę o wykorzystaniu kart graficznych do obliczeń na nich zamiast na procesorze. Lecz potrzebuję dużej ilości testów na różnych kartach graficznych by potem opracować wyniki. Gdyby ktoś miał chwilę ( nie więcej niż 3-4 minuty) to zapraszam - wszystko jest na stronie : Benchmark Dzięki serdeczne !
  14. Nasze Projekty - MrCleaner.pl
  15. Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ? Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie... Pytam bo nikt nie był w stanie polecić coś konkretnego w okolicy a mam do przetoczenia tarcze, tyle że na aucie ;/
  16. Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?
  17. 1/ Podłączyłeś antenę z radia ( czasem przez to nie działa ) ? 2/ Kluczyk na "zapłon" ?
  18. Brak sygnału spalania podpiętego - na bank.
  19. Sam przez to przechodziłem - nikt wam nie doradzi głośników na tył - bo to się mija z celem. Lepiej zrobić porządnie przód i tyle. Ja sam aktualnie jestem na etapie że mam radyjko, podłączone pod standardowe głośniki i zbieram kasę na wygłuszenie na następny sezon i zestaw odseparowany. Każdy powie to samo ...
  20. Witamina w vagu to tylko keygen - odpal na innym kompie, skopiuj i wklej wygenerowany kod Jeśli chodzi o 3.11

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.