Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. Dziś ok 17.00 kierownik w srebrnym avancie b5, blachy kch 98... w Bytomiu koło budowanej A1. Pomachałem na światłach i się dziwnie spojrzał ;d
  2. Znacie jakiegoś dobrego tapicera, który ogarnie przetarty boczek z siedzenia od wsiadania ? Okolice Bytom-Katowice mile widziane
  3. klik, Lubisz To!
  4. Tyle ze to tylko 2 fotele nie skórzane, bez boczków i kanapy tylnej. Sam przód.
  5. Witam. Chcę kupić fotele od gościa, tylko że mieszka 500km ode mnie i tu pojawia się problem jak je wysłać ? Jest to komplet, ale tył mi niepotrzebny więc zostają do wysłania 2 przednie foteliki. Czy lepiej je zapakować osobno i wysłać oddzielnie, czy lepiej jakoś razem ? Może ktoś wysyłał ostatnio i ma jakieś konkrety ? Jaką firmą wysłać ? Dzięki z góry za porady :gwizdanie:
  6. Dziękować Kupiłem wąż, średnica 50mm weszło na ciasno już nie robi psyt tam gdzie nie ma ;P
  7. Witam, potrzebuje numer gumy jak na foto poglądowym (cholera sie przetarła ;/ ) http://imageshack.us/photo/my-images/535/numerek.jpg/ Dziękuje z góry
  8. Z tego co wiem, to nie musisz brać OC i minicasco w PZU, możesz wziąć same minicasco a OC w innej ubezpieczalni
  9. A ja myślałem że u mnie nawaliło
  10. O trzeciej w nocy ONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża do sąsiedniego pokoju. Klawiaturą rozbiła 19-calowy monitor, wszystkie płyty CD porysowała i podeptała swoimi pantoflami. Obudowę komputera wyrzuciła przez okno, a drukarkę utopiła w wanni...e. Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego nic nie podejrzewającego, śpiącego męża. Była przeświadczona, że już teraz cały wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość. Zasnęła.... Do końca życia pozostały jej jeszcze niecałe cztery godziny... Tego dnia miarka się przebrała. Anna postanowiła z sobą skończyć. Usiadła w kuchni koło lodówki. Po chwili usłyszała znajomy warkot. Jej mąż wrócił właśnie z ogródka, gdzie kosił trawniki. Za chwilę wszedł do domu, cmoknął Annę w policzek. ...Wziął do ręki otwieracz, wyjął z lodówki butelkę piwa. Gdy odskoczył kapsel i syknęła mgiełka, Anna szybkim ruchem wyrwała mężowi butelkę i wyrzuciła przez okno. Śmierć miała szybką. Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy sie nie skarżył, a wręcz starał się zawsze wyglądać na zadowolonego z siebie i swojego samochodu. Ale jej kobieca... intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy zzazdrością na sąsiadów i znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z rodziną... gdy on znów rozbierał silnik... Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu podjęła ostateczną decyzję... Wszystko miała dokładnie zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni na delegację, służbowym samochodem. W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i wizytę u dealera. Na drugi zamówiła lawetę. Teraz pozostało tylko czekać... a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się spodobać... Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła drzwi... - Gdzie mój zabytkowy FORD MUSTANG....... - jęknął tylko. - Nooo... na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię denerwować, cieszysz się kochanie?? Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości pomyśleć "A może VW GOLF to nie był dobry wybór.. może TOYOTA... ". Pozostałych dwudziestu sześciu już nie czuła...
  11. Jak mu wierzycie - to nie zmieniajcie oleju - ciekawe jak szybko będą posty : Kupie silnik ;d
  12. A ja żre http://sport.siegnij.pl/product_info.php?cPath=5_83&products_id=5554 i jest bardzo dobre Trening normalny na "rzeźbe" + do tego aerobi 30-40minut po treningu i w 1 miesiąc spadło 10 kilo sadła
  13. Koledze nie chodziło czy pasuje wymiarowo tylko stylistycznie ;d
  14. P&P nie, trzeba rezać. Jak Ci nie pasują to kup recaro i ni będziesz narzekać
  15. Niet, chyba że będziesz spawał szyny
  16. @Autor Tematu Nie wiem jakich odpowiedzi oczekiwałeś umieszczając taki wątek na forum audi klubu, co innego jak byś dał na jakiś ogólny ale tutaj to jak mawiał mój kolega "To jak rzut karny z 3 metrów do pustej bramki " A co do tematu - to koledzy mają opelki, nic do nich nie mam - ale rocznikowo podobne do b5 i do nich nie ma różnicy czy siedzą w swojej vectrze, czy w b5 - bo to to samo. Szkoda mi ich, bo niektórym zależy na przemieszczenie z pkt a do b, a niektórym na jakiejś przyjemności z jazdy. Jak Ci się podoba avensis - idź na forum avensisa i klnij na audi ile chcesz Pewno paru popleczników będziesz miał
  17. G1D = 7-speed dual clutch gearbox ? [ 7 biegowa 2 sprzegłowa skrzynia biegów ] 8RN = Eight speakers (active) ? [ 8 głośników (aktywnych) ] 1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe ? [ komfortowe zawieszenie (standardzik) ]
  18. A coś konkretniej ? Co widzi menadżer urządzeń ?
  19. Ojj nie zgodze się, tzn w codziennej jeździe - ustawisz raz i masz gdzieś, ale jak jedziesz w trasie to lędźwie pomagają w cholerę Pozdrawiam
  20. Ostatnio wysyłałem paczke pocztexem - wysłałem ze śląska o 14, na następny dzień o 12 byla w piotrkowie tryb. nietknięta Tak że polecam
  21. Witam Do tej pory lałem u mojego mechanika olej BP - Visco 3000 (http://www.bp.com/genericarticle.do?categoryId=4004371&contentId=7064068). Teraz zachciało mi się motula, kupiłem 8100 X-Cess, i tu jest problem i zakłopotanie, bo poprzedni był półsyntetyk a ten jest pełny syntetyk. Czy zrobić płukankę ? Czy można po prostu zalać ? Nic się nie stanie na pełnym syntetyku ? Kumpel postraszył ze mam nie lać pełnego .. ;/ Pozdrawiam
  22. To że masz dynamiczne IP z neostrady to nie znaczy że nie można Cię po nim znaleźć. W tepsie wiedza kto i jakie ip mial w danym okresie czasu. Dostajesz adresy z jakiejś tam puli adresowej, tak że to nie do końca tak jak mówisz :polew: :polew: :polew: Zlej ich ciepłym moczem, jak wszyscy i nie daj się zastraszyć. straszą o ip :>
  23. W umowie nie masz może zapisu że auto jest niepowodziowe ? To ostatnio dobre zabezpieczenie przez takimi wałkami POWODZENIA
  24. Nie no luz, chciał dżaga to kupił. Ale kto mu kazał brać w ciemno - pewno się świecił i pachniał to kupił. Po co jechać od razu do ASO, wystarczył by 1 lepszy ogarnięty mechanior - i było by po sprawie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.