Treść opublikowana przez mech15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lipa... :polew: :decayed:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
chyba nie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
chętnie bym zobaczył paragwaj z niemcami, hiszpanom nie chce się już grać chyba
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
:kox: ale jazda
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
- [B5 AZB] Awaria napędu
chyba domyślasz się, że ciężko będzie coś wywróżyć nie widząc auta, jedź do mechanika jakiegoś gdzie kupiłeś audi? wrzuć foto fury- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
trzech Polaków na boisku, ogląda się to lepiej jak swoich :decayed:- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
charlize theron na trybunach :kox: :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 17:03__________________________________________________________________________________________________ szwajnsztajger ulubionym piłkarzem Angeli Merkel :gwizdanie:, ciekawe czemu nie podolski :decayed:- [B6 AVB] Olej w dolocie do IC
wypnij wąż od turbo, tak żeby mieć dostęp do wirnika sprężarki i sprawdź luzy na tym wirniku zrób logi- [ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
a co na to typ z wywrotki??- Nawigacja Fabryczna problem z gałką potencjometru
http://www.a4-klub.pl/smf/all_radia_w_audi-t3407.0.html- F1, Rajdy i Motorsport
http://moto.pl/MotoPL/1,88389,8087405,Megane_GT_Robert_Kubica_Edition.html _________________________________________________ chyba się nie doczekamy na silverstone:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nieźle ci wyszedł ten opis- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:gwizdanie: :gwizdanie: no to teraz ciągniemy za słówka: :bicz3: :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 12:27_________________________________________________ dobra decyzja- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a tyś czemu nie przyjechał?? :baseball:- [ALL B5] Filtr w zbiorniczku wspomagania
na dnie zbiorniczka metalowa blaszka z dziurkami, poszukaj tematów o wspomaganiu, chyba było takie foto- Strefa Śmiechu
to jest miazga:- Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/najwiekszy-fan-justina-biebera-vt44295.htm- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ile by tych doradców Diego nie miał, to i tak Podolski z Mirkiem rozwalą Argentynę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w puszce też dobry- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dobry pomysł dziś jak jechałem na spota 15:50 może była, jakaś ciemnozielona B5 w sedanie próbował mi dotrzymać kroku - bezskutecznie myślałem że jakaś zaprzyjaźniona dusza, ale odpuścił w środę w Łańcucie na światłach, przy dworcu pks ciemna, naLEDowana z tyłu(chyba) B6 w avancie RLA XXXX na ramkach klubowych - użyłem 2ukrotnie klaksona- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dziennikarz podwadził mu nogę, żeby pstryknąć dobre zdjęcie :polew: nigdy nie przepadałem za Leszkiem :decayed:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
po tym co widziałem w końcówce meczu zapomniałem już o 306stce, ale fakt chłopaki pojechali po bandzie :polew:- F1, Rajdy i Motorsport
pojechałoby się do Valencji ... prawdopodobnie od przyszłego gp będzie już miał no to git, Kobayashi z F-ductem wyprzedził Alonso!!! w sumie to ja nie wiem jak Robert ma wygrywać skoro ma zdrajców w zespole :baseball: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 19:08__________________________________________________________________________________________________ ale smród: http://www.sport.pl/F1/1,96297,8070054,F1__Ferrari___GP_Europy_to_skandal___Fernando_Alonso_.html- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
już już _________________________________________________ zapomniałem wam wspomnieć na spocie, Webber nieźle poleciał!! pozdro dla kolegi ze srebrnego 1,8T - [B5 AZB] Awaria napędu