Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no Pany.. 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale szybkich w czym ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepszy strzeszynek :gwizdanie: ale że co spoty tam mają być moze nie ze spoty ale spotkac sie tam mozna raz kiedys...plaza, laski w bikini, grill, sloneczko :kox: podaj adres lepiej, zebym mogl z nawigacja trafic wpisz strzeszynek [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________zreszta spotkamy sie pewnie gdzies indziej i razem pojedziemy jak juz :gwizdanie: ale miasto czy ulica centrum miasta :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepszy strzeszynek :gwizdanie: ale że co spoty tam mają być moze nie ze spoty ale spotkac sie tam mozna raz kiedys...plaza, laski w bikini, grill, sloneczko :kox: podaj adres lepiej, zebym mogl z nawigacja trafic wpisz strzeszynek [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:29_________________________________________________zreszta spotkamy sie pewnie gdzies indziej i razem pojedziemy jak juz :gwizdanie: ale miasto czy ulica
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepszy strzeszynek :gwizdanie: ale że co spoty tam mają być moze nie ze spoty ale spotkac sie tam mozna raz kiedys...plaza, laski w bikini, grill, sloneczko :kox: podaj adres lepiej, zebym mogl z nawigacja trafic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pozdrow go [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:19_________________________________________________nike otworzylem..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co się dzieję Adaś chyba nic jaka deprecha Cie dzisiaj dopadla czy co? taka troche, wybacz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma sie nad czym zastanawiac... św Jerzy, grill, piwko i kazdy taxi przyjezdza :gwizdanie: a kto mi zafunduje taxi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co się dzieję Adaś chyba nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie przesadzj... otworz piwko i pisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
procek mam dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez ide spac bo nie jestem juz dzis do zycia.. do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos slaby jestem dzies
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Adaś i reszta :hi: :hi: a ten znowu swoje piramidy... czy Twoi przodkowie to czasem nie faraoni? a ktoz to wie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Adaś i reszta :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja bede z Wami myslami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktos pisal o kartach graficznych, Ja bym sie zamienil, mam bardzo mocna karte, a chce troche gorsza a bardziej cicha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzien dobry :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto zniknal ? :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 00:53_________________________________________________Ja ide spac bo sie chyba nie wyspie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powaga, zielone koce, marki Żubr :polew: :polew: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 00:22_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 00:23_________________________________________________ej no ? gdzie sa wszyscy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktore mleczko ? :decayed: 4 :gwizdanie: moje tez 4 ale mam jeszcze polowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktore mleczko ? :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to samo chcialem poprawic po mnie nie trzeba poprawiac :gwizdanie: ale nie po Tobie, tylko to samo co Ty :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to samo chcialem poprawic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taa chyba w rowerze chodzi mi o to czy stracil te felgi ode Mnie czy zimowe mialem zmieniac w poniedzialek... na razie lezakuja z felgami u oponiarza... [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:47_________________________________________________ dobranoc Kamila, NIkus teraz możesz... ale koce jestes w plecy zartuje oczywiscie :gwizdanie: a tak przy okazji, to mam na sprzedaz pare kocow, po 10 zl :decayed: