Treść opublikowana przez Fifiński
-
Dziwne piszczenie pod kierownicą
Hmm ale głos dochodzi jak by z okolicy bezpieczników
-
Listwy drzwiowe/progowe polift, jakie polecacie kupić?
Ja również się podepnę - ktoś ma jakiegoś pewniaka ? Mi tylko z tyłu jedna poszła i na alledrogo widzę że ktoś taką kupował . Jakieś opinie ? http://allegro.pl/nowa-listwa-dolna-drzwi-audi-a4-b5-95-01-prawy-tyl-i6086107276.html
-
Dziwne piszczenie pod kierownicą
Witam wszystkich ! Mam problem - jakiś czas temu zaczęło mi dziwnie piszczeć/skrzypieć pod kierownicą ... Ale tylko w określonym obrocie kierownicą w lewo .. w prawo cisza. Zresztą filmik wszystko pokaże : Jakieś pomysły ? Jakaś guma ?
-
Poszukuje mechanika nie oszusta!
Jak byś pewnie sprecyzował co masz do roboty to by było łatwiej
-
demontaż klamki
Też mam ten problem i w B6 troche inaczej jest to rozwiązane. Ktoś ma jakiś pomysł ?
-
Counter Strike Global Offensive
Ja, DUDS też często online Jakąś range masz ?
-
Prędkościomierz wskazówka na zero ...
Licznik uwalony, zmień na vdo nie będzie problemow w przyszłości. Nic tu nikt więcej nie wymyśli.
-
regeneracja pompy 1.9tdi afn
Pytaj na batalionie, tam większy przerób jest informacyjny.
-
Naprawa dekielków
Spróbuje go potraktowac też autosolem, jak nie to będziemy malować. Dzięki !
-
Naprawa dekielków
Ale czym to potraktować żeby usunąć ten największy syf ?
-
Naprawa dekielków
Witajcie, może ktoś poradzi jak wyprowadzić na prostą dekielki, bo sie zarosły tak że aż żal je zakładać do auta. Na foto przykład :
-
Pomoć kolegów z okolic
Jak coś to do mnie możesz podbić
-
błąd 50.3 na klimatroniku
50.3 to błąd czujnika temperatury zewnętrznej.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
00771 - Fuel Level Sensor (G) 30-00 - Open or Short to Plus Tylko czemu na innym liczniku jest ok .. Chyba jakaś ścieżka tam padła. No nic - musze podłączyć do kogoś innego, bo pomysły mi się skończyły.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No trzeba będzie - ale ponawiam pytanie - czy adaptacja nie ma z ntym nic wspolnego ? Widze ze licznik był podpięty po can ze skrzynią ( było automatic) ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak to oba te same - po 1 lifcie tzw cluster 2.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kabelkologie sprawdzałem już x razy Poza tym - mam taki licznik ( podłączyłem na chwilę i pokazuję ok temp i paliwo ) http://allegro.pl/audi-a4-b5-licznik-bez-fis-diesel-1-9tdi-i4656122041.html Błędy moge odczytać dopiero jutro z rana. Nigdzie nie pisze by byly problemy z przechodzeniem tego samego rocznika z nie fis na fis. Jest to możliwe że to ta cholerna adaptacja ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kurde, zapomniałem napisać - robiłem test i były wporządku - ruszają się ok.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Panowie, mam pewien problem. Kupiłem licznik z pełnym fisem ( miałem do tej pory tylko ikonki ) z 1 liftu ( zegar analogowy z cyframi ). Nie działają mi 2 zegary - od temperatury i poziomu paliwa. Czy licznik jest uwalony czy może coś w adaptacji pozmieniać ? Kabelkologia na pewno jest dobra - na starym liczniku pokazuje dobrze. Na olx jest zdjęcie z działania tego licznika - tam pokazuje dobrze. Dzięki wielkie, dziwnie się jeździ bez paliwa z ponad połową baku.
-
Szukam dobrego pompiarza
Ja jechałem do Olkusza - do kolegi trepek forumowicz - za uszczelnienie z wyciągnięciem i wsadzeniem 350zl
-
Szukam pomocy przy odblokowanie pełnego FISa
Może uzupełnisz chociaż profil ? Nawet nie wiadomo co za auto ...
-
Wygłuszenie silnika
Witajcie, mam pewien problem. Mianowicie uporałem się z wyciekami z silnika i pora założyć wygłuszenia. Problem w tym że został sam plastik ( zarówno nad silnikiem jak i pod silnikiem i skrzynią biegów ) gdyż te fabryczne po prostu rozleciało się w rękach. Pytanie - w których miejscach nałożyć nową matę wyciszającą ? Na całej powierzchni czy tylko na części ? Chcę kupić taką matę : http://allegro.pl/gms-010-wygluszenie-wyciszenie-silnika-maski-wawa-i4552328786.html Dziękuje z góry za pomysły i porady. Pozdrawiam.
-
[AFN] Prośba o analizę logów
Witam, Ostatnio kolega trepek uszczelniał mi pompę, więc chciałbym się dowiedzieć jak tam kondycja mojego silnika DYNAMICZNE: Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_185940.html Grupa 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_185941.html Grupa 008: http://vaglog.rtnet.pl/log_185942.html Grupa 010: http://vaglog.rtnet.pl/log_185936.html Grupa 000: http://vaglog.rtnet.pl/log_185937.html Grupa 001: http://vaglog.rtnet.pl/log_185938.html Grupa 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_185939.html Dziękuje z góry za analizę.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Anyone ?
-
Praca w Anglii. Czy można wypłacić pięniądze z bankomatu w Polsce?
No to tak jak Ci chłopaki mówili - cinkciarz.pl