Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Miszak, coś ty taki cięty na Guru??
  2. oddali mu :polew:
  3. ostatnio mi się przypomniała, ale nie mogłem sobie przypomnieć jak miała na imię :polew:
  4. http://www.sadistic.pl/demonstracja-wypadku-na-motorze-vt47040.htm[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 16:33_________________________________________________ test your volume [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________i ze środka [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 22:15_________________________________________________ Jet Turbine Boat[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________http://www.sadistic.pl/skok-autobusem-vt47726.htm
  5. :confused4: u nas spoty co 2 tygodnie kolego, w tą niedzielę był
  6. trzeba się wspierać :decayed:
  7. co samemu to samemu :polew: :polew: :polew: pierd....e już tego nie oglądam - lipa
  8. wytłumaczcie mi jak działają środy z orange??
  9. przynajmniej widać, że mamy dobrych kibiców :polew:
  10. zażyła dyskusja :polew: SIXU jak się ogląda meczyk na nowym telewizorze??
  11. takie życie :gwizdanie:
  12. no ja też w nich nie wierzę
  13. [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 14:02_________________________________________________
  14. ile obstawiacie??
  15. <butcher> ostatnio byłem na Incepcji... <butcher> pierwsza scena: DiCaprio leży na plaży wyrzucony przez morze <butcher> i jakiś facet przede mną rzucił teks do osoby obok: "Patrz... jednak się uratował z Titanika.."
  16. Wujek Adolf już od dobrych kilku lat usiłował znaleźć i zabić McGyvera. W końcu udało mu się zamknąć go w Auschwitz -Ha! Mam Cię sk***ysynu! Teraz zamknę Cię w komorze gazowej! No i jak powiedział, tak zrobił i zamknął McGyvera w komorze gazowej. Mija kilka minut, Adolf oczywiście siedzi przed komorą na krzesełku i czeka. Słyszy jak ofiara puka w szybkę. -Hej, Adolf, tu coś się ulatnia! -Tak ma być! I siedzi dalej... Mija kolejne kilka minut. I znów pukanie! -Adolf! -Czego?! -Ja tu się zaraz uduszę! -Tak ma być, siedź sobie siedź! Mija kolejne kilka minut i cisza... 10 minut i dalej nic, po piętnastu minutach Hitler wstaje zadowolony, by otworzyć komorę i wyjąć martwe ciało. Ale zaraz... znów słyszy pukanie! -Adolf! -Czego znowu, k**wa chcesz?! -Naprawiłem!
  17. narzędzie służące do legalizacji pojazdów... marki bester :decayed:
  18. dziwnie wygląda z tą maską - tak azjatycko ale pomijając tą maskę to fura fajna :good:
  19. burza w finlandii http://www.hs.fi/thickbox/video/1135259206031?KeepThis=true[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 19:29_________________________________________________ _________________________________________________ http://www.sadistic.pl/armata-vt47621.htm
  20. zmień auto, będzie ci łatwiej
  21. dobry kolor, zdjęcia będziesz musiał zrobić jeszcze raz pozdr
  22. dobry _________________________________________________ Miron składaj to gdzieś bliżej to załatwię ci busa Ukraińców

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.