Treść opublikowana przez street23player
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
ok dzięki to jest dobra myśl tylko co mi będzie potrzebne do tego i jak to zrobić ? ? ? czekam na porady
-
[B5 AFN] MOJA ŚLICZNOTKA :)
ładna ta twoja ślicznotka wrzuć więcej fotek jeszcze niewidziałem na żywo takiego koloru
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
Cześć, takiego jak widzicie kupiłem a co do przednich reflektorów są zespolone(soczewkowe). Przemyślę wasze propozycje ps. również pozdrawiam kolegę z Płocka
-
[B5 AFN] Perełka 99' 1,9TDI 110PS ;)
Siemanko ładna audiczka te modele po lifcie są piękne (nic dodać nic ująć)
-
[B5 AAH] Moje oooo a4
Cześć autko spoko, ale felga jest zaje.....fajna
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
stylistycznie wygląda superzapodaj więcej fotek pozdro
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Witam, super zdjęcia jest co oglądać Kozacko zrobiona audiczka gratuluje pomysłu :oklaski:
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
Witam wszystkich klubowiczów od niedawna dołączyłem do tego forum. Chciałem pochwalić się swoim nowym nabytkiem audi-czką To auto od zawsze mi się podobało no i wkońcu sie doczekałem Mile widziane komentarze i porady. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Ceny są zróżnicowane w zależności od miejscowości i kształtu felgi. Zastanawiam się jeszcze nad wygładzeniem i położeniem nowej powłoki lakierniczej. Czy to dobry pomysł ? ? ?
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Zbliża się sezon zimowy i aluminiowe felgi zmienię na stalowe. Więc będę mógł poświęcić "alusom" troche więcej czasu, chciałbym je trochę odświeżyć. Zastanawiam sie nad wypolerowaniem ich bądz nałożeniem swieżej powłoki lakierniczej. Z tego co sie dowiadywałem koszt wypolerowania 16" kompletu wynosi około 400 zł wiec wolałbym to zrobić samodzielnie. Potrzebuje kilku wskazówek
-
[B5 AFN] Czarna A4/S4 1.9 TDi
Witam ładny kombiak te dodatki są super no i wnetrze wypasione tez mam skóre w swoim :> Tak poza tematem jak wklejacie fotki na forum ???
-
[B5 AHL] Moja zielona żaba:)
Witam naprawde ładne autko szkoda że w tak ubogej wersji. Co do felgi nie mam zastrzeżeń strzał w dziesiątkie po prostu SUPER
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników tego forum mam na imie Mariusz pochodze z okolic Płocka. Od niedawna jestem szcześliwym posiadaczem autka Audi A4 1,9 TDI z roku 1998, które podobało mi się od zawsze. Pozdrawiam :>