Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może właśnie nie wie jaką "dużą" mu się uda znaleźć i sprawdza czy nie będzie przycierał spodem... max koszulka na zlot to XXL jakby sie Adas pytał :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w dowodzie rejestracyjnym masz dopuszczalny nacisk na os jak jest jak nie ma w instrukcji znalazlem a masz dowod ktory ma 3 strony? to zobacz w srodku pod rokiem produkcji co masz napisane dopuszczalny nacisk na os wyrazony w kN 10,54 kN a potrzebne w kg jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w dowodzie rejestracyjnym masz dopuszczalny nacisk na os jak jest jak nie ma w instrukcji znalazlem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja zrobie male OT i spytam o cos innego niz sa rozmowy gdzie moge wyczytac nacisk w kg na przednia os w moim aucie ?- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na 5 minut chyba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o.. Piechol na klubowicza [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 14:00_________________________________________________ Bartek gratulacje różu :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem, mi tez bo sie tez mocno napalilem na tego basica, ale bardziej smutno mi bedzie jak wydam tyle kasy na to- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak apropo, chyba zmienilem zdanie :gwizdanie: mialem duza ochote na basica, ale szkoda mi kaski- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez juz ide, dobranoc chopoki- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie dla Mnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiesz co Vario.. takie wyznania na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale Mnie juz spanie bierze za duzo glupot na ekranie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My tu gadu gadu a Ja sobie laseczki szukam na zlot na naszej klasie :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie ciemno co- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
Co zostało jak pytałem czy jeszcze masz to mówiłeś że tylko pusty karton bo Wy o wyborowa pytaliscie, a Ja Finlandii mialem od groma :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jasne że tak - ale pamiętaj - musi być s-line z czarnym sufitem moge Ci zaoferować czarną kominiarke do kasku chyba szpitalne foliowki :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nic, a co- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak czy siak, dziekuje za niedobre checi- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
trzeba by o tym pomyśleć tym bardziej że w ośrodku jedzenie będzie dopiero na obiadokolacji, więc lepiej coś zjeść wczesniej trzeba buleczki tez wziasc na droge :naughty: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00