Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. na początek ściągnij boczek i sprawdź co tam nabroiłeś
  2. musisz przewalić to forum w poszukiwaniu o ile się nie mylę czarnego kombiaka B6, który został tak przerobiony niestety nie pamiętam gdzie to było [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 21:12_________________________________________________a sorry, to było B5 przerobione na B7 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobka_przodu_na_b7-t41475.0.html ale widzę że masz limuzynę B6 i lubisz agresywnie to ja bym uderzał w coś takiego: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-(B6)-to-RS4-(B7)
  3. chodzi ci o FIS - ten centralny kolorowy?? co ci nie pasuje w tym wyświetlaczu nie mam B6, ale mi to wygląda wszystko na ori,
  4. brawo dla hiszpanó
  5. poszukaj na forum trochę np: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99366.0.html;highlight=procesor+motoroli+wska%C5%BAnik+paliwa http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t97237.0.html;highlight=procesor+motoroli+wska%C5%BAnik+paliwa
  6. hehehe
  7. też macie takie wrażenie, że to boisko jest strasznie małe??
  8. ballack nie gra, i nie ma mirka na zdjęciu[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 19:50_________________________________________________Klose chyba za bardzo się wczuł podczas śpiewania [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:26_________________________________________________trochowski w pierwszym składzie?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:28_________________________________________________Hiszpania bez Torresa
  9. mech15 odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    no to jakiś real filmik by się przydał :gwizdanie:
  10. http://www.sadistic.pl/super-szybki-kot-ninja-vt45065.htm[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 20:05_________________________________________________ i jeszcze dodam artykuł z jednej z francuskich gazet: "Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?" Polacy jak my to robimy?
  11. nie jestem pewny na 100%, ale powinna być opcja kalibracji, w tym kierunku szukałbym info
  12. ładny kolorek
  13. :gwizdanie:
  14. komora wypucowana, a kórwa chłodnica nie ruszona :decayed:
  15. http://www.sport.pl/MS2010/1,104129,8109880,MS_2010__W_szpitalu_wykluczono_zlamanie_szczeki_de.html 3:1 dla "niemców" - 2 bramki Podolski, 1 Klose
  16. http://www.sadistic.pl/real-chewbacca-vt45018.htm trochę łysy, ale fani Star Warsów docenią :decayed:
  17. gdyby Urugwaj odpadł po dogrywce, to nic bym nie powiedział, a tak to niedosyt-dobrze grali :good:
  18. jes jes jes :kox:
  19. słupkowe bramki
  20. 1:1 najs
  21. do XLa mogą się przyczepić, ale użytkownikowi i tak nic nie zrobią, ścigać będą tylko tych którzy rozprowadzają te radia
  22. http://audiforum.us/b8-platform/11442-s4-v6t-badge.html 8K0 853 601 93 zł u gajosa
  23. http://www.sadistic.pl/mma-kolejny-piekny-knockout-vt44829.htm :laghing2: :laghing2:
  24. mech15 odpowiedział(a) na Angin temat w Audi A4 B5
    a prowadnice klocków?
  25. no to podam ci na PW mój adres

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.