Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________miało być kilka osób, liczę że się pochwalą fotkami
  2. :kox:
  3. fajne: http://www.sadistic.pl/mr-w-reklama-epuron-vt45741.htm[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 21:56_________________________________________________http://www.sadistic.pl/samochod-tez-czlowiek-vt45696.htm
  4. 80 B4 AAZ --> matiz 1,2 (dual airbag, ABS, ele.szyby, kiera po prawej stronie ) -->obecnie A4 AFN
  5. no do mnie właśnie dochodzi jakaś burza z piurunami, chłodniutko po całym dniu 30oC
  6. co tam kędzieżawy?? :decayed:
  7. jak nie:http://tatamotors-forum.pl/ :blink: o fak Nasi użytkownicy napisali 241 postów, tematów 103 Mamy 104 zarejestrowanych użytkowników Ostatnio zarejestrowana osoba: infeneactitle To forum odwiedzono już 9883 razy ciekawe czy maja spoty hehe ogólnopolskie
  8. :decayed: heheheheh od tygodnia siedzi u mnie typ z Rydułtów (Rydułtowy, czy jakoś tak to się odmienia ) - rodzina taka, oglądaliśmy mistrzostwa plus jakieś grille, taki cichy spokojny, ale jak przyjdzie do wypicia to jakaś bestia z niego wychodzi :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 12:54_________________________________________________ to ja ci pomogę, bo sam nie dasz rady :kox: moze stary jestem ale dam rade ale widze ze koleczko jest pokazne wiec sie podziele diman ile ty masz?? kiedyś miałeś w profilu. Wczoraj ktoś na katowickich wrzucił wybory miss po 50tce, te panie wyglądały lepiej niż laski które wyrywałem wczoraj na imprezie :naughty:
  9. drogi do bani macie... wczoraj byłem nad Soliną i - wąsko, a żeby przejechać Sanok i Lesko to więcej jak 15" bałbym się mieć skoro zapraszasz to wpadniemy tylko jakie atrakcje proponujesz słoneczko z koleżankami
  10. dobry popadało?? na Podkarpacie przyjedźcie smażalnia
  11. Dobra dostałem się do środka Po ściągnięciu wszystkich podkładek i sprężynek mam na wierzchu to łożysko: i 2 łożysko schowane w środku: wymienialiście te łożyska?? na razie do głowy przychodzi mi prasa, żeby to wyciągnąć [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 12:46_________________________________________________jeszcze jedna taka myśl - jest 5 przegubów na tej podstawce, 2 z nich porusza się bardzo płynnie, pozostałe 3 z oporem czy to jest objaw zatarcia??
  12. nie wiem gdzie dokładnie masz ten wyciek, ale spróbuj wymienić opaski zaciskowe na wężach, u mnie to pomogło. Jeśli padł ci wąż, to tylko wymiana. Jazda tym samochodem bez wspomagania może prowadzić do wypadku, więc uważaj
  13. przesadziłeś z tą szyderą, konstruktywne opinie z odrobiną szydery- jak w każdym wątku :> :>
  14. chce ktoś smycz od wujka moskala?? http://www.a4-klub.pl/smf/smycze_iii_tura_jest_jeszcze_kilka_sztuk-t133473.0.html ja zamawiam, jeśli ktoś chce to mogę założyć, byłaby do odbioru na spocie. Czekam na info do jutra rano
  15. no te lampy przód to faktycznie daj się namówić na zespolone depo tylko takie wygląda super, tylne które wybrałeś nawet ładne koledzy z forum zawsze dobrze ci doradzą
  16. to zdjęcie co wcześniej wstawiłeś to wiesz... :gwizdanie: popatrz jak inni zrobili swoje wątki, jakiś opis+ więcej fotek pozdr
  17. CZY TO JEST JAKAŚ PROWOKACJA??
  18. http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100715/STREFABIZNESU/624593656 :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. zorganizuj zdjęcie
  20. zdaj relację co kupiłeś
  21. na allegro jest gość z Rzeszowa z bagażnikami dachowymi i tego typu sprzętem, a sklep to ma chyba przy rondzie pobitno <iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.pl/maps?q=50.038007,22.036182&num=1&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&ie=UTF8&ll=50.037917,22.036235&spn=0.00388,0.009645&z=14&output=embed"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.pl/maps?q=50.038007,22.036182&num=1&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&ie=UTF8&ll=50.037917,22.036235&spn=0.00388,0.009645&z=14&source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Wyświetl większą mapę</a></small>
  22. panowie mam taki problem, nie wiem jak ściągnąć korpus w którym są tłoki, czy żeby to zrobić trzeba najpierw użyć ściągacza i ściągnąć sprzęgło i koło pasowe???[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 17:40_________________________________________________okazuje się że moja sprężarka to DCW -17D i troszkę się różni: na razie nie wiem jak się dobrać do środka
  23. Famous scene from Robocop nie mogłem się powstrzymać :decayed:
  24. 00:11 miazga :polew: musisz być taki szczegółowy no ja wiem że w tej 11 sekundzie Pucek wystaje z bryczki, ale nie wiem kto dojeżdża kucuka - Kędzior, it's you??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.