Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fifiński

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Fifiński

  1. Witam, autko jak w opisie - AFN polift . Mam użyć tego podłączenia? I pytanie - czy warto jechać do aso po te piny czy lepiej samemu pyknąc (wolałbym plug & play ^^ ) A po 2 może ktoś pomóc znaleść manetke, tylko nie wiem czy nie brać odrazu pod fis (bo w przyszłości chciałbym go też dorezać)
  2. Taka mała uwaga co do prawej strony. Oczywiście jestem już po rezanku - dość kłopotliwym gdyż w prawym lusterku kable były schowane w tyle (z początku myślałem że nie mam instalacji, ale się znalazła) lusterka. Żeby je wyjąć trzeba odkręcić tą dolną śrubkę z lusterka i pociągnąć do góry obudowę lusterka. Naszym oczom ukarzą sie kabelki które są na swoim miejscu, oczywiście przeciągamy je na drugą stronę (tam gdzie wkład lusterka), składamy i postępujemy dalej ze wskazówkami Górala
  3. Dobry ^^ Postanowienie noworoczne: Pojawić sie na zlocie wkońcu (ta je...ana robota ) :P:P
  4. Ja mam to samo, tylko czekam bo na minusowej temperaturze ( - 15 ^^ ) nie chce zrzucać boczków ;P
  5. dawidg2, Ja polecam tą aukcje, sam kupiłem i jest ok : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=853682727 Napisz do gościa, lub zadzwoń - ma plastiki po 2zł/szt A co zrobić ? Opis masz na 1 stronie, tylko zaczynasz od zdjęcia boczków i położenie instalacji swojej. POWODZENIA.
  6. mentryb, to może jakies faq jak zrobić coś takiego, bądź na czym sie wzorowałeś.
  7. Jak to nie zdziała, to idz do jakiegos elektronika albo serwisu z komórkami i powiedz żeby ci wygrzali hot-airem płyte.
  8. Fifiński odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    cyna i zakłucenia skad to wziąłeś?? To powiedz mi dlaczego kabla internetowego się nie lutuje do wtyczki tylko montuje na zacisk. Skąd to wziąłem? hmm powiedzmy że z doświadczenia Nie wiem czy to oddziałuje na imo ale tak jest w wielu rzeczach w eletronice po prostu nie wszystko się powinno lutować Hahhahahahahhaha wiesz dlaczego na zaciskarke się jedzie a nie na lutownice ? Bo po cholere mam biegać za gniazdkiem i z lutownicą żeby ludziom porobić wtyczki od neta ... A co do lutowania i "zakłuceń" : przecież wpierw zwierasz 2 przewody (skrecasz je, whatever) a dopiero potem lutujesz, wiec cyna to rodzaj kleju a nie łącznik.
  9. Super fura, i dobre wypasy w środku (też chce ;( )
  10. http://allegro.pl/item845754750_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_10s.html http://allegro.pl/item833195219_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_16s.html Bedą dobre te maty ? Bo nie wiem jakie wymiary mają nasze kochane lustra. A i mam pytanie czy warto ładować kasę w maty, bo moje lustra nie są już 1 nowości i są takie brązowawe wypryski (przy kantach). Ale znowu z 2 strony czytając to że wszędzie kradną wkłady może zostawić je tak i olać (po co komu skorodowane ..) ??
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59600.0.html
  12. Na alledrogo, wole się upewnić że to to ;]
  13. Czy numer tej częsci to : 8D0 853 959 ??
  14. A ja kupiłem nóweczki : UG7+ Zobaczymy jak sie spiszą
  15. http://opony.pl/opony_pl/opinionsShow.aspx?oid=124392&idb=1557 Co o tych myślicie ? Beda lepsze/gorsze od UG7+ ? Mam ok 1000zl na wydanie na kapcie.
  16. Sorka, że odgrzewam kotleta ale mam pytanie : Czy listwa dolna będzie pasować z '98 do '99 bez problemu ? Bo w aso mi krzykneli 155zl , zadzwoniłem do kolesia i chce 40zl + przesylka, tyle że rocznik '98. Oba auta w sedanie.
  17. 1800 to duzo za duzo niestety bede musiał szukać ajkiegos pochytanego mechani0ra u mnie. thx
  18. Ile sobie życzą za taką usługę ?
  19. Koledzy, nie wiecie czy jakaś firma na śląsku zrobi cały fmic od początku do końca, badź tylko zamontuje go (sam kupie częśći) ??
  20. Witam. W weekend jade w trase i mam nie mały problem. Mianowicie chce podłączyć cb i navigacje, ale nie umiem znaleźć 2 zapalniczki. Czy są jakies rozdzielacze tego typu i gdzie takowe kupic i ile kosztować mogą. A może jestem ślepy i jest gdzieś 2 zapalniczka ? Auto jak z profilu. Dzięki !!
  21. Haha, nie uwierzycie ale własnie wróciłem z pucowania felg i wszystko zeszło git, ale najśmieszniejsze jest to, ze kupiłem własnie forelge ;d ALe teraz pytanie co do dekielków - jak je wypucować, papier i rączka ? ALe jakie grubości, woda czy nie, czym potem pomalować ? Dziękuje.
  22. witam. Po przeczytaniu x postów już nie wiem wkońcu od czego zacząć i co robić, więc zrobiłem zdjęcia i proszę o poradę. Mianowicie kupiłem swoje 4 kółka, ale felunek prezentuje się jak na obrazkach : Jak je doprowadzić do porządku, od czego zacząć, czy robić je na polerke czy nie. Pomocy Dziękuje
  23. Nie wiem czy to przez to że od jutra mam urlop, czy jednak coś się stało. Mianowicie niunia zbiera sie jakby wolniej. Otworzyłem maskę i okazało się że jak dodaje gazu to słychać cykanie. Przed chwilą sprawdzaliśmy to z bratem i mówi że jakby zawór od EGR'a cykał. Jaka może być tego przyczyna ? Może to jednak coś innego ?
  24. Witam. Przymierzam się do zmiany licznika na "lepsiejszy - FISowy", i po przestudiowaniu tematu mam nadal takie bolączki : - Mam auto po lifcie - '99 rok, jak znajde licznik tez poliftowy to czy po ingerencji magika będzie wszystko śmigać ? Tzn temp oleju i ładowanie ? Jak bedzie pokazywać spalanie itd ? Trzeba ciągnąc jakąs instalacje dodatkową, cos dokupić (prócz manetki ofkors ) dzięki i pozdraviam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.