Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdeniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdeniu

  1. no i było miło zaszczycił nas swą obecnością obywatel bieniek - dziękować (chociaż se nie pogadaliśmy ale wybaczam )
  2. o 20.00 ale nie wiem czy dam rade dzisiaj zjechać f*ck !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja wiem że dasz rade
  3. bardzo dziękować no i wzajemnie sie ma rozumieć
  4. no to przykro rozumiem że jesteś w Słupsku jak cos to dawaj we wtorek na spota
  5. albo jeszcze ma :polew: :polew: no cos w tym jest dopiero udało mi się podnieść głowe pępkowe było MEGA
  6. dożyjesz , dożyjesz - kwestia czasu.....................a tak na marginesie to jeden spocik w Słupsku juz zaliczyłem ( latem 2007 ) łoezusu q_rwa f a właśnie róciłem z pępkowego kolegi ssynka chłop sie dorobił mironu to ty mnie jeszcze pamietasz chyba jako jedyny, reszta to już szanowne vipowery z hołota nie gadają moze kiedys za lat swietlnych kilkanascie sie spikniemy pozdro i zapraszam na słupsk
  7. no q_rwa fa chopaki bardzo żałuję że nie było mnie wczoraj no ale siła wyższa słyszałem że we wtorek teraz będzie spoci o 20 myślę że nic mi nie wypadnie i będę napewno a poza tym doszły mnie słuch że były dwa nowe autka proszę o relację jakie to autka
  8. sie okaże jak sie pojawisz
  9. a sipe masz w zbiorniku
  10. a zadam takie podstawowe pytanie Vaga Ty podłączał
  11. lepiej tego bym nie ujął porażka totalna nie wspominając o jakości obsługi - dno można podjechać na gierymskich do Vegas raz mieliśmy spoci tam z chłopakami z 3miasta calkiem sympatycznie bez problemu można zestawic stoliki jak więcej ludzi jest
  12. chyba trzeba będzie gdzies podjechac gdzie będzie można siąść i spiś jakąś herbatkę lub pifffko bez%towe
  13. co był cud :laghing2:
  14. no qrka wodna zajebiaszczy motorek [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 23:30_________________________________________________no LUCAS a tak w ogóle to wsiocho dobrocho stary dziadu co nic nie wspomniałeś że masz urodziny ? pewnie nie chciałes flaszki postawić tak więc dla Ciebie a Ty dla nas
  15. przydałoby się troszke zimy
  16. to nie żaróweczka gaśnica lata w schowku i rozłącza wtyczke przy lampie :> nie pierwszy raz zresztą
  17. no to może faktycznie powoli kończyć się sprzęgiełko nierówno bierze tarcza lub koło dwumasowe ma już luz
  18. tak jak pisze mlodyy , bendiks (elektromagnes) nie cofa się po uruchomieniu i przez chwilę jeszcze jest kręcony przez wieniec koła zamachowego tak więc powoli szykuje sie na jego wyminę
  19. a te skrzypnięcie to skąd dobiega ? z przodu czy z tyłu auta
  20. nigdy nie trzymaj na polsprzęgle bo spalisz tarcze
  21. i to jeszcze jak dzieki chłopaki za mile spędzony czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.