Treść opublikowana przez zdeniu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
czy ktoś ze Słupska i okolic może tu zagląda może ktoś się odezwie
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dodam do tej debaty coś od siebie w lipcu minęły trzy latka jak nie palę z czego jestem dumny paliłem naprawdę długo bo od młodych lat i było ciężko ale dałem rade nie ważne czy to służy czy szkodzi zdrowiu, ważne czy dobrze sami się z tym czujemy mnie wqrw.ał wyziew z ust jak z popielniczki, uwędzone palce nie wspominając o ciuchach - masakra tak więc każdy kto żuci może sobie powiedzieć że dorósł do tego osobiście jestem przeciwnikiem palaczy
-
[B5 AVG] rozrząd
podczas wymiany rozrządu warto pomyśleć o pozostałych paskach i napinaczach w koncu to jedna robota tu masz spis http://www.a4-klub.pl/smf/rozrzad_elementy_do_wymiany_rozrzadu_i_osprzetu-t11892.0.html;msg145352#msg145352
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
znawcą nie jestem ale 10W to półsyntetyk pełny to 0W i 5W
-
[B5 AJM] Prośba do osób posiadających Avanta po II lifcie (tj. od 1999r.)
nie wiem czy jeszcze potrzebne 1) 1297 mm 2) 1097 mm 3) niestety przez swoje koła za wiele nie widzę
-
[B5 ADR] mocowania wydechu
i wszystko jest tak jak ma być pierwszy wieszak znajduje się na środkowym tłumiku drugi i trzeci wieszak na końcowym tłumiku
-
[B5 APT] problem z A4 ze światłami
samemu lepiej nie bierz się za to jeżeli nigdy nie wymieniałeś tego koszt to 20-50zł za zamiennik (niestety te najtańsze jakością nie grzeszą)
-
[B5 AKN] Regulacja świateł...
na każdej stacji diagnostycznej Ci ustawią za 10-15 zł a czasem gratis lub za
-
[B6 AVF] boczne zużycie opon
sprawdź geometrie i będziesz miał odpowiedź
-
[B6 AVF] boczne zużycie opon
jest oznaką złej geometrii
-
[B5 ACK] Czy skrzynia od 2,8 ALG podejdzie do 2,8 ACK
najprościej to niech sprzedający odczyta oznaczenia skrzyni i Ty zrób to samo , będziesz wiedział czy jest dokładnie o tym samym symbolu może jakieś luzy w układzie napędowym tzn. spr. np. poduszki
-
[B5 AEB] Dlaczego czuć nierównosci na kierownicy??
rozumiem że chodzi o nierówności nawierzchni po której jedzie :?: może bardzo niski profil opony, duże ciśnienie w kołach, sportowe zawieszenie robią swoje
-
[B6] Panowie, które 19''?
wiem coś o tym też smigam na 19 BBS sporo więcej i są igła dlatego jestem za ori
-
[B6] Panowie, które 19''?
osobiście widzi mi się bardziej opcja 1 czyli niejaki Tomason jednak ważniejsza jest jakość biorąc pod uwagę nasze drogi dość szybko mogą się pogiąć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe dzięki za życzenia a no powiozłem się deczko
-
[ALL B5] Skrzynia biegow - pytanie
sama skrzynia będzie pasowała musisz zwrócić tylko uwagę na średnicę flanszy do których masz przykręcone wewnętrzne przeguby choć z tego co pamiętam to w 1,6 i w 1,8 chyba sa tej samej średnicy , w 1,8T będzie już chyba większa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nieśmiało chciałbym powitać stare jak i nowe towarzystwo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich starą ekipę ponownie nową po raz pierwszy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
trzymam Cię za słowo 29.03.2008 dlaczego taki odległy termin, nie pytaj, ale osoby które się zadeklarowały (4szt.) chyba demokratycznie stwierdziły, że tak ma być. Przynajmniej każdy będzie mógł się dostosować.... i opowiecie nam wrażenia z Wisły. no i nie wiedzę problemu no ma sie rozumieć już zacznę zbierać na paróweczki i musztardę
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
myślę że to musisz ustalać z chłopakami z 3 miasta , w końcu są bliziutko
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
trzymam Cię za słowo
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
piszecie jak żałosne panny niby co ja mam zorganizować to Wy się zorganizujecie i dajcie znać kiedy Wam to się uda uczynić a ja bez problemu będę gotowy juz dobry rok obiecujecie zawitać i tylko na obietnicach sie kończy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no niestety jak widzisz nie wiele a właściwie nikt sie nie odzywa
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a no można by tylko kto przyjedzie przydałoby się większe grono a z tym to juz problem
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja nie wiedzę problemu bardzo chętnie