Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. batutę .. znaczy pałeczkę oddaje ... dobranoc Ty sie zegnasz czy droczysz? bo nie wiem czy Ci "czesc" napisac czy "spadaj" :polew:
  2. taa chyba w rowerze chodzi mi o to czy stracil te felgi ode Mnie czy zimowe
  3. Musashi a tak sie teraz zastanawiam, na letnie juz zmieniles ?
  4. Adas, jestes ten z prawej? hehe ten z lewej, ten co sie dobrze trzyma :naughty:
  5. do jutra 3maj sie Kamila dobrej nocki a ty co Kamile wyganiasz? nie wyganiam... napisala "do jutra" to pozegnalem... komus to napisala
  6. ja o 4:40 wstaje musisz kurom sypnac ziarna? :polew: przenosnia nawet pasuje :polew: :polew:
  7. ja o 4:40 wstaje
  8. witaj szefie przeciez Ciebie zawsze ktos przygarnie bardzo dziekuje za oferty tylko w taka trase, nie jechac swoim, to polowa radochy odpada... pozwole polowe drogi prowadzic
  9. niestety, nie mam czym jechac [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________hej osetti jak nie masz czym wpadam po Ciebie i jedziemy jak cos
  10. czesc Asiu dawno Cie u nas nie bylo... :gwizdanie: a Ja Asi nie znam, co Mnie ominelo ? w Bukowinie nie bylas ?
  11. a cholerka Ty zona wentylka jestes nie rozpoznalem :gwizdanie:
  12. siema, kobieta czy facet ?
  13. mleczko :mysli: może piwko piwko piwko
  14. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  15. samym softem i wciaz Mnie boli ze nie wzialem quattro :gwizdanie: czasami sie troche slizgnie na drodze, ale jestem zadowolony,
  16. :decayed: siema Ive :naughty:
  17. że niby my? [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 15:21_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :> ej ! Pani cwaniak :decayed:
  18. ucieszy sie
  19. moja kolej wykresik:
  20. że niby my? [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 15:21_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  21. :hi: :hi: :hi: :hi:
  22. a jakie masz opony? tzn szer, profil? 235/40[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 01:49_________________________________________________to ja tez ide spac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.