Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nie żyję :gwizdanie:
  2. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no Ja jutro na myjeczkę jadę, komplecik musi być
  3. a co tam ilość, dobra ekipa przecież będzie
  4. tłumy, nie tłumy, zajebka będzie i tak
  5. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jeszcze nic nie spakowałem, jutro myślę, że dam radę
  6. stara gwardia nie śpi
  7. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mi ma kumpel jutro pożyczyć CB jaki kanał przyjmujecie ?
  8. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kto prowadzi ?
  9. dziewice :?: a nie ? [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:02_________________________________________________ Ja to piwko i spać :decayed:
  10. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to o której będziecie w Turku ? komu napisać na pw ulice, żebyście podjechali ?
  11. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jeżeli już to jakaś gorzałeczka :gwizdanie: na słońcu, na środku jeziora, piwko wchodzi jak cholerka wypróbowane ale jak kto woli, może być coś mocniejszego [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:27_________________________________________________ :good: jeśli będą i będzie chwilka czasu myślę, że czasu będzie dużo
  12. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja bym preferował rowerek wodny :naughty:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________+ zimne piwka, piszecie się ?
  13. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    plumkanie = kąpanie ?
  14. Pb98 na stacji PKS Turek - 5,30
  15. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przez Turek byłoby git
  16. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ode Mnie Samociążek jest około 170 km, jedziecie w 3 auta ? czy ktoś jeszcze ?
  17. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to super :naughty: o której planujecie wyjechać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.