Treść opublikowana przez mech15
-
F1, Rajdy i Motorsport
[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 22:14_________________________________________________miało być kilka osób, liczę że się pochwalą fotkami
-
F1, Rajdy i Motorsport
:kox:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
fajne: http://www.sadistic.pl/mr-w-reklama-epuron-vt45741.htm[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 21:56_________________________________________________http://www.sadistic.pl/samochod-tez-czlowiek-vt45696.htm
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
80 B4 AAZ --> matiz 1,2 (dual airbag, ABS, ele.szyby, kiera po prawej stronie ) -->obecnie A4 AFN
-
Spoty Katowice i okolice
no do mnie właśnie dochodzi jakaś burza z piurunami, chłodniutko po całym dniu 30oC
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
chyba nie ma :>
-
Spoty Katowice i okolice
co tam kędzieżawy?? :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
jak nie:http://tatamotors-forum.pl/ :blink: o fak Nasi użytkownicy napisali 241 postów, tematów 103 Mamy 104 zarejestrowanych użytkowników Ostatnio zarejestrowana osoba: infeneactitle To forum odwiedzono już 9883 razy ciekawe czy maja spoty hehe ogólnopolskie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:decayed: heheheheh od tygodnia siedzi u mnie typ z Rydułtów (Rydułtowy, czy jakoś tak to się odmienia ) - rodzina taka, oglądaliśmy mistrzostwa plus jakieś grille, taki cichy spokojny, ale jak przyjdzie do wypicia to jakaś bestia z niego wychodzi :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 12:54_________________________________________________ to ja ci pomogę, bo sam nie dasz rady :kox: moze stary jestem ale dam rade ale widze ze koleczko jest pokazne wiec sie podziele diman ile ty masz?? kiedyś miałeś w profilu. Wczoraj ktoś na katowickich wrzucił wybory miss po 50tce, te panie wyglądały lepiej niż laski które wyrywałem wczoraj na imprezie :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
drogi do bani macie... wczoraj byłem nad Soliną i - wąsko, a żeby przejechać Sanok i Lesko to więcej jak 15" bałbym się mieć skoro zapraszasz to wpadniemy tylko jakie atrakcje proponujesz słoneczko z koleżankami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry popadało?? na Podkarpacie przyjedźcie smażalnia
-
[ALL B5] Naprawa kompresora klimatyzacji ZEXEL
Dobra dostałem się do środka Po ściągnięciu wszystkich podkładek i sprężynek mam na wierzchu to łożysko: i 2 łożysko schowane w środku: wymienialiście te łożyska?? na razie do głowy przychodzi mi prasa, żeby to wyciągnąć [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 12:46_________________________________________________jeszcze jedna taka myśl - jest 5 przegubów na tej podstawce, 2 z nich porusza się bardzo płynnie, pozostałe 3 z oporem czy to jest objaw zatarcia??
-
[B5 ADP] Czy można odłączyć pompę od wspomagania
nie wiem gdzie dokładnie masz ten wyciek, ale spróbuj wymienić opaski zaciskowe na wężach, u mnie to pomogło. Jeśli padł ci wąż, to tylko wymiana. Jazda tym samochodem bez wspomagania może prowadzić do wypadku, więc uważaj
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
przesadziłeś z tą szyderą, konstruktywne opinie z odrobiną szydery- jak w każdym wątku :> :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chce ktoś smycz od wujka moskala?? http://www.a4-klub.pl/smf/smycze_iii_tura_jest_jeszcze_kilka_sztuk-t133473.0.html ja zamawiam, jeśli ktoś chce to mogę założyć, byłaby do odbioru na spocie. Czekam na info do jutra rano
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
no te lampy przód to faktycznie daj się namówić na zespolone depo tylko takie wygląda super, tylne które wybrałeś nawet ładne koledzy z forum zawsze dobrze ci doradzą
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
to zdjęcie co wcześniej wstawiłeś to wiesz... :gwizdanie: popatrz jak inni zrobili swoje wątki, jakiś opis+ więcej fotek pozdr
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
CZY TO JEST JAKAŚ PROWOKACJA??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100715/STREFABIZNESU/624593656 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przełączniki A4 B6
zorganizuj zdjęcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zdaj relację co kupiłeś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na allegro jest gość z Rzeszowa z bagażnikami dachowymi i tego typu sprzętem, a sklep to ma chyba przy rondzie pobitno <iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.pl/maps?q=50.038007,22.036182&num=1&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&ie=UTF8&ll=50.037917,22.036235&spn=0.00388,0.009645&z=14&output=embed"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.pl/maps?q=50.038007,22.036182&num=1&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.504643,10.821533&ie=UTF8&ll=50.037917,22.036235&spn=0.00388,0.009645&z=14&source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Wyświetl większą mapę</a></small>
-
[ALL B5] Naprawa kompresora klimatyzacji ZEXEL
panowie mam taki problem, nie wiem jak ściągnąć korpus w którym są tłoki, czy żeby to zrobić trzeba najpierw użyć ściągacza i ściągnąć sprzęgło i koło pasowe???[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 17:40_________________________________________________okazuje się że moja sprężarka to DCW -17D i troszkę się różni: na razie nie wiem jak się dobrać do środka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Famous scene from Robocop nie mogłem się powstrzymać :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
00:11 miazga :polew: musisz być taki szczegółowy no ja wiem że w tej 11 sekundzie Pucek wystaje z bryczki, ale nie wiem kto dojeżdża kucuka - Kędzior, it's you??