Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?


Fifiński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niestety mój silnik jest mocno niedogrzany, bo max temp to 70'C więc muszę zakupić termostat.

Pytanie - czy lepiej zamiennik (whiler?) czy lepiej oryginalny z aso ? I jeśli ktoś kupował to jaki koszt do AFN ?

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Behr'a jak znajdziesz, to jest oryginalny termostat tylko w innym pudełku i trochę tańszy. Innych zamienników nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od tom_77 termostat wahler i śmiga już prawie 2 lata.

Koszt jakieś 60-70zł nie pamietam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ostatno wymieniałem na wahlera ,miałem go po kosztach ale w carsie chyba 40 zeta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup oryginalny było już na temat termostatu z milion razy.Oryginalny kosztuje w ASO 130 zł zależy gdzie ja tyle płaciłem a z wahlerem uważaj zależy jak sie trafi ja po wymianie dwóch wahlerów kupiłem oryginał i spokój. Możesz poszukać na allegro oryginału będzie taniej o jakieś 50 zł

http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1805170477.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup oryginalny było już na temat termostatu z milion razy.Oryginalny kosztuje w ASO 130 zł zależy gdzie ja tyle płaciłem a z wahlerem uważaj zależy jak sie trafi ja po wymianie dwóch wahlerów kupiłem oryginał i spokój. Możesz poszukać na allegro oryginału będzie taniej o jakieś 50 zł

http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1805170477.html

i milion razy,że oryginalny wytrzymał miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie kupił bym teraz na pewno oryginału tylko Wahlera. Działa bez problemowo już od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kur... może dodam ankietę czy wahler czy org, bo zdania są 50 / 50 i już sam nie wiem ;/

z ankiety wyjdzie ci to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo z ASO albo Behr z pewnego zrodla.

pamietaj kupic butelke koncentratu plynu do rozrobienia woda destylowana i uzupelnienia w ukladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam wahlera :good: od roku odpukać spokój :wink4:

niestety z wahlerami jest troche loteria.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wahlera miałem trzy lata i było :good:

kilka dni temu przy wymianie rozrządu założony taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz wahlera, ja kiedys tez tak załozyłem wątek kazdy krzyczał ori tolko ori i w ogóle ORI to święte a zamiennik to ZUO :decayed: kupilem dziadostwo w ASO w warszawie i co wytrzymał tyle co poprzedni wachler czy jak go tam zwal co roku zmieniam ten syf czy ori czy zamiennik rok wtrzymuje i sie sypie, w tym roku biore najtańsze co bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...