Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. Dziękuję bardzo, kostka zakupiona, zamontowana, działa Dzięki za pomoc ! :banan::banan:
  2. Witam. Napiecia na czarnej kostce na czerwonym kablu n brak Gdzie ta biala kostka do sprawdzenia bo nic takowego tu nie widze :/
  3. No nie ma nic do rzeczy, ale widocznie się coś zesrało i trzeba jeszcze raz zakodować klucze. Kodujesz vagiem.
  4. Musisz dopisac kluczyki, immo ci blokuje auto.
  5. Jutro z rana przed tymi upałami cisne do garażu ogarnąć temat. Dzięki za informacje - będę informował na bieżąco co się będzie działo
  6. Wygląda ok wszystko, ktoś podpowie jakiś drucik może za to odpowiada ? Bo tak to wygląda wszystko ok ...
  7. Raczej tutaj stacyjka nie będzie brała aktywnego udziału tylko pewno jakiś kabelek po drodze ... Ktoś coś podpowie ?
  8. Mam problem - mianowicie po wsadzeniu kluczyka w stacyjkę i przekręceniu zapłonu zawsze światełko ładnie gasło. Po zgaszeniu silnika światełko ładnie nie zapalało się póki nie wyciągnąłem klucza. Radyjko się ładnie gasiło po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Niestety od jakiejś chwili żadna z wymienionych czynności nie występuje ;/ Gdzie szukać problemu ?
  9. Jeśli masz oznaczenia na wlepce że masz elektroniczny pedał gazu to tak. Sądząc po roczniku raczej nie będzie tak - to wtedy czekają cie zabawy z podciśnieniami, więc nie wiem czy sprawa będzie warta zachodu.
  10. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/
  11. Chyba że spróbowac go podłączyć na plus na stałe, a nie po kluczyku. Tylko pytanie czy akum nie będzie padał ?
  12. Witajcie Szlak mnie już trafia z tym alladynem. Poskładałem układ, zapiąłem po oscyloskop, wynik : User Media - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting . Czyli coś się tam dzieje. Po podpięciu pod auto niestety dzieje się tak, ze po pierwszym razie nie krzyczy o sensor, auto pochodzi 2-3 minuty, zgaszę i znowu krzyczy. Czy ktoś ma jakiekolwiek pomysły ? Mnie już się skończyły ...
  13. Ja rok temu kupowałem na allegro, wybrałem najtańszego gościa - jak do tej pory wszystko super, przegląd w tamtym tygodniu robiłem - przód dobry. Jedynie co to brałem końcówki drążków lema, bo te z ms nie wytrzymują podobno za długo. Ps - nie muszę mówić jakie mamy wspaniale drogi na śląsku, tak że z całego serca polecam MS
  14. Ale po wciśnięciu sprzęgła vag odczut robi że jest dobrze. Nie działają tylko przyciski + i -
  15. Tempomat aktywowany - w błędach wywala: 00671 - Cruise Control Switch (E45) 25-00 - Unknown Switch Condition czyli że kodowanie jest ok, co jeszcze zrobić ?
  16. No myslalem ze ogarnąłem ... Wskazówka się podnosi a wcześniej jak zaczarowana stała poniżej "0" To podpowiedz co zrobić ? Licznik angol.
  17. Wreszcie ogarnąłem alladyna - emulator w aucie ... Odpalam i wskazówka się podnosi ( temperatura rośnie ) ... a zasrany alladyn jak był tak jest ;/ Jakies pomysły ?
  18. Witam! Mam taki sam problem jak kolega wyżej ... ktoś coś podpowie ? Kolega pschemoo79 rzadko wchodzi na forum ...
  19. Zainstalowałeś sterowniki ? Zobacz w menadżerze urządzeń co pokazuje - czy sa jakieś niezidentyfikowane urządzenia, jeśli nie to zobacz co jest w portach com i podrzuć screeny.
  20. DYNAMICZNE: Log (0 - 000) Log (3 - 001) Log (2 - 003) Log (4 - 004) Log (1 - 008) Log (5 - 010) Log (6 - 011) Jak teraz ?
  21. Filtr będzie w przeciągu miesiąca, w kolektorze dolotowym był syf że hej. Jakie grupy zlogować żeby sprawdzić czy coś to dało ?
  22. Wklej poprawny link najpierw, bo tutaj to nas do muzyki zaprowadzi
  23. Przed zimą był wymieniany, za 2000 mam filtry to będzie new
  24. Przyjechałem po butowaniu, poszedłem do domu, zjadłem, poszedłem do auta odpaliłem i robiłem statyczne i bs, potem but i dynamiczne.
  25. Nic nei wyłączałem, czysta seria ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.