Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. OK, byłem dziś na posterunku. Wieści są takie: od piątku nikt nie zgłaszał na policję pobicia, nikt nie zgłosił się na pogotowie z obrażeniami jak po pobiciu. To w miarę dobre info. Nie wiem czemu ale numery rejestracyjne nie są prawidłowe. Podałem 2 numery, jedno przy zgłoszeniu, kiedy odjeżdżałem stamtąd, wtedy mnie rozłączyło, w międzyczasie dogoniłem tego typa autem i odczytałem dokładnie tablice i potem dzwoniłem jeszcze raz, różniły się ostatnią cyfrą, i byłem ich pewny- do dzisiaj Policjant spisał zeznanie i będą ścigać gościa pod kątem zniszczenia mojego auta, ewentualnie tamowania ruchu na drodze. Tyle na razie
  2. jak poducha działa, to bym nie zmieniał
  3. wiesz co byłem w kinie na nim i szału nie było... ale na kompie dobrze się oglądało :decayed: wszystko w tej samej konwencji jak riddick, trochę futurystyczne, lekkie kino akcji, jak ktoś lubi to mu się spodoba
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0
  5. ja wydarłem na zewnątrz z przewodami i w imadło go
  6. nieźle posadzona
  7. na ekranie gra osiłka i mało ambitne role - zgoda, ale z jego biografii wynika, że do całkiem nieźle ułożony typ
  8. andy_sky siejesz zamęt z tą wymianą osuszacza!!
  9. nie powiem, że było łatwo, ale ostatnio wymieniłem na własną rękę osuszacz, problemem była nakrętka jednego przewodu, jak się później okazało osuszacz wyjechał z fabryki razem z autem
  10. myślałem że jestem na KATO i już miałem napisać, że to i tak lepiej niż na gliwicach :decayed:
  11. rozmowa trochę zboczyła w kierunku co to jest osuszacz i jak go serwisować
  12. no tu jest wymieniony ponad giovannim ribisim i mattem damonem http://www.filmweb.pl/Szeregowiec.Ryan więc, coś w tym jest: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. nie wiem, ale jak go nie wymieniałeś przez 2 lata, to już by wypadało
  14. już ci znalazłem http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/OSUSZACZ_Filtr_AUDI_A4_Filtr_Klimatyzacji__Filtr_Osuszacz__Filtr_do_Klimatyzacji__Klimatyzacja_w_Samochodach_Osobowych__Klimatyzacja_Czesci__Osuszacz_Klimatyzacji__Klimatyzacja_Czyszczenie-1590.html ten prawdopodobnie jest do twojego, jak nie wiesz kiedy był wymieniany to wymień, i jedno potencjalne źródło smrodu masz mniej
  15. http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/AKCESORIA_DO_KLIMATYZACJI_Czesci-k93-0-3-default.html od 60 do 160 zł, dowiedz się jaki ty masz
  16. http://simsony.net/showthread.php?t=36173 i wszystko jasne
  17. wytłumacz mi co to są progi na cylindrach, bo nie kumam jeszcze tego
  18. osuszacz jest schowany pod przednim zderzakiem od strony pasażera, wymienia się go przy serwisie klimy, co dwa lata
  19. limuzynę masz (myślałem, że wszyscy mają avanty ), wiesz wydaje mi się, że już widziałem na forum rezanie takiej tuby, polukaj po forum, jak znajdę to ci wkleję
  20. no też bym do zaliczył do farta
  21. ani gajos: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/, ani bardziej zaawansowane źródła nie mogą znaleźć tej części, google też milczy
  22. na allegro jak patrzysz na maszyny do wulkanizacji to ceny są kosmiczne, ale jak rozkręcasz biznes to taką maszynę masz w wypożyczenie za drobną opłatą od firmy w której bierzesz opony!!
  23. tak, to było zgłaszane jako napaść, kiedy rozmawiałem przez tel z tym dyspozytorem z policji. Co nieco się dowiedziałem o tym gościu, że miał jakieś problemy z prawem wcześniej, jego auto miało tablice z innego powiatu, więc albo już tu nie mieszka, albo auto świeżo kupione. Nie ma co ukrywać, uszkodziłem go trochę i jeśli ja bym tego nie zgłosił to miałbym pozamiatane. Czuję się jak bym rozmawiał ze ścianą chłopaki spokojnie, wszyscy wiemy, że na papierze jedno w życiu drugie, na religii w szkole jedno w życiu drugie. Jakbym miał pewność wyniku to bym wam napisał, że miałem nieprzyjemną sytuację, ale już wszystko jest OK.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.