Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. paciemu? bez konkretnego powodu, Cuber mi napisal miedzy innymi "Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum.", moze juz kiedys bylo cos podobnego.. cholera wie jak cholera wie, to ok a Vario Ci nie doradzi? Vario to by mi wlozyl street dampera a ja chcialbym same sprezynki, pytalem w deinie i w eibachu to nie maja dla mojej B7 sprezyn [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 13:54_________________________________________________
  2. paciemu? bez konkretnego powodu, Cuber mi napisal miedzy innymi "Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum.", moze juz kiedys bylo cos podobnego.. cholera wie
  3. kurcze usuneli moj watek o sprezynach
  4. polo tez mi sie podoba, swojego czasu chcialem sprzedac moje B7 i kupic polo i to mowie powaznie, bo doszlo do Mnie tamtego czasu dopiero ile ja na auto wydalem :polew: :polew:
  5. pomozcie.. :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jakie_sprezyny-t82357.0.html :mysli:
  6. miski pomozcie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jakie_sprezyny-t82357.0.html :mysli:
  7. trzy bobry
  8. czujesz sie silny Madasek w tej dyscyplinie ?
  9. tej Panowie a jaka sensacja dzisiaj u Mnie na shellu byla :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________po tej duzej ulewie co byla, jakos woda sie dostala do zbiornikow z dieslem, pare aut wtedy zatankowalo i stanely do 200m od stacji, zamkneli shella, przyjechala straz pozarna, policja :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 00:38_________________________________________________na nieszczescie moj bus tez sie zalapal na to.. ale maja oddawac kase za naprawy..
  10. kurcze watpie czy jutro bym dojechal.. ledwo widze teraz na oczy :gwizdanie: :naughty: :decayed: :naughty:
  11. czesc miski co jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:49_________________________________________________IVE
  12. no czeeeesc
  13. moze pokaz te felgi to ocenimy na forum czy warto zostawic :decayed:
  14. czesc Mlodzik
  15. czesc Pawelku, kope lat :gwizdanie: no troche znowu mnie niebyło a gdzie byles jak Cie nie bylo
  16. czesc Pawelku, kope lat :gwizdanie:
  17. a nic a co
  18. zgadzam sie z Cuberkiem, tez Mi sie podobaja tylko z chromowana ramka
  19. w tej cenie kupisz juz jakies ladne 17 i minimum 17 musza byc w B7 zeby jakos wygladala, nie inaczej
  20. adas jestes szybki jak błyskawica :gwizdanie: blyskawica sie mnie lęka
  21. zwykla ropka na szmateczke i schodzi
  22. czesc Bartek
  23. fajne cytowanie Pany
  24. [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:15_________________________________________________czesc Piotrek [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:15_________________________________________________ moj brachol kiedys mial lapka hp pavilion, padla mu plyta glowna, i nikt tego nie mogl zrobic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.