Treść opublikowana przez mech15
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert bardzo tajemniczo wygląda, szykuje coś specjalnego??? :mysli: http://www.formula1.com/gallery/race/2010/831/general/thursday.html
-
[ALL] Mycie (czyszczenie) chłodnicy klimatyzacji
delikatne ciśnienie nie zaszkodzi, takie z myjki może być za silne, chyba że można regulować Nie wiem jak to planujesz zrobić, ale możesz też przeczyścić między chłodnicami daj znać jak ci poszło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: dobry dobry
-
[ALL] Mycie (czyszczenie) chłodnicy klimatyzacji
najlepiej takim wężem ogrodowym
-
[ALL B5] Mało wydajna klima
hmm, wiesz aju, w sumie w książce obsługi do audi jest napisane żeby bez względu na warunki atmosferyczne klimę ustawiać na 22*C i AUTO i że w domyśle niby to są optymalne warunki pracy klimy
-
[ALL] Piszcząca szyba
u mnie jest odwrotnie, jak sucho to piszczy, jak mokro to elegancko miękko chodzi, trzeba czymś przesmarować
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
lapek, wkładasz 230??
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
możliwe, że podejdzie. Do mocowania dostaniesz się przez lampkę w bagażniku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I powrót na lawecie bez prawka murowany możemy się jakoś zorganizować w kilka osób jednym autem, tylko przydałaby się jakaś szybka esa :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: dobry panowie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czujne oko z pomorza :> pozdr
-
[ALL] Jaki najprostrzy sposób na mp3 w concercie II
chyba najlepszym rozwiązaniem będzie emulator np: http://allegro.pl/listing.php/search?string=emulator+zmieniarki&from_showcat=1&category=709&from_showcat=1&order=bd&change_view=1 poszukaj na forum, kilka stron zostało napisanych na jego temat pozdr
-
[B5 AHU] Zwiększenie mocy mojej niuni
trzeba regulować ciśnienia otwarcia
-
[ALL B5] Pocenie się przewodów....
jeżeli to woda, to wszystko OK. Jeśli jakiś olej lub coś podobnego to jakaś awaria, niekoniecznie z klimy
-
[ALL B6] cabrio
popraw nazwę tematu, dopisz tam cabrio czy coś w tym stylu. Na forum jest kilku maniaków cabrio i za cholere tu nie trafią. A auto fajne. Tak jak mówią koledzy, lepszy opis auta, więcej zdjęć
-
[B5 AFN] Czy pompa 11 jak na zdjęciu będzie pasowała do afn'a?
ta jedna literka robi ogromną różnicę kieruj się tymi wytycznymi: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t123495.0.html;highlight=swap+11 pozdr
-
[B5 AFN] Czy pompa 11 jak na zdjęciu będzie pasowała do afn'a?
Chyba źle zrozumiałem, ta z aukcji ma być pompą 11??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:drool: :decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rozbórz, nigdy wcześniej nie słyszałem
-
[B7 BLB] 2 x IC + T BRD - nowy wykres 23.06
ładnie, co daje pas przedni od BRD??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo, ty z Brzozowa jesteś??
-
[ALL] Profesjonalne obszywanie elemantów skórką - Polecam
galerie ma fajną
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może czułość członków :decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
prezes coś nie na bieżąco :decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq popatrz 4 posty wyżej, #9424 to właściciel furmanki pisał :decayed: [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 15:22_________________________________________________ Ja