Treść opublikowana przez Fifiński
-
[B5 AFN] Granatowy Polifcik
No i są RONAL 17'' z S4 Przed: Po: Sry że brudne, ale niestety taka aura po świętach, będzie pucowanko, będą lepsze zdjęcia, bo te tylko telefonem
-
[B5 AFN] Ronal 17''
Hehe, jutro jadę do gościa i razem jedziemy zbadać czy są proste jak mówi, jak tak to łykam ;d
-
[B5 AFN] Ronal 17''
Witajcie. http://allegro.pl/item966270683_felgi_audi_s4_gratis_opony.html Gościu chce za te felgi + opony (zimowe 17.. ) + letnie 17 - nie wiem jakie, ale mowi ze ok 7mm zostało za 1400zł ? I czy TRZEBA przynajmniej sprężyny z 1BE wsadzić do Sedana by nie było masakry ? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Trzeszczenie + zepsuty fotel.
Witam, najpierw 2 temat, mianowicie (tu zdj. poglądowe) Przy próbie włożenia butelki napoju, po prostu się ta siatka oderwała. Pytanie - czy da się ją jakoś sensownie zrobić, by nie wieśniaczyła, czy przykleić tylko ... 2 sprawa: Jak rozebrać kokpit - mianowicie coś koło kierownicy po lewej stronie strasznie skrzypi, ale jak docisnę plastik który jest od spodu (tak samo jak bym docisnął wajchę od sterowania pozycją kierownicy) to nie skrzypi, więc pewno jakieś coś się poluzowało i mi nie daje w spokoju jeździć. Pozdrawiam [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 23:55_________________________________________________nikt nie wie ? ;/
-
Montaż tempomatu A4 B5
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=962008169 Do polifta ta pójdzie plug and play ?
-
[B5 AFN] Hak z przodu auta
tak, jest na stałe.
-
[ALL B5] Homemade FMIC + orurowanie Projekt niskobudzetowy
Na gorące dni lepiej będzie Ci się lepiej zbierać niunia, bo będzie miała lepsze chłodzenie
-
Montaż tempomatu A4 B5
http://allegro.pl/item941147671_audi_a4_a6_przelacznik_manetka_tempomat_komputer.html Te manetki do polifta - sedana będą ok ?
-
[ALL B5] Skrzypi lewe koło
Tu nie chodzi oto, byście mi powiedzieli wszystko co jest nie tak, tylko 90% reakcji jest wymień wahacze, bądź całe zawieszenie, dlatego pytam czy nie może to być, np przy amortyzatorze jakaś poduszka albo łożysko ?
-
[ALL B5] Skrzypi lewe koło
Tylko pytanie czy opłaca się wymienić same wahacze, czy lepiej komplet (drążki są nówki ;/) ??? Jeśli chodzi o pieniądze ? I czy na pewno to jest wahacz ? A nie coś innego ?
-
[ALL B5] Skrzypi lewe koło
Witam. Jest już podobny temat, ale u mnie problem jest trochę inny. ostatnio wymieniłem jeden z wahaczy bo również skrzypiał, i było wszystko ok. Wczoraj zaczęło skrzypieć znowu. Tyle że jak podniosę auto na lewarku (nie robiąc nic, tylko to) to nie skrzypi nic. Jakieś pomysły co dokładnie poszło, i czy warto wymieniać całe zawieszenie, czy znowu pojedynczy wahacz ? Jak wymienię wahacze to trzeba zbieżność robić czy tylko w przypadku końcówek drążka kierowniczego. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Skrzypienie przodu
Man, nie wywalaj kasy w błoto, jedź na jakąkolwiek Stację Kontroli Pojazdów (taka od przeglądów) wjedź na szarpaki, koleś przetrzepie Ci za 20 zł całe zawieszenie i bedziesz wiedział na czym stoisz.
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za nie rozwianie wątpliwości w sprawie 17'' ;d Spadam spać, bo jutro na rano, narka
-
Spoty Katowice i okolice
I tak poszło że aż forum wywaliło Jeszcze pol godziny i tez spadam
-
Spoty Katowice i okolice
Podróbki są same na allegro. Ale to dopiero za 1-2 miechy będe kupował. Chyba sobie pomaluje niunie ;d
-
Spoty Katowice i okolice
no jak na jakie wymień na czyste Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe a masz welur? bo mój też zaczął się przecierać No welur, od nowości miał właściciel i chyba miał to w d*pie już, a ja lubie mieć wszystko tip top to se kupie nowe ;d
-
Spoty Katowice i okolice
no jak na jakie wymień na czyste Nieee moje juz są zjechane. Trza nowe
-
Spoty Katowice i okolice
Miałem to samo Ale kąpiel po soli sie przydał niuni nom moja była cała ukurzona więc w sumie też się przydało, w środku bordel ale to nic hehe przyjdzie dzień że i w środku się wyczyści Ja czekam na to jak wszystko wyschnie, to sie poodkurza, powyciera wymieni dywaniki (narazie nie wiem jakie ) i bedzie git ;d
-
Spoty Katowice i okolice
Miałem to samo Ale kąpiel po soli sie przydał niuni
-
Spoty Katowice i okolice
MASAKRA... ty widzisz laskę i myślisz jakie ona kupy robi.. ja pier.... heheheh nie ma się co zastanawiać> pewnie tak jak każdy ludź :polew: niezły z niego zbok jest deviant... :decayed: I sie wszyscy speszyli i cisza Albo wszyscy pucują
-
Spoty Katowice i okolice
No to po 20 wypindalam z Chorzówa i dzida na a4 ;]
-
Spoty Katowice i okolice
DO której siedzicie na parking ,albo inaczej o której przenosicie sie do mc'a ;p na maca przenosimy sie jak zaczyna każdemu być zimno izaczynają sie już pierwsze odmorżenia :gwizdanie: nie zdarzyło się jeszcze chyba żeby do restauracji złote łuki udało sie przenieść się przed 21 Łokej, kur... dopiero byłem na myjce z autem i droga Bytom-Chorzów i nie widać różnicy przed stanem poprzednim... Przyjade ujebanym autem :F :thumbdown: :thumbdown:
-
Spoty Katowice i okolice
DO której siedzicie na parking ,albo inaczej o której przenosicie sie do mc'a ;p
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.autokrata.pl/artykul/na-dwch-koach-po-miecie-3327 To jest stunt ;d
-
Spoty Katowice i okolice
Hardkor ?