Treść opublikowana przez Adas
-
[ALL B5] Które z tych dwóch 16'' na srebrne A4 B5 Avant
zdecydowanie drugie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to trzeba rozprezyc, zeby nie zalegalo :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sobie w poznaniu kupię bo nie chce Cie fatygować,a sam jeszcze nie wiem co wezmą :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:06_________________________________________________ podpuszczasz jak młodzik :polew: jak fatygowac, ja to robie z najwieksza przyjemnoscia [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:07_________________________________________________Maciek pisz w kazdej chwili jakbys sie namyslil, ceny ekstra dla Was :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie rozumie [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:04_________________________________________________ktos jeszcze chetny na jakas wodke ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba było AVANTA kupić nie nie, nigdy :naughty: dla mnie tylko sedany istnieja :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:01_________________________________________________kazdy kocha swoje :kox: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike ale u Mnie zamowienia to tylko z wodka, bo jakbym mial piwo wiezc, to bym musial chyba busa wziasc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zabieram, a co dalej z nim bedzie to zobaczymy na miejscu :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dam Ci po 40/szt ok to popytaj tez czy ktos by chcial jeszcze sie zgadamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1 szt to sie dowiedz o cene za 2x0,7 finki... ale zwyklej hmm 39,5 za sztuka pasuje ? jasne chyba na 0 jade no coz, promocja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1 szt to sie dowiedz o cene za 2x0,7 finki... ale zwyklej hmm 39,5 za sztuka pasuje ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike ale im wiecej tym lepiej zyje dzieki alkoholowi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale olewka [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:34_________________________________________________ 1 szt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak ? ubijemy interesu ? :kox:
-
[ALL] Jakie felgi
kolego 16 to na zime :gwizdanie: na lato to 17 musi byc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 jakby sie paru znalazlo to moglbym zalatwic jakis upuscik na alkohole.. ja ide do makro chyba... postaram sie taniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sprawdz i mi daj znac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 jakby sie paru znalazlo to moglbym zalatwic jakis upuscik na alkohole..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany a co dokladnie tam pijemy ?
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
pamietajcie ze ja go rezerwowalem 100 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ostatnio widzialem ich jednego passata na EL jak mnie wyprzedzal na A2 na szczescie ja jechalem wolno i za chwile widzialem jak stal na poboczu z jakims poszkodowanym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a powiedz mi.. skad moge wiedziec jaki dla mojego autka olej lac ? no np tego MOTULA ale ktorego ;p- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajnie tam macie tak na miejscu siebie wszyscy szkoda że nie mieszkasz koło nas niby tak, ale zawsze tez musi byc ktos nie z bliska ciekawiej [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:09_________________________________________________ale co na miejscu to na miejscu.. a tak to zanudzam co wieczor w domu :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:10_________________________________________________madas a jaki olej lejesz do silniczka ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:12_________________________________________________zaraz mi tu wyjdzie monolog na cala strone- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fajnie tam macie tak na miejscu siebie wszyscy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi sie troche przysypia :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:01_________________________________________________ gości mam ....jak coś to wlatuj na Liban do mnie' kogo tam masz ? - III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy