Treść opublikowana przez mm.max
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Masz najprawodpodoniej włączony tryb skandynawski, a czujnika zmierzchu nie masz. Ponadto zależy które lusterko posiadasz czy to z jednym czujnikiem zmierzchu (od starszych modeli) czy ori z B6 z dwoma czujnikami czołowymi. Ale w takim wypadku nie miałoby to sensu bo powinieś mieć włacznik z opcją AUTO
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chmara seatów będzie się powiększała na naszych spotach ;P
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pozdrowienia dla Dudiego gdy sie mijaliśmy dzisiejszego poranka Dzis rozumiem spot bez zmian godz. 19.00 Z racji iż kolega kirmoz jest widać świeży w temacie spotów to jeszcze zrobimy update miejscówki: DaGrasso ul. Wardyńskiego (tj. nieczynne rondo)
-
[ALL B7] Jaki silnik 2.0 TDI z 2005 lub 2006 jest bezawaryjny?
Problem pękających głowic dotyka głównie samochody z poprzecznymi silnikami 2.0 16V z początkowych serii produkcyjnych w tym także passaty i całą rzeszę samochodów samochodów z zachwalanymi silnikami BKD. Silniki te mają problem z wytrzymałością termiczną kanałów płaszcza wodnego najczęściej między 3 a 4 cylinderem. Usterka ta ujawnia się najczęściej w okresie wiosennym czego przyczyną jest z dużym prawdopodobieństwem różnica temperatur wewnątrz kanałów głowicy, gdzie głowica zasilana jest w bardzo zimne paliwo co w połaczeniu z wadami materiałowymi daje rzeczone efekty. A więc teoria że jak sie katuje auto to głowica pęka a jak jeździ sie spokojnie to nie pęka jest raczej dość fantastyczna. Silniki te faktycznie zostały poddane zmianom po 2006 (MR 2007) i należą do dość niezawodnych pod wzlędem problemów z głowicami. Natomiast probelem pękających głowic w silnikach wzdłużnych jest znacznie bardziej marginalny niż w przypadku silników poprzecznych - choć występuje dość rzadko. Niewątpliwym podsumowaniem całego wątku jest wypowiedź Jaro4444 który jasno i obrazowo wskazuje że nie ma silników bez wad. Ja rozwinę to szerzej - NIE MA SAMOCHODÓW BEZAWARYJNYCH dla mnie samochód "bezawaryjny" to taki w którym usterki inaprawy mogę odpowiedno wcześniej samodzielnie zdiagnozować i relatywnie tanio i szybko naprawić . Tak samo nalezałoby odnieść to do silników jakie sa w audi.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No głupie nie są prezesie ale policz wszystko dokładnie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dajcie Bolkowi spokój bo okaże sie ze na spotach każy wózek jest wypadkowy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale nabijacie sie z Bolka, a on zrobi jeszcze LeonaLuxMalina i będzie wam głupio... tylko bolek dlaczego 1.9 - skoro za chwile będziesz miał presję na moc i agresywny wygląd
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes a ty czego na spoty nie przyjeżdzasz eeeeeeeeee?
-
[B7 BPW] Co myslicie o silniczku BPW
Hmmm no racja... skoro uważasz że akcja serwisowa wymieniany napędu pompy oleju (na kołach zebątych) na wersję zmodernizowaną oraz zmieniony rzeczony imbus równiez na inny to nic nie pomaga. Wiec niech imbus nadla będzie złem oczywistym, a akcje serwisowe nic nie znaczą, nawet jak nie zanontowano usterek tego układu po modernizacji. A koledze polecam gruntowne sprawdzenie historii autka... w tym takze jego serwisowej przeszłości
-
[B7 BPW] Co myslicie o silniczku BPW
Pewnie chodziło ci o VIN I po co tyle agresji w tym poście .... wystarczy troszkę siegnąć pamięcią parę tematów wcześniej lub tez troszkę poczytaj sens wypowiedzi mojej i poprzedników. A zapewniam cie ze to co pisze nie pochodzi z wiedzy zasłyszanej lub przeczytanej a wiec +
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mam ciekawą Ibi-sztukę dla Kolegi Bolka After => http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13533701 Before = > http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C11392892
-
[B7 BPW] Co myslicie o silniczku BPW
Każde BPW ma DPF Trzeba by prześledzić historię tego pojazdu po VINie- jest duże prawdopodobieństwo ze ma wadliwy napęd pompy oleju, dodatkowo przy prześwietlaniu samochodu w serwisie warto zwrócić uwagę czy brał udział w jakiś akcjach serwisowych (w DE często wymieniali napędy pompy oleju w ramach akcji serwisowych lub na gwarancji). Głowice masz taką jak w zwykłym 1.9TDi za to turbiny bywają wadliwe oraz wyciera się wałek rozrządu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
O której sie spotujecie ludziska ja gdzies o 19.30 moze na pół godziny wpadnę strzelić łapę prezesowi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no tak myslalem, juz sie z Jackiem umowilem zeby przywiozl jakis kluczyk to sie obejrzy a max nie masz jakiejs starej zarowki bo mi zaczyna mrygac coraz bardziej (prorok jaki czy co? ) Mam mogę ci dać ale to juz na nic sie przyda jak zaczeło mrygać to bedzie coraz bardziej i szkoda przetwornicy zeby sie uszkodziła
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Naprawa w przedziale między 3000-7000pln Przyjedź na spota to sie dowiesz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
16 deczko za późno jakas 15 Brody ![br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 19:57_________________________________________________ Mowa o ekipice leonclubu.pl ci zbierali sie zawsze chętnie i do ostrowca
-
[ALL] TMC w Polsce
Sprawdź czy nie łapiesz czeskiego TMC bo w tych okolicach to sie zdarza. Jeżeli natomiast dziala we Wrocku PL TMC to była by naprawde dobra wiadomość... sprawdź klawiszem INFO czy pokazuje ci listę utrudnień
-
[B7 BPW] Wywołanie prcedury oczyszczania DPF-a w Łodzi
Jeżeli postępowali poprawnie to powinni taka procedurę wywołać chyba ze jakieś błedy lub niedomagania silnika staneły na przeszkodzie. Jak czesto zapala ci sie kontrolka DPF ? Czy to był pierwszy i jedyny raz ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja cały weekend jestem w TOS wiec na grill jestem chętny - wrzucajcie temat na komara bo forum nie czesto przegladam. Zarówno piątek, sobota jak i niedziela mi odpowiada
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja dzis gdynia... wiec ze spotu odpadam
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
Wrzuciłem temat na www.leonclub.pl - mam nadzieje ze bedzie realny odzew
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zdrówko OK jakiś sie turlam
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to proponuje się zdzwonić. Ja jestem chętny na jakąś 20 moze byc miejce to co zwykle. Kto dołaczy?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to piątek się "jebnął"
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie z innej beczki ale moze w tym temacie. Podobno w maju ma ruszyć TMC w Polsce - czy ktoś jest w stanie to potwierdzić czy tylko onetowe wiadomości znów apetyt zaostrzyły