Treść opublikowana przez zdeniu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
:polew: :polew: ale spamujecie jak to dobrze że nie jestem juz modem tu bo bym wszystko w piździec wywalił
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
normalnie tragedia jak mogles dopuścić do tego
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
łobecny nietomny jutro się melduję, jak zawsze zresztą UŻYTKOWNICY FORUM I AUTEK Z TYCH OKOLIC (nie piszę ludzie bo może alieny są wśród nas ) ten dział można spamowac ile wlezie mimo że jestem przeciwnikiem spamu to tu jak sie będziecie odzywali to będę szczęśliwy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
pomorze to spokojne okolice, ludzie zrównoważeni, wyciszeni (jestem chyba jedynym histerykiem) a tak poważnie to chyba wszyscy jacyś nieśmiali są albo rodzice nei chcą puszczać na spociki coby zbytnio się nie spocili
-
[B5 ACK] Jaka przekładnia ?
napewno nie warto brać używanej bo nie wiesz w jakim jest stanie i czy następnego dnia nie padnie dlatego regenerowana jest najlepszą opcją bo jest sporo tańsza od nowej a tez masz na nią gwarancję
-
[B5 AHU] Wibracje nadwozia
może półosie skrzywione ale to chyba byłoby już czuć przy mniejszych prędkościach
-
[ALL B5] Nie działa prawidoło nawiew / nie działa przełączanie nawiewów
nie działające przyciski a tak poważnie to wspomniałeś coś że ostatnio grzebałeś przy panelu bo nie działał wyświetlacz może przy tej robicie coś namodziłeś wymontuj raz jeszcze , rozbierz z uwagą i obejrzyj dokładnie czy wszystko wyglądaj tak jak powinno
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
i ja się podpisałem
-
[ALL B5] Nie działa prawidoło nawiew / nie działa przełączanie nawiewów
te ikony pokazują skąd masz włączony nadmuch a raczej gdzie czyli góra, środek, dół
-
[B5 ADP] Wyczuwalne stuki w maglownicy
nie widzę związku jeżeli myślisz że inne marki są bezawaryjne to jesteś w błędzie nie ma auta które by się nie psuło więc zamiast histeryzować trzeba po prostu naprawić auto wiele ludzi niestety chciałoby kupić samochód i nic zupełnie przy nim nie robić a nie sztuką jest kupić tylko później utrzymać w dobrym stanie a nie sprzedawać śmiecia
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ani mi się śni tego nie da się opowiedzieć
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Twoja strata
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
- [B5 ADP] Wyczuwalne stuki w maglownicy
czyli pozostaje tylko magiel najprawdopodobniej luz na listwie i nic więcej- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
normaaaaalnie masakra 5 afftomobilofffff pojawiło się po raz drugi- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to stary dasz tylko info o terminie i coś się zorganizuje- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
witka witka czyżbyś zamierzał nas odwiedzić- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no lejdis meldować kto jutro zaszczyci swą obecnością- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
devastation i co tam z Twoją furmanką- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
to dociągniemy- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zdrajca :bicz3: bliżej świąt się zobaczy jak komu będzie pasiło- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no so ty pitolisz o co kaman ?????- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
wszyscy spoceni- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to Pany juz pędzę az mi się wierzyć nie chce że będzie więcej jak dwa auta [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 19:45_________________________________________________normalnie masakra na maxa chyba nalot alienów był albo cycuś podobnego dziś pojawiło się 5 furmanek oby tak dalej i dzięki za wizyte wszystkim- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zważymy - [B5 ADP] Wyczuwalne stuki w maglownicy