Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
paciemu? bez konkretnego powodu, Cuber mi napisal miedzy innymi "Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum.", moze juz kiedys bylo cos podobnego.. cholera wie jak cholera wie, to ok a Vario Ci nie doradzi? Vario to by mi wlozyl street dampera a ja chcialbym same sprezynki, pytalem w deinie i w eibachu to nie maja dla mojej B7 sprezyn [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 13:54_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
paciemu? bez konkretnego powodu, Cuber mi napisal miedzy innymi "Prosimy o stosowanie się do Regulaminu Forum.", moze juz kiedys bylo cos podobnego.. cholera wie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze usuneli moj watek o sprezynach
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
polo tez mi sie podoba, swojego czasu chcialem sprzedac moje B7 i kupic polo i to mowie powaznie, bo doszlo do Mnie tamtego czasu dopiero ile ja na auto wydalem :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pomozcie.. :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jakie_sprezyny-t82357.0.html :mysli:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miski pomozcie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_jakie_sprezyny-t82357.0.html :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzy bobry
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
czujesz sie silny Madasek w tej dyscyplinie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tej Panowie a jaka sensacja dzisiaj u Mnie na shellu byla :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 00:37_________________________________________________po tej duzej ulewie co byla, jakos woda sie dostala do zbiornikow z dieslem, pare aut wtedy zatankowalo i stanely do 200m od stacji, zamkneli shella, przyjechala straz pozarna, policja :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 00:38_________________________________________________na nieszczescie moj bus tez sie zalapal na to.. ale maja oddawac kase za naprawy..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze watpie czy jutro bym dojechal.. ledwo widze teraz na oczy :gwizdanie: :naughty: :decayed: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc miski co jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:49_________________________________________________IVE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czeeeesc
-
[B6 AWX] Alufelgi 17"
moze pokaz te felgi to ocenimy na forum czy warto zostawic :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Mlodzik- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Pawelku, kope lat :gwizdanie: no troche znowu mnie niebyło a gdzie byles jak Cie nie bylo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Pawelku, kope lat :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nic a co- [ALL B7] Rodzaje atrap
zgadzam sie z Cuberkiem, tez Mi sie podobaja tylko z chromowana ramka- [B7 BKE] Czy warto kupić ?
w tej cenie kupisz juz jakies ladne 17 i minimum 17 musza byc w B7 zeby jakos wygladala, nie inaczej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
adas jestes szybki jak błyskawica :gwizdanie: blyskawica sie mnie lęka- [ALL B6] Asfaltowe plamy
zwykla ropka na szmateczke i schodzi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Bartek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajne cytowanie Pany- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:15_________________________________________________czesc Piotrek [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:15_________________________________________________ moj brachol kiedys mial lapka hp pavilion, padla mu plyta glowna, i nikt tego nie mogl zrobic - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00