Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. prościej ci już tego nie wytłumaczę [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:23_________________________________________________rzeczywiście kolor ładny opisz co robiłeś przy aucie
  2. na dole i na górze strony masz czarne przyciski w pasku, klikasz 'ODPOWIEDZ" i odpala ci się rozbudowany edytor, nad polem tekstowym masz przycisk "dodaj zdjęcie" czekam na twoją żabkę, pamiętaj że te zdjęcie nie mogą być zbyt rozbierane, od tego są inne działy :decayed:
  3. na pewno jest ładna, tylko gdzie ona jest??
  4. mało zdjęć napisz co masz w środku, jakiś filmik ze składania dachu
  5. brewki i grill akurat na tym aucie mi się podobają
  6. reflektuje ktoś na smycz klubową?? ja już zamówiłem, przy większej ilości przesyłka wyszła by groszowo, więc: http://www.a4-klub.pl/smf/smycz/odp_smycze_iii_tura_lista_chetnych-t133473.0.html;new#new
  7. najlepiej jakbyś zapodał VIN wtedy może coś bym poradził
  8. poprostu daj większe zdjęcie bo na tym h.... widać!!
  9. chyba mam taki w domu, jutro ci napisze teraz już spać
  10. ale urwał!! ładnie to się musi odpychać barcus, ty sesję pod kasztanami miałeś razem z wrclaguną??
  11. zdjęcie trzeba było cyknąć, bo jak sobie przypomnę jak to ostatnio wyglądało to nie wierzę :>
  12. to jest kreska którą oddzielamy to co było, po tej kresce do akcji wkroczy mod z koszem kropków i rozda chętnym :decayed: _________________________________________________ tacin, jest cień szansy żebyś wpadł na spota tym modzonym audi??
  13. też myślę, że powinniśmy pozostać przy tej formule forum:
  14. 30 maja mam się uzbroić na spota?? :decayed: :polew:
  15. przecież ty nie masz quattro już fala powodziowa nad pomorze dotarła??
  16. o kórva, na tej fotce to ja widzę 600 tys km żartuje w książce powinien być ten kod koloru, albo możesz mi wysłać VIN na priva to sobie sprawdzę[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 20:41_________________________________________________wypas nie jest powalający, ale jest klima wrzuć jeszcze trochę niemodzonych fotek
  17. Wisłok, Białobrzegi k. Łańcuta http://picasaweb.google.pl/104118080390880986854/20100519?authkey=Gv1sRgCO2WuKXehbzRgAE#
  18. ładne auto chyba zapoluje na taką w kombi
  19. wentylator tam jest podłączony (w B4 jest tak samo)
  20. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a jak stoisz na jałowym to obrotomierz nie opadnie delikatnie??
  21. podaj kod koloru nadwozia jak możesz, skóra straszna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.