Treść opublikowana przez mech15
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/angielski-pudziana-vt42990.htm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ktoś tu dziś wstawiał coś z iluzjami ja też wstawiam: :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to teraz nie pozostaje nic innego jak czekać aż endriu przyjdzie z prezentami, a potem patrzeć co to dokładnie tam się stało
-
F1, Rajdy i Motorsport
to miała być ich strategia na wyścig, żeby dłużej jechać na twardych a tu kupa, tak to w kwalifikacjach na miękkich byłby 6!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:bicz3: :bicz3: a miała się twoja kobieta uczyć!!!!
-
[B5 AFN] Co to za kabelek w chłodnicy?
tak na takim wsporniku przed chłodnicami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:good:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to wpadaj dziś na spota :naughty: w ogóle coś mało widać Madasa na forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja przyjadę
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ile ci miron za to zapłacił?? :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja perdole, ale żal :polew:
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 130KM z okolic Rzeszowa
INFO: jutro o 16 spot w rzeszowie na podpromiu
-
F1, Rajdy i Motorsport
markieting panie, w niego poszły miliony, nie można tego przekreślić
-
[B6 AVB] 2003r. A4 1.9TDI AVB Sport Kombi
poszukaj na forum kolegi o nicku wrclaguna i poczytaj jak on modził swoje AVB, tylko skup się na modach mechanicznych ewentualnie ze 2 stylistyczne, bo na resztę to ci życia zabraknie :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
miałem nadzieję, że 5 będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
karwa :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 130KM z okolic Rzeszowa
o proszę, chłopaki z grodziska tu zaglądają woda na Czystym ciepła?? fajny kolorek i fajnie że avant jak skrzynia 5, to AWX pozdr
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron drogo bierzesz za wesele, chyba że zapewniasz młodej parze jakieś drobne łamanie karku, czy inne atrakcje :decayed:
-
[ALL] Rns-e utknęła płyta
tutaj pytaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
-
[B6 AVB] 2003r. A4 1.9TDI AVB Sport Kombi
mniam mniam turbina AWX/BRD, pompki i program dokładki w kolor z tym przedostatnim zdjęciem to konkurs foto masz już w kieszeni :good: pozdr
-
[ALL B5] Pompka/sterownik centralnego do wymiany - czy pilot bedzie dzialac
kurde, ciągniesz 2 wątki i ciężko się połapać. Czyli co płyn spryskiwaczy zalał ci zamek i pompę centralnego zamka??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
karwa, co za pogoda, u was też taka lapma??
-
F1, Rajdy i Motorsport
było by miło, tylko martwią mnie te problemy z niedogrzaniem opon, chyba, że to taka taktyczna ściema pany oglądacie kwalifikacje??? :kox: :kox: :disgust:
-
[ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
poszukaj tematu "Moje felgi" lub "galeria felg", albo coś w tym stylu
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
tutaj bliźniaczy temat, ale bez większych konkretów: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_antena_z_b6_rekinek_do_b5_avant-t118524.0.html;new#new a tutaj jak zdemontować antenę: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/avant_wymiana_anteny_dachowej-t16379.0.html