Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdeniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdeniu

  1. tak jak pisze wojtekce czujnik możesz mieć za mało wsunięty w zwrotnice lub za głęboko co może byc powodem błędnych odczytów
  2. domyślam się że przy wymianie łożyska które robiłeś zwróciłeś uwagę na czujnik ABSu że jest cały, nieuszkodzony jak tak to zrób jak pisze (rav)
  3. nie łap za słówka, dobrze wiesz że chodziło o blaszaną aluminiowa nie wgniotłaby się tylko popękała, uszczerbiła, rozpadła
  4. skąd masz ten nr :?: spisałeś ze starej :?:
  5. a normalnie jest plastikowa czy drewniana??? normalnie są aluminiowe dowcip Ci się nie udał , no chyba że to nie był dowcip
  6. i jak z ta fotka kolego :?: chętnie zobaczę bo nie widziałem jeszcze AFNa z metalową miską
  7. no i co dziewki tsunami nie było i nie będzie czyli spocik o 19
  8. jak będziesz grzeczny
  9. jak tam dziewczyny ze środą będzie ktoś :?:
  10. jak zdejmiesz osłonę na silniku to z prawej strony na głowicy będzie plastykowy czarny króciec wodny do którego dochodzą dwa przewody wodne oraz w którym jest czujnik temperatury cieczy. Jest to czujnik czteropinowy czyli dochodzą cztery przewody elektryczne. Sprawdź kostkę czy jest dobrze zapięta.
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czy_ktos_wymnienial_tuleje_belki_tyl_w_avancie-t28804.0.html;msg344858#msg344858
  12. najlepiej będzie jak wiedziesz gdzieś na kanał, zaciągniesz ręczny, będziesz próbował ruszać do tyłu a ktoś z kanału obejrzy co się dzieje pod autem, możliwe że któraś z poduszek jest zerwana
  13. na mój nos to co gada Ci ten mechanik to chyba chce Cie nieźle naciągnąć na kasiore jedyne zawieszenia skrzyni jak i silnika to poduszki ewentualnie łapy poduszek
  14. sama obudowa powinna pasować bez problemu w końcu każde lusterko jest składane, jedne ręcznie inne elektrycznie
  15. stary tylko laweta jak nie będzie płynu to zatrzesz silnik, inaczej mówiąc tłoki przyspawają Ci się do cylindrów
  16. przy silniku AVJ tarcza sprzęgła ma 228mm średnicy zaś wielowypust na wałku sprzęgłowym 23 zęby zaś w TT przy wielowypuście z 23 zębami tarcza ma średnicę 240mm, są też o średnicy 228mm ale wtedy mają 28 zębów na wielowypuście
  17. byc może nie odczułeś bo nie wielka różnica jest między 205 a 225 ale różnica jest na pewno na pewno większa różnica jest przy zmianie ze 195 na 235 praw fizyki nie da się oszukać
  18. wybacz Grzesiek234, nie miałem zamiaru Cie urazić, ale skoro sugerujesz że na naszych drogach można jeździć tylko 40km/h na takich kołach to sam dajesz świadectwo tego co potrafisz
  19. a czy nie opadły przypadkiem jak tak to luzy na zawiasach masz
  20. wiem że POLCAR ma na pewno w ofercie koszt coś koło 550zł ale to po świętach mogę sprawdzić
  21. skoro nic nie poleciało po naciśnięciu zaworu na przewodzie znaczy że nie masz czynnika w układzie chciałbym zaznaczyć że czynnik jest zarazem elementem smarującym sprężarkę co daje do myślenia co mogło się stać gdy czynnik uleciał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.