Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdeniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdeniu

  1. witam szanowne grono będę w niedzielę w poznaniu na targach i zauważyłem że u Was właśnie w niedzielę odbywają się spociki jeżeli można to może uda mi się na chwilkę zajechać z tego co wyczytałem to godzina 16 tylko jeszcze jakaś konkretna lokalizacja aby navi mnie zaprowadziła
  2. może masz gdzieś przełamany przewód od czujnika zużycia klocków i na nierównościach (podczas wstrząsu) przerywa się obwód powodując sygnalizację
  3. zdeniu odpowiedział(a) na Rytel temat w Audi A4 B5
    tak
  4. powiedz jeszcze o ile te sprężyny obniżają
  5. skąd masz pewność że to stuki na maglownicy a nie któryś z wahaczy co do samej maglownicy to mogą być luzy na listwie
  6. zdeniu odpowiedział(a) na Rytel temat w Audi A4 B5
    polecać można dobre produkty a takie niestety kosztują a skoro interesuje Cię niska cena to po co szukasz porady jaka cena (niska) taka jakość (żadna)
  7. skoro po wymianie jednego przegubu nie ma różnicy można wnioskować że problemem jest drugi przegub czyli wychodzi na to że mechanik źle zdiagnozował który trzeba wymienić
  8. łożysko kupuj tylko nowe , żadnych używek, mija się z celem nowe ori w serwisie płaciłem coś koło 100zł zamienniki np. FEBI 75zł nr ori 058 115 136A
  9. bez podłokietnika nie da się jeździć pasuje bez problemu
  10. z tego co kojarzę to nie po czasie tylko po osiągnięciu odpowiedniej temperatury ale głowy nie dam sobie obciąć
  11. bez znaczenia często otwierając karton LUKa w środku jest SACHS i na odwrót (nie znam przyczyny ale to fakt) obie firmy są
  12. skąd dokładnie wywaliło ci ten olej jak kupiłeś regenerowaną to masz na nia gwarancję podejrzewam że lipna regeneracja
  13. ja będę napewno mam nadzieję że ktoś sie jeszcze poza nami odezwie i przyjedzie
  14. był czas gdy bywałem na każdym spocie w 3mieście, przeważnie były na skwerku (stara ekipa napewno pamięta ) tak więc nie widzę najmniejszego problemu kwestia aby w moich stronach znalazło się troszkę zapaleńców
  15. zdeniu odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w Audi A4 B5
    słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/wymiana_wkladu_do_lusterka-t4247.0.html
  16. no Pany , nie załamujcie mnie [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 23:36_________________________________________________no i chyrek stanął na wysokości zadania i się pojawił wielkie dzięki to się liczy miszczu_21 no jakieś tam L4 przedstawił więc chyba usprawiedliwiony ale reszta to brak słów - ludzie czemu nie zaglądacie na forum zaglądajcie, udzielajcie się, ujawnijcie się od razu kolejna próba Słupsk - Plac Zwycięstwa w każdą ŚRODĘ godzina 20
  17. czas najwyższy [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 19:38_________________________________________________no i coś przycichło moi drodzy skoro nikt nie chce się wychylić to jak proponuje spotkanko np we środę np o godzinie 20 na Placu Zwycięstwa proszę o potwierdzenie zainteresowanych mam nadzieje że nie będę sam
  18. będzie miło jak byś zajechał a i może z ekipą trójmiejską
  19. 068 121 113H - audi 80 w dieslu do Ciebie idzie 044 121 113
  20. zapodaj jakąś fotke skąd dokładnie kapie
  21. brak połączenia elektrycznego silnika ze skrzynią błąd przerywany tak więc wykasuj i śmigaj dalej
  22. wszyscy wspólnie ustalimy dzionki i godziny aby każdy mógł się pojawić
  23. jak będziesz na miejscu daj znać
  24. do S4 8D0 941 699C - lewy 8D0 941 700C - prawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.