Treść opublikowana przez Fifiński
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ma ktoś numery miski olejowej na taką z dziureczką na czujnik ? Czujnik mam, ale sobie fruwa w powietrzu 038 103 601 N <- znalazłem takie ale pokazuje mi google że to do A3 ? Dzięki !
-
AVG wykres Prosba o ocene
Wszystko w idealnym porządku
-
Ciężko wchodzą biegi
Witam, Od jakiegoś czasu zaczęły mi ciężko wchodzić biegi - lecz jest to niejednoznaczne. Np. po odpaleniu auta wchodzi bez jakiejkolwiek siły - idealnie. Jadę - mija kilka minut i już czasem ( nie ma jakiejś powtarzalności) ciężko. Największy problem jest przy wstecznym - na siłę to 2 rękami trzeba, wtedy wbije go. Pomyślałem że już po prostu albo dwumas albo sprzęgło się skończyło - lecz dlaczego by tak miało być skoro nie zawsze tak jest. Popróbowałem - sprawdzam czy idzie wbić wsteczny - idzie mega ciężko. Wtedy pompuje sprzęgło tak 2-3 razy i jak ręką odjął - idealnie. Co to może być ? Mam zapowietrzone sprzęgło ? J
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Dzieki, ogólnie ciężko z takim programem u ludzi dobrej woli - każdy myśli że albo jakis robak, albo że bitcoiny chce kopać bądź cokolwiek, ehh.
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Ehh a spróbuj na innej maszynie ? (wspominałeś że masz)
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Co znaczy nie śmiga ? nie uruchamia sie ? .net jest ?
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Wrzuciłem, odzew bardzo słaby
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
~10 sekund to średni wynik. Najlepsze karty graficzne które testowałem schodziły do 1.9 - 1.7 sekundy ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- Generalnie procesor ma być odciążony? Pytam bo mogę zapuścić teraz ale mam też uruchomioną wirtualną maszynę. Najlepiej jak by wszystko było w idle Ogólnie wpierw algorytm oblicza się na procesorze ( metoda sekwencyjna ) a następnie metodą gpgpu na k. graficznej
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Super !
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Dzięki !! Jesteście super
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Dobry wynik z tym GTX'em Ktoś jeszcze ?
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Podziękował !
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Czasem czipset nie chce puścić ;/ Ale dzięki za fatyge chociaż. Zapraszam następnych
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Świetnie, a dokładniejszy model tej 7tysiączki ?
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Dzieki wielkie, zapraszam następnych
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Dostałem info już, dzięki - a jaka k. graficzna dokładnie ? Tzn jaki radeon
-
Praca Magisterska - Tester karty graficznej - prośba o test
Witam, jestem na ukończeniu studiów magisterskich z informatyki. Piszę pracę o wykorzystaniu kart graficznych do obliczeń na nich zamiast na procesorze. Lecz potrzebuję dużej ilości testów na różnych kartach graficznych by potem opracować wyniki. Gdyby ktoś miał chwilę ( nie więcej niż 3-4 minuty) to zapraszam - wszystko jest na stronie : Benchmark Dzięki serdeczne !
-
Gdzie dobre SPA Śląskie??
Nasze Projekty - MrCleaner.pl
-
[ALL B5] Audi S4
Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ? Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie... Pytam bo nikt nie był w stanie polecić coś konkretnego w okolicy a mam do przetoczenia tarcze, tyle że na aucie ;/
-
[ALL B5] Audi S4
Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?
-
"lubie To" - Prośba o klikniecie
Poszło
-
radio pioneer deh1500ub nie dziala pomoc w instalacji
1/ Podłączyłeś antenę z radia ( czasem przez to nie działa ) ? 2/ Kluczyk na "zapłon" ?
-
potrzebny wsad licznika
Brak sygnału spalania podpiętego - na bank.
-
Jakie głośniki w tylną półkę ?
Sam przez to przechodziłem - nikt wam nie doradzi głośników na tył - bo to się mija z celem. Lepiej zrobić porządnie przód i tyle. Ja sam aktualnie jestem na etapie że mam radyjko, podłączone pod standardowe głośniki i zbieram kasę na wygłuszenie na następny sezon i zestaw odseparowany. Każdy powie to samo ...
-
Microsoft Security Essentials- wyłączenie bez admina
Witamina w vagu to tylko keygen - odpal na innym kompie, skopiuj i wklej wygenerowany kod Jeśli chodzi o 3.11