Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Robert bardzo tajemniczo wygląda, szykuje coś specjalnego??? :mysli: http://www.formula1.com/gallery/race/2010/831/general/thursday.html
  2. delikatne ciśnienie nie zaszkodzi, takie z myjki może być za silne, chyba że można regulować Nie wiem jak to planujesz zrobić, ale możesz też przeczyścić między chłodnicami daj znać jak ci poszło
  3. najlepiej takim wężem ogrodowym
  4. hmm, wiesz aju, w sumie w książce obsługi do audi jest napisane żeby bez względu na warunki atmosferyczne klimę ustawiać na 22*C i AUTO i że w domyśle niby to są optymalne warunki pracy klimy
  5. u mnie jest odwrotnie, jak sucho to piszczy, jak mokro to elegancko miękko chodzi, trzeba czymś przesmarować
  6. możliwe, że podejdzie. Do mocowania dostaniesz się przez lampkę w bagażniku
  7. I powrót na lawecie bez prawka murowany możemy się jakoś zorganizować w kilka osób jednym autem, tylko przydałaby się jakaś szybka esa :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:
  8. czujne oko z pomorza :> pozdr
  9. chyba najlepszym rozwiązaniem będzie emulator np: http://allegro.pl/listing.php/search?string=emulator+zmieniarki&from_showcat=1&category=709&from_showcat=1&order=bd&change_view=1 poszukaj na forum, kilka stron zostało napisanych na jego temat pozdr
  10. trzeba regulować ciśnienia otwarcia
  11. jeżeli to woda, to wszystko OK. Jeśli jakiś olej lub coś podobnego to jakaś awaria, niekoniecznie z klimy
  12. mech15 odpowiedział(a) na krs 83 temat w Audi A4/S4 B6
    popraw nazwę tematu, dopisz tam cabrio czy coś w tym stylu. Na forum jest kilku maniaków cabrio i za cholere tu nie trafią. A auto fajne. Tak jak mówią koledzy, lepszy opis auta, więcej zdjęć
  13. ta jedna literka robi ogromną różnicę kieruj się tymi wytycznymi: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t123495.0.html;highlight=swap+11 pozdr
  14. Chyba źle zrozumiałem, ta z aukcji ma być pompą 11??
  15. Rozbórz, nigdy wcześniej nie słyszałem
  16. ładnie, co daje pas przedni od BRD??
  17. Dibo, ty z Brzozowa jesteś??
  18. galerie ma fajną
  19. może czułość członków :decayed:
  20. prezes coś nie na bieżąco :decayed:
  21. slaweq popatrz 4 posty wyżej, #9424 to właściciel furmanki pisał :decayed: [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 15:22_________________________________________________ Ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.