Treść opublikowana przez mech15
-
Zdarzenie na drodze + bójka
OK, byłem dziś na posterunku. Wieści są takie: od piątku nikt nie zgłaszał na policję pobicia, nikt nie zgłosił się na pogotowie z obrażeniami jak po pobiciu. To w miarę dobre info. Nie wiem czemu ale numery rejestracyjne nie są prawidłowe. Podałem 2 numery, jedno przy zgłoszeniu, kiedy odjeżdżałem stamtąd, wtedy mnie rozłączyło, w międzyczasie dogoniłem tego typa autem i odczytałem dokładnie tablice i potem dzwoniłem jeszcze raz, różniły się ostatnią cyfrą, i byłem ich pewny- do dzisiaj Policjant spisał zeznanie i będą ścigać gościa pod kątem zniszczenia mojego auta, ewentualnie tamowania ruchu na drodze. Tyle na razie
-
[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
jak poducha działa, to bym nie zmieniał
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wiesz co byłem w kinie na nim i szału nie było... ale na kompie dobrze się oglądało :decayed: wszystko w tej samej konwencji jak riddick, trochę futurystyczne, lekkie kino akcji, jak ktoś lubi to mu się spodoba
-
[B6 AVF] Problem z klimą
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0
-
[ALL B5] Klima nie chłodzi - czynnik świeżo nabity.
ja wydarłem na zewnątrz z przewodami i w imadło go
-
[A6 c5] Moja nowa Zabawka / szóstka quattro
nieźle posadzona
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
na ekranie gra osiłka i mało ambitne role - zgoda, ale z jego biografii wynika, że do całkiem nieźle ułożony typ
-
[B6 AVF] Problem z klimą
andy_sky siejesz zamęt z tą wymianą osuszacza!!
-
[ALL B5] Klima nie chłodzi - czynnik świeżo nabity.
nie powiem, że było łatwo, ale ostatnio wymieniłem na własną rękę osuszacz, problemem była nakrętka jednego przewodu, jak się później okazało osuszacz wyjechał z fabryki razem z autem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślałem że jestem na KATO i już miałem napisać, że to i tak lepiej niż na gliwicach :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B6 AVF] Problem z klimą
rozmowa trochę zboczyła w kierunku co to jest osuszacz i jak go serwisować- [B5 AEB] SzczuraZ Project in progress
pony rules!!- Ciekawe filmy warte obejrzenia
no tu jest wymieniony ponad giovannim ribisim i mattem damonem http://www.filmweb.pl/Szeregowiec.Ryan więc, coś w tym jest: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B6 AVF] Problem z klimą
nie wiem, ale jak go nie wymieniałeś przez 2 lata, to już by wypadało- [B6 AVF] Problem z klimą
już ci znalazłem http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/OSUSZACZ_Filtr_AUDI_A4_Filtr_Klimatyzacji__Filtr_Osuszacz__Filtr_do_Klimatyzacji__Klimatyzacja_w_Samochodach_Osobowych__Klimatyzacja_Czesci__Osuszacz_Klimatyzacji__Klimatyzacja_Czyszczenie-1590.html ten prawdopodobnie jest do twojego, jak nie wiesz kiedy był wymieniany to wymień, i jedno potencjalne źródło smrodu masz mniej- [B6 AVF] Problem z klimą
http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/AKCESORIA_DO_KLIMATYZACJI_Czesci-k93-0-3-default.html od 60 do 160 zł, dowiedz się jaki ty masz- [INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
http://simsony.net/showthread.php?t=36173 i wszystko jasne- [INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
wytłumacz mi co to są progi na cylindrach, bo nie kumam jeszcze tego- [B6 AVF] Problem z klimą
osuszacz jest schowany pod przednim zderzakiem od strony pasażera, wymienia się go przy serwisie klimy, co dwa lata- [ALL B5] Jaki sprzęt do wzmocnienia basu ?
limuzynę masz (myślałem, że wszyscy mają avanty ), wiesz wydaje mi się, że już widziałem na forum rezanie takiej tuby, polukaj po forum, jak znajdę to ci wkleję- [INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
no też bym do zaliczył do farta- czy to kolektor wydechowy z golfa II 1.6td ??
ani gajos: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/, ani bardziej zaawansowane źródła nie mogą znaleźć tej części, google też milczy- Pomysł na biznes. CO O TYM SĄDZICIE????
na allegro jak patrzysz na maszyny do wulkanizacji to ceny są kosmiczne, ale jak rozkręcasz biznes to taką maszynę masz w wypożyczenie za drobną opłatą od firmy w której bierzesz opony!!- Zdarzenie na drodze + bójka
tak, to było zgłaszane jako napaść, kiedy rozmawiałem przez tel z tym dyspozytorem z policji. Co nieco się dowiedziałem o tym gościu, że miał jakieś problemy z prawem wcześniej, jego auto miało tablice z innego powiatu, więc albo już tu nie mieszka, albo auto świeżo kupione. Nie ma co ukrywać, uszkodziłem go trochę i jeśli ja bym tego nie zgłosił to miałbym pozamiatane. Czuję się jak bym rozmawiał ze ścianą chłopaki spokojnie, wszyscy wiemy, że na papierze jedno w życiu drugie, na religii w szkole jedno w życiu drugie. Jakbym miał pewność wyniku to bym wam napisał, że miałem nieprzyjemną sytuację, ale już wszystko jest OK. - [B6 AVF] Problem z klimą