Treść opublikowana przez Fifiński
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
Czyli termostat wytrzymal rok ... nice. Wszystkie logi do śmieci ? Auto przegonione przed logami ...
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
Prosiłbym o sprawdzenie logów. Przymierzam sie do chipa ... STATYCZNE: Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 014) Log (3 - 007) Log (4 - 018) Log (5 - 023) Log (6 - 003) Log (7 - 004) Log (8 - 013) BS: Log (0 - 000) Log (1 - 003) Log (2 - 004) Log (3 - 011) DYNAMICZNE: Log (0 - 011) Log (1 - 001) Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (4 - 008) Log (5 - 010) Log (6 - 011)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszyscy mi mowią że mam polifta i mam sie tym nie przejmować bo już mam ... Przerzucałem sie z miniliftowego jaegera (czerwone podswietlanie) do full lifta vdo (biale podswietlanie).
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spalanie chwilowe 51.0 - 51.9
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a4, poziom gnojówki normalnie, spalania chwilowego aktualnie nie mam bo manetka leży obok mnie a nie w aucie ;]
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak podłączylem licznik to mi pokazywał 1800km zasięgu Ale przekodowałem na 1024 kanał 60 (zalecenia Mr. Kaju) to wtedy mi obrotek ożył. Przy upływie paliwa w baku wartość się zmniejsza ( przy większej połowie było już 120km )
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest problem - pokazuje mi w zasięgu że moge przejechać na prawie całym baku 180km ... W kanale 3 w adaptacji jest 100 - tak że coś nie tak. Jakieś sugestie ? ( Kaju mówi że coś w adaptacji się robiło, ale nie pamięta gdzie i co ) Anyone ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest ktoś w stanie zrobić mi foty kolorów kabli wtyczek poliftowych (zielona i niebieska )? Kaju robił już foty, ale nie widać wszystkich kolorów niestety ;/ Albo gdzie można takie coś znaleźć ? Dzięki!
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a co to za różnica która okładzina się skończyła i tak jak zmieniasz to komplet. Lepiej wymiń klocki bo szkoda tarczy Hample mają 5.000km ... się któryś kabel zesrał i chce poszukać który ..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam 2 pytanka : 1. Czy można jakoś skorygować ilość spalanego paliwa na FISie ? Aktualnie pokazuje mi że na baku przejade 1900km ... 2. Jak dojść do tego który czujnik z hamulca pieje że okładziny się skończyły ? Można zawsze zmasować, ale chciałbym dojść gdzie szukać przyczyny a nie skutku ... Dzięki z góry
-
Problem z centralnym zamkiem - nie zamyka, hałas w okolicach wlewu paliwa
Do bagażnika zajrzyj po prawej stronie masz pompkę. Prawdopodobnie poszedł silniczek - standard. Poszukaj na forum, ale wcześniej weź do łapki i sprawdź co z nim nie tak.
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Witam, Z ciekawości dziś zobaczyłem jak to u mnie wygląda i wacha się między 44 - 47. Warto ruszać ? Auto odpala ok, a za 5000 czeka mnie rozrząd. Czy lepiej poczekać ?
-
Węże podciśnienia
Lepiej silikon czy gumowe ?
-
Węże podciśnienia
Witam, Wymieniał ktoś u siebie może wężyki podciśnienia ? U mnie nie wyglądają już tak super, więc chciałbym coś podziałać w tym temacie. Może ktoś podać ile i jakie kupić ? Dzięki z gory !
-
Zmiana przebiegu
Vag commander 1.4
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak kupisz używke kostke to piny będziesz mial w komplecie z kawałkami kabli
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na żółto też, ale jak jade to wali na czerwono olil level. Narazie czerwone, żólte to we wtorek najprędzej jak otworzą elektronika
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wielka sobota - idealny dzień na robienie fisa Problem -w poprzednich zegarach nie miałem nic ( 0 fis ) ani dodatkowych zegarów. Po podłączeniu fisu drze jape ( po włączeniu silnika ) o OIL LEVEL. Zapodać mu tam coś czy tu właśnie podpiąć emulator ? Dzięki
-
Brak podświetlania
Przedzwoniłem wszystkie bezpieczniki. Licznik wyciągałem ... sprawdzić piny ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
vag-com to nie vag commander Skąd jesteś ?
-
Brak podświetlania
Mam problem - ostatnio zniknęło mi podświetlanie deski rozdzielczej. Wszystkie bezpieczniki są dobre. Nie działa podświetlanie : licznika, radia, klimatronika, nawiewów. Jakieś pomysły gdzie szukać problemu ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
:hi:I mnie wzięło na wyrezanie FISu. Aktualnie posiadam zwykły licznik bez fisu z czerwonym podświetlaniem. Wtyczki zielona i niebieska. Kupiłem poliftowego angola 8D0 920 980. 1. Czy tarczka z mojego starego licznika podpasuje do nowego ? Jeśli tak to jaki wsad mu wgrać by mu podpasował ? 2. Mam teraz zegarek analogowy a nowy jest cyfrowy - jest jakaś różnica w podłączeniu ? 3. Ma ktoś dokładną rozpiskę pinów do polifta ? 4. By immo nie zabijało pracy silnika wystarczy dopisać kluczyk ? Dzięki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 pełny full FIS DIESEL # (2997457284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy lepiej szukać z cyfrowym zegarkiem ?
-
Porada w sprawie CAR AUDIO
Ale takie głośniki już mam, leżą i się kurzą. Olać je totalnie ?
-
Porada w sprawie CAR AUDIO
Postanowiłem coś zrobić w sprawie CA w aucie. Na pierwszy strzał poszło radio, z concerta 1 poszła zmiana na : - JVC KD-LH911 - Car Audio,Pioneer,Alpine,Kenwood,Sony,JVC,Clarion,Blaupunkt,Forum car audio, Na tył miałem chciałem wykorzystać coś co już miałem i leży nieużywane od jakiegoś czasu : - Hertz DCX 165 - Car Audio Sklep - AudioSklep.pl Pytania/Wątpliwości: - Kupować Phonocara ? Aktualnie tył nie gra, w półce są głośniki seryjne więc narazie się wstrzymałem. Można położyć nowe kable ale nie wiem czy jest sens ? - Kupować jakiś wzmacniacz na tył / przód ( o nim poniżej )? - Do przodu coś wsadzać w aktualnym rozmiarze czy pchać się w 16 ? W aucie nic nie jest wygłuszone, cel car audio - żeby coś tam sobie pinkoliło, bez żadnych fajerwerków - budżetowa rozbudowa Dzięki