Treść opublikowana przez zdeniu
-
[B5 ADP] podkladka pod sprezyne w kielichu amortyzatora- pytanie.
skoro niemieccy dżindżinierowie to tam wetknęli to w jakimś celu gdyby nie było to potrzebne na pewno nie byłoby tego tam
-
[ALL B5] [ALL B5] Błąd na klimatronik'u 50.3
klima nie ma nic wspólnego z ogrzewaniem auta najprawdopodobniej masz zamuloną nagrzewnice co do błędu to chyba słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html;msg366997#msg366997
-
[ALL B5] Montaż nadkola z przodu
zapewne brakuje Ci tego elementu podjedź do serwisu i kup
-
[ALL B5] Regulacja docisku tylnej wycieraczki
może lepiej będzie jak zmienisz pióro na nowetaki efekt jak piszesz jest częsty gdy właśnie owe pióro juz ma dosyć a co do mocniejszego docisku to musiałbyś założyć krótszą sprężynę która odpowiada za docisk
-
[B6 AWX] Drgania przy dużej prędkości
najprościej sprawdzisz jak zamienisz koła przód na tył
-
[B5 AFN] Błąd 00262 - przełącznik cewki 3
no właśnie często tam panuje wilgotna atmosfera i warto wyciągnąć kompa i wysuszyć całego wyciągnij go z tej skrzyneczki i wysusz bebechy
-
[B5 AFN] Błąd 00262 - przełącznik cewki 3
a tak w ogóle to w którym dokładnie miejscu jest komp od skrzyni
-
[B5 ADR] Co zrobic na szybko zeby zawieszenie było miekkie?
tylko koszt amorków i springów a robota to zależy od warsztatu (myślę że coś koło 50zł od koła)
-
[B5 AFN] Błąd 00262 - przełącznik cewki 3
zacznij od sprawdzenia połączenia sterownik/wtyczka (oczywiście mowa o sterowniku skrzyni ) przy zawilgoceniu może być taki objaw
-
[B5 ABC] Piana w naczynku z płynem wspomagania
kolego powinieneś zalać mineralnym płynem (kolor zółtawo-zielony) potocznie mówi się zielony natomiast kolor czerwonym z reguły jest oznaczany olej syntetyczny (sprawdź na opakowaniu oleju) tak więc najprawdopodobniej sam narobiłeś bałaganu , teraz tylko płukanie układu i zalewaj mineralny G002000 (FEBI 06162)
-
[B5 ADR] Co zrobic na szybko zeby zawieszenie było miekkie?
nic nie zrobisz poza zmiana zawiechy na standard tak więc przedstaw to jako atut auta, a gdy kupujący stwierdzi że mu za twardo to spokojnie kupi sobie nowe standardowe za kwotę uzyskaną ze sprzedaży obniżonego
-
[INNE] Virusik w bryczce mojej siostry
teraz chyba wykresik będzie lepiej widoczny
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
sie ma rozumieć
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
LUCAS są już czapeczki, daj znać czy już przelewałeś kase czy nie jak nie to przeleje i obie przyjda do mnie i na spocie Cie skroje wraz z przycinką
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to czekamy na wizytacje
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a no a no jeszcze troche i stanie sę to chyba tradycją
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i jednak dałeś rade
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i pięknie śnieżek napiera i to nieźle zobaczymy jaka dziś będzie frekwencja
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak masz płyn to nie zamarznie ja będę
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to przykre że żadna picztolinda nie raczyła nawet napisać że nie zajedzie a wszyscy byli poinformowani no Panowie zachowanie jak u przedszkolaków
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no Pany to udanego spotu dziś życzę Wam mnie jak wspominałem nie będzie, spoce się z Icemanem (tylko bez głupich podtekstów ) Szczęśliwego Nowego Roku 2009 - oby nie był gorszy od obecnego
-
Tajlandia ??
nie byłem tam ale kolega marynarz mówił że w żadnym porcie w jakim był a był w wielu nie ma lepszych kobiet
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no jakos zaczyna sie to kręcić mam nadzieje że z czasem będzie lepiej a tak wogóle to co dziewczyny słychać , co się nie odzywacie może Was porozrywało po obfitym świątecznym żarciu ja ledwie zipie, jednak człowiek od świni nie wiele sie różni
-
[B5 AEB] PROBLEM Z WYDECHEM [ Quattro ] 1.8T
a szukałes na stronie ultera
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i wszystko jasne :>