Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. lipa... :polew: :decayed:
  2. chyba nie
  3. chętnie bym zobaczył paragwaj z niemcami, hiszpanom nie chce się już grać chyba
  4. :kox: ale jazda
  5. chyba domyślasz się, że ciężko będzie coś wywróżyć nie widząc auta, jedź do mechanika jakiegoś gdzie kupiłeś audi? wrzuć foto fury
  6. trzech Polaków na boisku, ogląda się to lepiej jak swoich :decayed:
  7. charlize theron na trybunach :kox: :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 17:03__________________________________________________________________________________________________ szwajnsztajger ulubionym piłkarzem Angeli Merkel :gwizdanie:, ciekawe czemu nie podolski :decayed:
  8. wypnij wąż od turbo, tak żeby mieć dostęp do wirnika sprężarki i sprawdź luzy na tym wirniku zrób logi
  9. a co na to typ z wywrotki??
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/all_radia_w_audi-t3407.0.html
  11. http://moto.pl/MotoPL/1,88389,8087405,Megane_GT_Robert_Kubica_Edition.html _________________________________________________ chyba się nie doczekamy na silverstone:
  12. nieźle ci wyszedł ten opis
  13. :gwizdanie: :gwizdanie: no to teraz ciągniemy za słówka: :bicz3: :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 12:27_________________________________________________ dobra decyzja
  14. a tyś czemu nie przyjechał?? :baseball:
  15. na dnie zbiorniczka metalowa blaszka z dziurkami, poszukaj tematów o wspomaganiu, chyba było takie foto
  16. to jest miazga:
  17. http://www.sadistic.pl/najwiekszy-fan-justina-biebera-vt44295.htm
  18. Ile by tych doradców Diego nie miał, to i tak Podolski z Mirkiem rozwalą Argentynę
  19. dobry pomysł dziś jak jechałem na spota 15:50 może była, jakaś ciemnozielona B5 w sedanie próbował mi dotrzymać kroku - bezskutecznie myślałem że jakaś zaprzyjaźniona dusza, ale odpuścił w środę w Łańcucie na światłach, przy dworcu pks ciemna, naLEDowana z tyłu(chyba) B6 w avancie RLA XXXX na ramkach klubowych - użyłem 2ukrotnie klaksona
  20. dziennikarz podwadził mu nogę, żeby pstryknąć dobre zdjęcie :polew: nigdy nie przepadałem za Leszkiem :decayed:
  21. po tym co widziałem w końcówce meczu zapomniałem już o 306stce, ale fakt chłopaki pojechali po bandzie :polew:
  22. pojechałoby się do Valencji ... prawdopodobnie od przyszłego gp będzie już miał no to git, Kobayashi z F-ductem wyprzedził Alonso!!! w sumie to ja nie wiem jak Robert ma wygrywać skoro ma zdrajców w zespole :baseball: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 19:08__________________________________________________________________________________________________ ale smród: http://www.sport.pl/F1/1,96297,8070054,F1__Ferrari___GP_Europy_to_skandal___Fernando_Alonso_.html
  23. już już _________________________________________________ zapomniałem wam wspomnieć na spocie, Webber nieźle poleciał!! pozdro dla kolegi ze srebrnego 1,8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.