Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. http://www.sport.pl/F1/1,96398,8036114,Rally_del_Salento__Kubica_zwyciezyl_w_klasie_A6.html
  2. toś się pochwalił... :gwizdanie:
  3. uuuu wy pijaki!! udało się wam z tą pogodą -nie pada: trochę zimno w nocy, ale i tak nie będziecie czuć :sex: miłej zabawy hanysy gorole i te inne :decayed: oby wam wudy nie zabrakło ale powiem wam, że nieźle się ogląda jak Wlk.brytania nie daje daje se rady z Algierią :gwizdanie:
  4. http://www.sadistic.pl/swieczki-vt43500.htm
  5. to może mieć dobry wpływ na przyszłe występy Roberta. Dotychczas często się zdarzało, że Sutil krzyżował mu plany: opóźniał, trudno go było wyprzedzić itp. W kolejnych wyścigach gdy Adrian zobaczy w lusterku lub przed sobą żółty bolid, to może będzie wpadał w taki chwilowy stan dekoncentracji :naughty:
  6. mech15 odpowiedział(a) na by7 temat w Audi A4/S4 B6
    jak ja widzę auto z USA to mnie ono przyciąga :kox:, tył robi robotę :good:
  7. no widziałem, trochę to przeciągnęli, w domyśle dali rtockiemu dość czasu na zwrot kasy. Ktoś tu kiedyś pisał, że zna nieco bliżej rtockiego niż reszta forumowiczów z Rzeszowa i okolic... :gwizdanie: ... może dorzuci jakieś info co tam u Roberta, oszukani koledzy na pewno byli by wdzięczni.
  8. hehehe, chyba ten manewr trochę zdekoncentrował Sutila
  9. mech15 odpowiedział(a) na by7 temat w Audi A4/S4 B6
    za***isty kolor!! no i cała fura ...
  10. sixu, a ty masz wątek w "moja a4"?
  11. Masz słabego antyvirusa :polew:
  12. już nie jeden się w niego wpatrywał, a potem czytał to co pod nim i tak się uzbierało 10 000 PLN na nowy serwer wiem wiem, nie musicie mi dziękować :decayed:
  13. lans :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:
  14. zjazd na obwodnicy koło prnicea, potem za hoffmanem jest servis: kes-car, myślę, że dadzą radę, ale mogą sobie policzyć http://www.kescar.pl/
  15. no i jest endriu
  16. spoko to nie wyjdzie poza forum :gwizdanie: :polew:
  17. apropos, Ilu Chłopa było na "szpocie" ? a tyś czemu nie był?? magnesa bym se przymierzył
  18. trza się gdzieś wyżalić
  19. czasem ludzie się rozstają, bo razem się nie układa, a osobno to tak se
  20. A tam zaraz wariat, można było to jechałem, no i nie wyprzedzałem na trzeciego a mówią, że 1,6 nie jedzie :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:
  21. szczałka ludzie, w ten zjebany dzień
  22. komentarz do wyścigu z sieci: "walki i wyprzedzań było rzeczywiście nadspodziewanie dużo. Robert mówiąc o zbyt szybkim aucie myślał o zbyt małym docisku, przez co mieli problem z rozgrzaniem opon i utrzymaniem tej temperatury w czasie jazdy. W efekcie opony bardziej się ślizgały i przez to szybciej zużywały. Samochód który jest szybki na prostych niekoniecznie ma najszybsze czasy okrążeń. A na koniec ciekawostkę powiem -oglądałem cały wyścig z wyłączonym głosem -mówię wam rewelacja, żadnych bzdur, bajek i paplania o niczym przez cały czas. Jedyne co straciłem to rozmowy kierowców z kokpitu."

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.