Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak tamci sie tak bardzo lepiej lubia to nic nie mowisz :banan1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale On mial na mysli prawdziwa wode taka z kranu, albo mineralna, a Ja taka inna, to chcialem zaznaczyc :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba wódke z cytrynka :kox: [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:48_________________________________________________dobra to ja juz ide sobie cos chlapnac nie pozwalacie odejsc ciao
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kupuj A4 w 2 tygodnie i wpadaj na bukowine :decayed: [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:47_________________________________________________i jaka wode z cytrynka :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Poznaniu tak ? ;p troszke dalej, ale przy nastepnym przegladzie pomysle u Ignaszaka bralem moja kochana wiec jakos tak juz zostalo moglbys sie dowiedziec jaki koszt przegladu przy 60 tys km przejechanych po rabacie ? ) bylbym wdzieczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do różu to masz daleko :gwizdanie: to tez lapie sie czego sie da :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:36_________________________________________________ powiedz tylko kiedy :naughty: są dwie opcje czwartek lub piatek, mi wszystko jedno, każdy z tych dni jest dobry żeby się nawalic rezerwacja jest na piątek na 18.00 2h niestety później jest juz wszystko zrezerwowane,chyba,że mam zmienić na czwartek? piatek jest no no, Ja do Poznania mam 130 a do Kalisza 40, a nie powiedzieli o Kaliszu lobuzy jedne :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fantastic pozycz kilka postow, bede mial blizej do różu :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zazdrosny noooo.. tez bym :banan1: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakies piwko albo dwa a moze trzy dzisiaj musze delikatnie z piciem bo jutro do Ignaszaka jade na maly serwisik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z tego co mi wiadomo nie prędko ostatnio bardzo sie lubią z Musashim to Musashi tez pojechal do Kalisza ? i mi nie powiedzieli warioty :gwizdanie:
-
[ALL B5] Kupiłem felgi... chyba od RS4
schodz z tej wieży :kox: :polew: pokazuj nabytek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:10_________________________________________________Azunia na bukowine sie wybierasz ? :gwizdanie: pomyśl, poszukaj jasne że tak[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:22_________________________________________________cześć Tetis a co tak cicho tytaj? weźcie cosik skrobnijcie :gwizdanie: bo madas jest w Kaliszu na spocie :gwizdanie: ide gdzies cos lyknac sobie baju
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:13_________________________________________________ciekawe o ktorej wroci spamerem madasek :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 20:10_________________________________________________Azunia na bukowine sie wybierasz ? :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
B7 na felach 18 i seryjnym zawieszeniu tez wyglada smiesznie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry
-
Dobrzy chiptunerzy
moze to juz bylo omawiane, ale mam pytanko, przykladowo jakas firma by mi wgrala jakiegos wiruska, okres gwarancji juz mam skonczony w ASO, to czy jak mi cos siadze w aucie np turbina lub cos innego to czy mi to naprawia w ASO ? oczywiscie placone money :gwizdanie: ?
-
[ALL] Jakie felgi
Alu-felgi do A4 - jakie ? http://www.allegro.pl/item562344892_felgi_audi_a4_ori_7_5jx17_5x112_z_oponami_dunlop.html takie ;> p.s. ok to juz ostatni raz :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
hahaha a pozniej skad tyle pilek na stole :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc :hi:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
dobra Pany, ide spac, do juterka :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez Ja tez- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a ty co się go czepiasz, chcesz wyjśc na dwór??? wyjsc na dwor i napic sie piwa - III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy