Treść opublikowana przez Fifiński
-
Brak reakcji kluczyka w stacyjce
Dziękuję bardzo, kostka zakupiona, zamontowana, działa Dzięki za pomoc ! :banan::banan:
-
Brak reakcji kluczyka w stacyjce
Witam. Napiecia na czarnej kostce na czerwonym kablu n brak Gdzie ta biala kostka do sprawdzenia bo nic takowego tu nie widze :/
-
po wyminie FIS auto nie odpala
No nie ma nic do rzeczy, ale widocznie się coś zesrało i trzeba jeszcze raz zakodować klucze. Kodujesz vagiem.
-
po wyminie FIS auto nie odpala
Musisz dopisac kluczyki, immo ci blokuje auto.
-
Brak reakcji kluczyka w stacyjce
Jutro z rana przed tymi upałami cisne do garażu ogarnąć temat. Dzięki za informacje - będę informował na bieżąco co się będzie działo
-
Brak reakcji kluczyka w stacyjce
Wygląda ok wszystko, ktoś podpowie jakiś drucik może za to odpowiada ? Bo tak to wygląda wszystko ok ...
-
Brak reakcji kluczyka w stacyjce
Raczej tutaj stacyjka nie będzie brała aktywnego udziału tylko pewno jakiś kabelek po drodze ... Ktoś coś podpowie ?
-
Brak reakcji kluczyka w stacyjce
Mam problem - mianowicie po wsadzeniu kluczyka w stacyjkę i przekręceniu zapłonu zawsze światełko ładnie gasło. Po zgaszeniu silnika światełko ładnie nie zapalało się póki nie wyciągnąłem klucza. Radyjko się ładnie gasiło po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Niestety od jakiejś chwili żadna z wymienionych czynności nie występuje ;/ Gdzie szukać problemu ?
-
Tempomat Audi a4 b5
Jeśli masz oznaczenia na wlepce że masz elektroniczny pedał gazu to tak. Sądząc po roczniku raczej nie będzie tak - to wtedy czekają cie zabawy z podciśnieniami, więc nie wiem czy sprawa będzie warta zachodu.
-
Tempomat Audi a4 b5
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chyba że spróbowac go podłączyć na plus na stałe, a nie po kluczyku. Tylko pytanie czy akum nie będzie padał ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witajcie Szlak mnie już trafia z tym alladynem. Poskładałem układ, zapiąłem po oscyloskop, wynik : User Media - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting . Czyli coś się tam dzieje. Po podpięciu pod auto niestety dzieje się tak, ze po pierwszym razie nie krzyczy o sensor, auto pochodzi 2-3 minuty, zgaszę i znowu krzyczy. Czy ktoś ma jakiekolwiek pomysły ? Mnie już się skończyły ...
-
Zestaw wahaczy a różne ceny tej samej firmy? MS
Ja rok temu kupowałem na allegro, wybrałem najtańszego gościa - jak do tej pory wszystko super, przegląd w tamtym tygodniu robiłem - przód dobry. Jedynie co to brałem końcówki drążków lema, bo te z ms nie wytrzymują podobno za długo. Ps - nie muszę mówić jakie mamy wspaniale drogi na śląsku, tak że z całego serca polecam MS
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ale po wciśnięciu sprzęgła vag odczut robi że jest dobrze. Nie działają tylko przyciski + i -
-
Montaż tempomatu A4 B5
Tempomat aktywowany - w błędach wywala: 00671 - Cruise Control Switch (E45) 25-00 - Unknown Switch Condition czyli że kodowanie jest ok, co jeszcze zrobić ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No myslalem ze ogarnąłem ... Wskazówka się podnosi a wcześniej jak zaczarowana stała poniżej "0" To podpowiedz co zrobić ? Licznik angol.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wreszcie ogarnąłem alladyna - emulator w aucie ... Odpalam i wskazówka się podnosi ( temperatura rośnie ) ... a zasrany alladyn jak był tak jest ;/ Jakies pomysły ?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Witam! Mam taki sam problem jak kolega wyżej ... ktoś coś podpowie ? Kolega pschemoo79 rzadko wchodzi na forum ...
-
Prośba o pomoc w skasowaniu błędów
Zainstalowałeś sterowniki ? Zobacz w menadżerze urządzeń co pokazuje - czy sa jakieś niezidentyfikowane urządzenia, jeśli nie to zobacz co jest w portach com i podrzuć screeny.
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
DYNAMICZNE: Log (0 - 000) Log (3 - 001) Log (2 - 003) Log (4 - 004) Log (1 - 008) Log (5 - 010) Log (6 - 011) Jak teraz ?
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
Filtr będzie w przeciągu miesiąca, w kolektorze dolotowym był syf że hej. Jakie grupy zlogować żeby sprawdzić czy coś to dało ?
-
Diagnostyka mojego Avanta
Wklej poprawny link najpierw, bo tutaj to nas do muzyki zaprowadzi
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
Przed zimą był wymieniany, za 2000 mam filtry to będzie new
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
Przyjechałem po butowaniu, poszedłem do domu, zjadłem, poszedłem do auta odpaliłem i robiłem statyczne i bs, potem but i dynamiczne.
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
Nic nei wyłączałem, czysta seria ;/