Treść opublikowana przez mech15
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.sport.pl/F1/1,96398,8036114,Rally_del_Salento__Kubica_zwyciezyl_w_klasie_A6.html
-
Moje nowe cztery kółka :)
toś się pochwalił... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uuuu wy pijaki!! udało się wam z tą pogodą -nie pada: trochę zimno w nocy, ale i tak nie będziecie czuć :sex: miłej zabawy hanysy gorole i te inne :decayed: oby wam wudy nie zabrakło ale powiem wam, że nieźle się ogląda jak Wlk.brytania nie daje daje se rady z Algierią :gwizdanie:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.sadistic.pl/swieczki-vt43500.htm
-
F1, Rajdy i Motorsport
to może mieć dobry wpływ na przyszłe występy Roberta. Dotychczas często się zdarzało, że Sutil krzyżował mu plany: opóźniał, trudno go było wyprzedzić itp. W kolejnych wyścigach gdy Adrian zobaczy w lusterku lub przed sobą żółty bolid, to może będzie wpadał w taki chwilowy stan dekoncentracji :naughty:
-
[ALL B6] moja sunia
jak ja widzę auto z USA to mnie ono przyciąga :kox:, tył robi robotę :good:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no widziałem, trochę to przeciągnęli, w domyśle dali rtockiemu dość czasu na zwrot kasy. Ktoś tu kiedyś pisał, że zna nieco bliżej rtockiego niż reszta forumowiczów z Rzeszowa i okolic... :gwizdanie: ... może dorzuci jakieś info co tam u Roberta, oszukani koledzy na pewno byli by wdzięczni.
-
F1, Rajdy i Motorsport
hehehe, chyba ten manewr trochę zdekoncentrował Sutila
-
[ALL B6] moja sunia
za***isty kolor!! no i cała fura ...
-
F1, Rajdy i Motorsport
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sixu, a ty masz wątek w "moja a4"?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przyciemniaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Masz słabego antyvirusa :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
już nie jeden się w niego wpatrywał, a potem czytał to co pod nim i tak się uzbierało 10 000 PLN na nowy serwer wiem wiem, nie musicie mi dziękować :decayed:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lans :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zjazd na obwodnicy koło prnicea, potem za hoffmanem jest servis: kes-car, myślę, że dadzą radę, ale mogą sobie policzyć http://www.kescar.pl/- F1, Rajdy i Motorsport
no i jest endriu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko to nie wyjdzie poza forum :gwizdanie: :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
apropos, Ilu Chłopa było na "szpocie" ? a tyś czemu nie był?? magnesa bym se przymierzył- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trza się gdzieś wyżalić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czasem ludzie się rozstają, bo razem się nie układa, a osobno to tak se- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A tam zaraz wariat, można było to jechałem, no i nie wyprzedzałem na trzeciego a mówią, że 1,6 nie jedzie :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szczałka ludzie, w ten zjebany dzień- F1, Rajdy i Motorsport
komentarz do wyścigu z sieci: "walki i wyprzedzań było rzeczywiście nadspodziewanie dużo. Robert mówiąc o zbyt szybkim aucie myślał o zbyt małym docisku, przez co mieli problem z rozgrzaniem opon i utrzymaniem tej temperatury w czasie jazdy. W efekcie opony bardziej się ślizgały i przez to szybciej zużywały. Samochód który jest szybki na prostych niekoniecznie ma najszybsze czasy okrążeń. A na koniec ciekawostkę powiem -oglądałem cały wyścig z wyłączonym głosem -mówię wam rewelacja, żadnych bzdur, bajek i paplania o niczym przez cały czas. Jedyne co straciłem to rozmowy kierowców z kokpitu." - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE