Treść opublikowana przez zdeniu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
normalnie szok kolejny tubylec chyrek ale chyba jesteś na wyjeździe czy się mylę przy piweczku, bardzo chętnie tylko trzeba by aby każdy z kierowca przyjechać najpierw myślę że na trzeźwo wystarczy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no jak miło kolejny głos miszczu_21 na początek myślę o jakimś spotkanku w jakimś gronie aby się poznać aby ustalić np. jakiś dzień do w miarę regularnych spocików jak będzie w miarę zgrana paczka będzie można pomyśleć o czymś o czym wspomniałeś czyli o ewentualnych szaleństwach (oczywiście w bezpiecznym miejscu) ludziska czekamy na Was odezwijcie się
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i milutko pierwszy odzew jest czekamy na kolejne osoby będzie
-
[B5 AAH] Nawiew nie działa
tu znajdziesz opis jak sie dostać do silnika nawiewu http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html co do objawów które opisujesz to trudno powiedzieć, możliwe że przyciera się silnik ale to niech wypowiedzą się Ci którzy mają jakieś doświadczenia w tej materii
-
[ALL B5] prawe lusterko nie grzeje
jak auto ma ogrzewane lusterka to oba jak któreś nie grzeje to albo masz spalona mate albo z jakiegoś powodu nie dochodzi napięcie czy masz wkład lusterka podgrzewany sprawdzić może po jego demontażu, zobaczysz na jego odwrocie mate grzewczą oraz dwie wsuwki na które wpina sie przewodu elektryczne
-
[ALL B5] olej
najbezpieczniej będzie jak sprawdzisz poziom oleju to rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
opierając się na Twoim prototypie wykonałem to samo tylko że z grubszego aluminium i jak na razie jestem zadowolony zadowolony bo nareszcie bagażnik jest zasłonięty i roleta sama sie nie zwija choć faktycznie troszkę ta końcówka zwisa :> moze jutro pstryknę fotkę
-
[ALL B5] prawe lusterko nie grzeje
wymontuj wkład lusterka i sprawdź czy na przewodach które są wpięte we wkład jest prąd (uprzednio włącz ogrzewanie tylnej szyby) wyciągnięcie wkładu ułatwi odkręcenie plastiku pod lusterkiem (chyba śrubokręt krzyżakowy)
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nie ukrywam ale ubawiłem się
-
[ALL B5] prawe lusterko nie grzeje
może mata sie spaliła sprawdź czy dochodzi napięcie do lusterka
-
[B5 AHU] Drążek kierowniczy - czy sam wymienię ?
nie żebym chciał się sprzeczać ale zrozumiałem dokładnie tak jak napisał a napisał więc to chyba ty źle przeczytałeś
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
i tu jest błędne myślenie nie czeka się aż cos zacznie się dziać wtedy juz może byc za późno
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
a dlaczego nie chcesz wymienić płynu na nowy ? nie żałuj dla autka a będzie dłużej służyło
-
[B5 AHU] Drążek kierowniczy - czy sam wymienię ?
tylko czy jest sens za 40 zł samemu się pierniczyć jeżeli ktoś ma możliwości w typu garaż, kanał, podnośnik, narzędzia to można się pobawić w przeciwnym razie nie warto tracić czasu, brudzić się skoro i tak za chwilę diagnosta ustawiający zbieżność będzie kręcił drążkiem
-
[B5 AFN] Pęknięte uchwyty do mocowania rolet
witaj w gronie
-
[B5 AHU] Drążek kierowniczy - czy sam wymienię ?
tylko warsztat po wymianie trzeba ustawić zbieżność a sam tego raczej nie zrobisz
-
[B5 ALL] Światła: mijania + postojówki (( wrzucamy fotki ))
postojowe (diody) postojowe (diody) + mijania (HID)
-
[B5] Prawa tarcza grzeje się i dochodzi wycie
rozumiem że tłoczek sie nie cofa patrząc na to co zrobiłeś stawiałbym w tej sytuacji na przewód hamulcowy wymień ten elastyczny/gumowy przy kole, czasem bywa tak że wewnątrz potrafi sie rozwarstwić i płyn nie może wrócić do układy co powoduje blokowanie w następstwie grzanie
-
nokia 6500 slider - co o niej sadzicie?
Panowie nie ma co się dziwić co nowszy model to juz mniej telefonu a więcej wodotrysków dla gadżeciazy super sprawa nic więcej 6310 przeznaczona była do dzwonienia ewentualnie smsowania , bateria potrafiła 2 tygodnie przy obeznych zabawkach bateria trzyma max 2-3 dni ale co się dziwić - kolorowe wyświetlacze, aparaty, mp3 i cała masa innych radości dla dzieciaków tak więc podstawowe założenie czy ktoś chce kupić zabawkę czy telefon (z tym drugim to już prawie nie wykonalne - np. obecna 6310 nie ma juz tej baterii co pierwsze modele z przed kilku lat)
-
[B6 ALT] Ściąga na koleinach, dołkach
- no tak nie do końca... - jeżdże na kółkach 225/40/18 i jakoś specjalnie mnie nie rzuca... - coś musi być nie tak... - sprawdz wahacze i amortyzatory - to że na równym Ciebie nie nosi po drodze o niczym nie świadczy - B6-tka nie waży tone - na równej nawierzchni ciężar załatwia sprawę... nie dam se głowy obciąć ale jak wyraźnie napisał kolega Przemo1979 jestem prawie pewien że nic się nie dzieje poza rozmiarem kół a najprościej będzie jak założy jakieś wąskie i sie przejedzie co nie co wiem o jeździe po koleinach jak wyrywa kierownice z rąk , sam latam na 235/35/19
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
ale zanim zaczynasz hamować musisz wcisnąć pedał hamulca i w tym momencie często w wielu autach słychać stukniecie/puknięcie ale jak już pisałem trudno wróżyć z fusów
-
[ALL B5] Elektryczne lusterka - grzeja od razu po przekręceniu stacyjki
no to przy okazji czegoś sie dowiedziałem nie ukrywam ale dość egzotycznym zjawiskiem jest owe grzanie po zapłonie Pan dżindżinier chyba nie był zbyt genialny
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
jak juz wcześniej było pisane i tak wymień płyn/przepłucz układ na pewno nie zaszkodzi
-
[B6 ALT] Ściąga na koleinach, dołkach
odpowiedź podałeś sam pisząc wymiary kółek/opon teraz masz sporo szerszą i o niższym profilu oponę
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
trudno wróżyć z fusów ale może np. luźne klocki hamulcowe w zacisku