Treść opublikowana przez zdeniu
-
[A4, B5, ADR] Przegub i ABS
tak jak pisze wojtekce czujnik możesz mieć za mało wsunięty w zwrotnice lub za głęboko co może byc powodem błędnych odczytów
-
[ALL B5] Po wymianie tylnego łożyska ABS zwariował
domyślam się że przy wymianie łożyska które robiłeś zwróciłeś uwagę na czujnik ABSu że jest cały, nieuszkodzony jak tak to zrób jak pisze (rav)
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
nie łap za słówka, dobrze wiesz że chodziło o blaszaną aluminiowa nie wgniotłaby się tylko popękała, uszczerbiła, rozpadła
-
[B5 AEB] Problem z pompą wody
skąd masz ten nr :?: spisałeś ze starej :?:
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
a normalnie jest plastikowa czy drewniana??? normalnie są aluminiowe dowcip Ci się nie udał , no chyba że to nie był dowcip
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
:laghing2:
-
[B5 AFN] Wgniecenie na misce olejowej
i jak z ta fotka kolego :?: chętnie zobaczę bo nie widziałem jeszcze AFNa z metalową miską
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i co dziewki tsunami nie było i nie będzie czyli spocik o 19
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
do Ciebie tylko B6
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
sie ma rozumieć
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak będziesz grzeczny
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak tam dziewczyny ze środą będzie ktoś :?:
-
[B5 AFN] Dziwne zachowanie wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej
jak zdejmiesz osłonę na silniku to z prawej strony na głowicy będzie plastykowy czarny króciec wodny do którego dochodzą dwa przewody wodne oraz w którym jest czujnik temperatury cieczy. Jest to czujnik czteropinowy czyli dochodzą cztery przewody elektryczne. Sprawdź kostkę czy jest dobrze zapięta.
-
[B5 AHU] Jak wymienić tuleje gumowe w tylnym zawieszeniu ?
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czy_ktos_wymnienial_tuleje_belki_tyl_w_avancie-t28804.0.html;msg344858#msg344858
-
[B5 ABC] Szarpnięcie na wstecznym
najlepiej będzie jak wiedziesz gdzieś na kanał, zaciągniesz ręczny, będziesz próbował ruszać do tyłu a ktoś z kanału obejrzy co się dzieje pod autem, możliwe że któraś z poduszek jest zerwana
-
[B5 AEB] Problem lewarka skrzyni i pedału sprzęgła - drgania i mrowienie
na mój nos to co gada Ci ten mechanik to chyba chce Cie nieźle naciągnąć na kasiore jedyne zawieszenia skrzyni jak i silnika to poduszki ewentualnie łapy poduszek
-
[ALL B5] Czy kupię takie lusterko ?
sama obudowa powinna pasować bez problemu w końcu każde lusterko jest składane, jedne ręcznie inne elektrycznie
-
[ALL B6] Czy można jechać pare km bez płynu chłodniczego ?
stary tylko laweta jak nie będzie płynu to zatrzesz silnik, inaczej mówiąc tłoki przyspawają Ci się do cylindrów
-
[B6 AVJ] Sprzęgło do wymiany - czy można od TT ?
przy silniku AVJ tarcza sprzęgła ma 228mm średnicy zaś wielowypust na wałku sprzęgłowym 23 zęby zaś w TT przy wielowypuście z 23 zębami tarcza ma średnicę 240mm, są też o średnicy 228mm ale wtedy mają 28 zębów na wielowypuście
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
byc może nie odczułeś bo nie wielka różnica jest między 205 a 225 ale różnica jest na pewno na pewno większa różnica jest przy zmianie ze 195 na 235 praw fizyki nie da się oszukać
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
wybacz Grzesiek234, nie miałem zamiaru Cie urazić, ale skoro sugerujesz że na naszych drogach można jeździć tylko 40km/h na takich kołach to sam dajesz świadectwo tego co potrafisz
-
[ALL B5] Czy kupię takie lusterko ?
jak nie zapomnę
-
[B5 ALL] Ciężko zamykające się drzwi
a czy nie opadły przypadkiem jak tak to luzy na zawiasach masz
-
[ALL B5] Czy kupię takie lusterko ?
wiem że POLCAR ma na pewno w ofercie koszt coś koło 550zł ale to po świętach mogę sprawdzić
-
[B5 AHL] Nie działa klimatyzacja
skoro nic nie poleciało po naciśnięciu zaworu na przewodzie znaczy że nie masz czynnika w układzie chciałbym zaznaczyć że czynnik jest zarazem elementem smarującym sprężarkę co daje do myślenia co mogło się stać gdy czynnik uleciał