Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdeniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdeniu

  1. przyjedź posłuchamy jak pierdzi stara pupa i naprawimy
  2. sam ją tam kiedyś zasadziłem jak byłem mały :gwizdanie: i to jest właśnie największa kupa lepiej by było jakby była tam zasadzona niestety co roku jest jakieś spore drzewo wycinane aby postawić na święta na placu kto wyciął moją choinkę ..zaraz zbieram ekipe i śmigamy na bitwe ... YKK , PABLO śmigamy na wojne proponuje śmigaj do łóżeczka spać
  3. sam ją tam kiedyś zasadziłem jak byłem mały :gwizdanie: i to jest właśnie największa kupa lepiej by było jakby była tam zasadzona niestety co roku jest jakieś spore drzewo wycinane aby postawić na święta na placu
  4. były Dom Towarowy CENTRUM
  5. kino jest na stary rynku a na placu jest ratusz (fotki w poscie na gorze )
  6. tak a jak maił być, mokry , padało [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 22:52_________________________________________________ to przy millenium jest kamerka a to przy millenium są jakieś spotybo my to na placu zwycięstwa sie spocimy
  7. chyba jeszcze się ''pocą'' bo tu taka cisza chyba tak .... ale kolega Tomek napisał że wyjechał z placu zwycięstwa wyjechał bo nie miał wyjścia niewiasta zadzwoniła, podkulił ogon i ze skruchą nawiał :laghing2:
  8. przyjedź przyjedź , mam czapeczke dla Ciebie
  9. no i po spoceniu Panny i Pannowie wstępnie ustaliliśmy nową godzinę spotkań 19.00* w każdą ŚRODĘ *reklamacji po odejściu od kasy nie uwzględniamy no dziewczęta co jest, potwierdzać kto jutro będzie
  10. normalnie cały spocony
  11. no i po spoceniu Panny i Pannowie wstępnie ustaliliśmy nową godzinę spotkań 19.00* w każdą ŚRODĘ *reklamacji po odejściu od kasy nie uwzględniamy a tak poważnie to pisać, pisać i pisać, udzielać się i udzielać i jeszcze raz pisać no i jeszcze proponować i proponować pokazywać się że żyjecie
  12. no to przykra sprawa najważniejsze że nikomu nic się nie stało trzymaj się
  13. ojojoj co się stało
  14. no nieładnie dziewczęta, nie ładnie
  15. nie przewiduje swojej nie obecności
  16. hmmczy oby kolego nie pomyliły Ci się wątki tutaj raczej nikt nie bardzo wie o co Ci chodzi pozdro
  17. jedno co jest pewne , nie znajdziesz marki która będzie bezawaryjna posiedź na forach innych marek i wierz mi że włosy Ci zdębieją co do kosztów eksploatacji no to wybacz kolego to nie maluch nie bardzo wiem co chciałeś osiągnąć tym postem, co chcesz usłyszeć od ludzi nikt nie poklepie Cię po ramieniu a co do aut to pamiętaj stara zasadę "jak dbasz tak masz"
  18. ogólnie jak za duży będzie AQ to może byc nie doładowany ale w Tym przypadku 60Ah to aż trudno uwierzyć sprawdzałeś może ładowanie bo powinno bez problemu ładować taki AQ co do zużycia to jeżeli ma to wpływ to taki że nie będziesz w stanie tego zauważyć
  19. może pomogłoby odpowietrzenie
  20. niski poziom oleju czy tez wadliwe działanie wysprzęglika objawiałoby się przy każdym biegu najprawdopodobniej zbliża się czas ostateczny dla synchronizatora
  21. fachman w aftomatach nie jestem ale logicznie rzecz biorąc to ślizga się sprzęgiełko
  22. i co zrobiłeś
  23. spokojnie możesz dolać G 004 lub np. febi 06162 nie lej tylko przypadkiem czerwonego dextrona jak to wielu Fachowców radzi
  24. zdeniu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    osobiście uważam że najwięcej warte w tej aukcji jest zdjęcie ładnie obniżonej bo co mogą być warte sprężyny o których nic nie wiadomo poza tym że prawdopodobnie przeznaczone są do zawieszenia gwintowanego a jeżeli tak jest to do niczego się nie przydadzą bez gwintu dziękuję za uwagę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.