Treść opublikowana przez zdeniu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
następnym razem kolego się zgadamy wcześniej [br]Dopisany: 20 Lipiec 2007, 07:31 _________________________________________________[hyhyhy] no i był spot ja i rychu ale to jest już dobrze, miejmy nadzieje że inni też kiedyś dołączą
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
mateogda jakieś propozycję
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to jesteśmy umówieni godzina 18 pod ratuszem
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak miło że jest jakaś reakcja no przydałoby się gdzieś spiknąć, dam Ci troszkę kalendarzyków co by porozdawać może w piątek pod ratuszem tylko koło której
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
kolego jak miło ze napisaleś proponuje poczyta ten wątek który wisi juz bardzo długo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7803.0.html
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie prawie, tylko ogólnopolski
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no Panie i Panowie dziś o 18 czyli juz za momencik na placu pod Ratuszem przybędą miron78 lukas Iceman cuber mateogda i moja skromna osoba no i może ktoś jeszcze, wszyscy mile widziani [br]Dopisany: 07 Lipiec 2007, 16:25 _________________________________________________no i juz po Iceman :bicz3: cholero Ty mogłes chociaż odebrać telefon i powiedzieć ze nie będzie cię jeszcze jeden taki numer i rada starszych pozbawi Cię władzy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie tylko jedno , drugie też
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to mogloby byc naprawdę ciekawie a na koniec dnia po kielichu z miskami
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
NIUNIAA4, chyba nie zawiele dowiesz sie od czarnya4 bo to jakiś słomiany uzytkownik forum, nie czyta regulaminu, ostatnia wizyta w zeszlym miesiącu i wogole brak kontaktu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
lysy tka, dzieki za zaproszenie a poza tym byleś na jakimś spocie bo na ostatnim to cie nie widziałem :twisted:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a i owszem parę osob ze Slupska sie zarejestrowało i nic po za tym tak więc czas aby sie zebrać
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dirty8, jeżeli znajdą sie osoby chętne na przyjazd do Słupska lub gdzieś w okolice to czemu nie ale nie sądzę abyś przyjechał ze Szczecina lub okolic ale czas pokaże :564:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Bylinski Sylwek, wojtek25, bardzo prosze nie zaśmiecać wątku bo poleca ostrzeżenia :533: spoty trójmiejskie tu pisać http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=584
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak będzie jakiś spot w trzymieście to pewnie podjade :564:
-
Wymiana brzęczyka włączonych świateł
- nasze hobby / co lubimy
chodzi mi o wszystkich a zaskoczony pewnie jestes bo zobaczyłes w moim poście swoj nick zapraszam do lektury http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=3017- nasze hobby / co lubimy
Napisz jakie masz hobby, czym się pasjonujesz oczywiście poza A4 ja np. zajmuje się modelarstwem kolejowym czy jest ktoś jeszcze co się tym interesuję może Ty ?? - nasze hobby / co lubimy