Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. mam dziwne wrażenie Kędzior, że filmy będziesz polecał tak jak mój kuzyn ostatnio: "Wejdź na redtuba, pierwsza strona, 2 kolumna, 4 rząd- dobry film" :decayed: :decayed:
  2. myślę że gdyby Robert został na tym 5 po starcie to miałby sporo roboty przez wyścig, żeby to utrzymać i myślę że nie udało by mu się, nie to auto jeszcze
  3. no można na necie zobaczyć
  4. kolega może jeszcze nie widzi różnicy
  5. no to spoko, wezmę lapka i mój kabel, ale w Żołyni chyba miałbyś do mnie bliżej :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 13:29_________________________________________________ja odpuszczam spota
  6. bajerancka :kox: brakuje ci czegoś z wyposażenia?? [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 14:53_________________________________________________P.S. Naklejki z tyłu i z przodu :thumbdown:
  7. Kędzior nie załamuj się - każda zmora znajdzie swego amatora
  8. byle by nie swoje :decayed: :decayed: przyjdzie kryska na matyska... no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad?? 0.7 wyborowej i sałatkę do wódy lepsze mięcho co ty mięchem "przepijasz" :polew: wolę piwem ale jak nie ma piwo to mięcho też jest ok Mech wesela są nom :kox: [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 14:02_________________________________________________kórwa bym przegapił start F1
  9. najlepiej z grylla no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad?? 0.7 wyborowej i sałatkę do wódy lepsze mięcho dlatego lubię chodzić na wesela
  10. no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad?? 0.7 wyborowej i sałatkę
  11. no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??
  12. nie z kurnika :polew: :polew: mistrz ciętej riopsty :polew:
  13. no to zrobię wam smaka, idę na rosół, a potem udko chyba się nie wyrobię przed kubicą
  14. rosół??
  15. jak na standardowym sofcie, to nie ma się co dziwić, że późno ci wstaje, musisz zrobić korektę mam kabel, ale nie wiem czy obsłuży twoje auto
  16. http://www.hqtv.com.pl/newtv/
  17. jesteś tego pewny?? Bo widzisz Grzesiek na spoty nie zajeżdża bo auto wiecznie rozkręcone, ludzie w serwisie spodełba na niego patrzą, a mechanik przestaje odbierać telefony - prawdziwa historia :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. o proszę, a miałem wczoraj poważne wątpliwości jak pisałeś żeś romantyczny :decayed:
  19. ale żeś zapodał :good:
  20. nowak, widać mocno w tuningu siedzisz :gwizdanie: :gwizdanie: [mod]Następnym razem zarobisz już kropę. Po 100 razy prosić, żeby nie pieprzyć głupot.. Strefa Śmiechu - Nie, Strefa Pierdół. I wiem, że to Hyde Park.[/mod]
  21. siema, ale tu cicho wiecie jak miron będzie wyglądał za 30 lat?? ja wiem: :decayed:
  22. Leżajsk http://eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&also_id=10868
  23. te fizyki :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.