Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 AFN] moja żabka
prościej ci już tego nie wytłumaczę [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:23_________________________________________________rzeczywiście kolor ładny opisz co robiłeś przy aucie
-
[B5 AFN] moja żabka
na dole i na górze strony masz czarne przyciski w pasku, klikasz 'ODPOWIEDZ" i odpala ci się rozbudowany edytor, nad polem tekstowym masz przycisk "dodaj zdjęcie" czekam na twoją żabkę, pamiętaj że te zdjęcie nie mogą być zbyt rozbierane, od tego są inne działy :decayed:
-
[B5 AFN] moja żabka
na pewno jest ładna, tylko gdzie ona jest??
-
moja A4 2.5 bfc sport auto cabrio blue
mało zdjęć napisz co masz w środku, jakiś filmik ze składania dachu
-
Mój diabeł A4 b6 1.9tdi 185km ABT tuning
brewki i grill akurat na tym aucie mi się podobają
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
reflektuje ktoś na smycz klubową?? ja już zamówiłem, przy większej ilości przesyłka wyszła by groszowo, więc: http://www.a4-klub.pl/smf/smycz/odp_smycze_iii_tura_lista_chetnych-t133473.0.html;new#new
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
najlepiej jakbyś zapodał VIN wtedy może coś bym poradził
-
[B5 AAH] Co to za zbiornik
poprostu daj większe zdjęcie bo na tym h.... widać!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba mam taki w domu, jutro ci napisze teraz już spać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szukasz do diesla??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale urwał!! ładnie to się musi odpychać barcus, ty sesję pod kasztanami miałeś razem z wrclaguną??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zdjęcie trzeba było cyknąć, bo jak sobie przypomnę jak to ostatnio wyglądało to nie wierzę :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to jest kreska którą oddzielamy to co było, po tej kresce do akcji wkroczy mod z koszem kropków i rozda chętnym :decayed: _________________________________________________ tacin, jest cień szansy żebyś wpadł na spota tym modzonym audi??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
też myślę, że powinniśmy pozostać przy tej formule forum:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
30 maja mam się uzbroić na spota?? :decayed: :polew:
-
[B5 AJM] AJM + turbo AWX + kat out po wizycie u Witka
ale Nm mniej
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
przecież ty nie masz quattro już fala powodziowa nad pomorze dotarła??
-
[ALL] Prośba do kolegów z ETKĄ lub czymś podobnym VW Touareg.
rocznik 2007
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
o kórva, na tej fotce to ja widzę 600 tys km żartuje w książce powinien być ten kod koloru, albo możesz mi wysłać VIN na priva to sobie sprawdzę[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 20:41_________________________________________________wypas nie jest powalający, ale jest klima wrzuć jeszcze trochę niemodzonych fotek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wisłok, Białobrzegi k. Łańcuta http://picasaweb.google.pl/104118080390880986854/20100519?authkey=Gv1sRgCO2WuKXehbzRgAE#
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
ładne auto chyba zapoluje na taką w kombi
-
[B5 AFN] Połączenia elektryczne
wentylator tam jest podłączony (w B4 jest tak samo)
-
[ALL B6] Praca sprężarki.
a jak stoisz na jałowym to obrotomierz nie opadnie delikatnie??
-
[B5 AJM] A4 Avant 1.9 TDI, czarny grill str. 6
podaj kod koloru nadwozia jak możesz, skóra straszna
-
[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
pięknie zachowana